Forum   stepnica

stepnica

(8 wyników)
  • Za rok, jak wybuduja linie tramwajowa, bedzie lepsza od Szczecina!
  • Kompletna szajba. Nie dość, że zasiłki za nieróbstwo, to jeszcze internet i komputery. Może jeszcze zestaw gier komputerowych, MS Office a na koniec wczasy na Bahamach?
  • wiosną gdy tam wpłynąłem wyglądało to rozpaczliwie, sterczące żelastwo, droga prawie nie przejezdna, bagno i woda. mogło się wydawać, że rokowania są jak najgorsze toteż ogromnie i bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to co zobaczyłem tam przed kilku dniami. południowy brzeg kanału, ten od drogi, jest skończny. można wyobrazić sobie jak będzie wyglądała całość. jeżeli równie dobrze uda się z infrastrukturą to będzie najbardziej atrakcyjna przystań żeglarska na naszym akwenie.
  • Trzeba leczyć, ale Państwo. Jazda po pijanemu i używanie fałszywego dokumentu? Każdy by wylądował w areszcie, ale nie klecha. Czy ktoś ma wątpliwości, że żyjemy w państwie wyznaniowym?
  • Byłem w pobliżu, na Roztoce Odrzańskiej... Dopływaliśmy w sobotę do Stepnicy tuż przed 17-tą, kiedy zobaczyliśmy na zachodzie bardzo ciemne chmury, które pędziły w naszym kierunnku. Zrzuciliśmy więc grota i zwinęliśmy do połowy genuę, oraz (na wszelki wypadek) włączyliśmy silnik. Po chwili przyszedł tak mocny szkwał, że musieliśmy zwinąć genuę do końca. Mieliśmy szczęście, że byliśmy już bardzo blisko Stepnicy, i po chwili schowaliśmy się w kanale prowadzącym do przystani jachto...
  • A ja swoje będę powtarzać: wójta gminy Stepnica powinniśmy wykraść i na szczecińskim urzędzie osadzić.
  • Dziwne. Niby wszyscy sie w Szczecinie znaja.ŻP to nie jakas firma-krzak. A jak jest dobry pomysl to "nie chce sie narzucac..." chyba wiele dobrych pomyslow przez brak kooperacji upadlo w Szczecinie.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się