Forum   tomasz lis

tomasz lis

(4 wyniki)
  • TVP Karierę rozpoczął w TVP - jako student IV roku dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim wygrał otwarty konkurs na dziennikarza telewizyjnego. Na antenie zadebiutował 3 maja 1990 roku, prowadząc wieczorne "Wiadomości". Po powrocie ze stypendium amerykańskiej agencji informacyjnej w 1991 roku został sprawozdawcą parlamentarnym "Wiadomości". W 1994 roku został korespondentem w USA. Do Waszyngtonu wyjechał z żoną Kingą poślubioną (po roku znajomości) trzy dni przed wyjazdem. ...
  • wczoraj Kuba coś tam wspominał że Lis jest ostry w robocie. oj chyba ma rację ;) www.kakofonia.pl/indexpl.htm na dole Przygotowywanie Faktów TVN. (Tomasz Lis, Jesień 1999)
  • ile mlodych matek zwolnil juz ten autorytet moralny? in teresuje mnie statystyka na ten temat. najlepiej z wyszczegolnieniem ile bylo samotnych. ja slyszalem ze zwolnil kilka mlodych matek, w tym dwie samotne. najlepszy numer byl z ta kierowniczka produkcji z TV4. Zwolniona zostala jeden dzien po cesarce. Przez telefon, ktory odebrala jeszcze w szpitalu. Panie Tomaszu gratuluje nowoczesnych metod zarzadzania.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?