szczyrk

(3 wyniki)
  • Witam ,potrzebuje samochodu do ślubu w dniu 4.07 09r.
  • Drogie dziewczynki mające ślub w Tawernie mam do Was takie pytanko! Czy rezerwując termin i wpłacając zaliczkę otrzymałyście jakąś umowę?? Bo my otrzymaliśmy tylko potwierdzenie wplaty na ktorym pisze ze zarezerwowany zostal nasz termin, pytalam 3 razy czy to na pewno wystarczy, ale pani utrzymywała, że tak. Teraz jednak trochę się stresuje, bo mamy się tam zjawić dopiero w poniedzialek przed weselem, nio ale mysle ze pani nas nie wykiwa i nie okaze sie ze nasz termin zostal zarezerwowany kom...
  • Cześć dziewczyny!! Wyczytałam, że kilka z Was planuje organizacje wesela w Tawernie Balkanskiej w Szczyrku. Też się zastanawiam nad organizacja wesela w tym właśnie miejscu, martwi mnie tylko kwestia transportu moich gości. Jak planujecie rozwiązać problem przewiezienia gości z bielska do szczyrku i spowrotem?? Jakieś samochody osobowe czy może autokar lub busik?? Jeśli autokar to jak zamierzacie rozwiązać problem powrotu gości, bo wiadomo, że nie wszyscy zbierają się o tej samej porze i nie...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się