triumph

(5 wyników)
  • Hej, witam was serdecznie, moj mega wielki biust jest moja zmora, wydaje sporo pieniedzy na biustonosze, ale i tak biust nie wyglada dobrze, nie wspominajac ,ze nie jest latwo dostac fason odpowiadajcy moim .... i tu nie bede cytowac jak je nazywam,moje piersi sa duze , malo jedrne i lekko opadajace, z 10 stanikow tylko stanik triumpha lezy dobrze i dobrze sie w nim czuje, miekki, na fiszbinach,ale biust nie wyglada w nim seksownie, chcialabym kupic jakis naprawde sexy stanik, ktory wykspono...
  • Witam moje drogie. Wczoraj za waszą namową udałam sie na poszukiwania pierwszego idealnego staniczka. Według Mahedy miał być to 85F (do tej pory nisiłam 90D). Ponieważ nie miałam zbyt dużo czasu jak i sklepów z bielizną w C.H. udałam się do Triumph'a. Od razu znalazła się osoba, która pokazała mi staniczki w rozmiarze 85E, ponieważ F nie mieli:(, ale przymierzyłam to pierwsza taka przymiarka, więc i tak sie cieszyłam, że popsosiłam o taką miseczke:) Jednak nie to jest tutaj najw...
  • No, dziewczyny, kto się zgłasza? www.pracuj.pl/oferty/1188195.html
  • kupiłam taki w niemczech i jest świetny, niestety w polsce nie mogę znależć mojej miski czyli 85G jest tylko do F, a może wy spotkałyście gdzieś u siebie większe?
  • Ostatnio chodząc po pewnej galerii handlowej w Krakowie przechodziłam obok sklepiku Triumpha. Patrzę, a na manekinie coś, co wygląda jak mój Charnos! No identyczny krój misek, identyczny detal pod ramiączkiem... Aż przystanęłam i oglądam, z bliska widzę, że identyczne wykończenie ramiączek... no i na tym cudzie jak wół "UP TO BIG CUPS!". Myślę - coś drgnęło... Wchodzę uradowana i pytam o ten model - czy NAPRAWDĘ do dużych misek?! Pani na to radośnie, że owszem :-) No to ja, że chciał...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się