triumph

(3 wyniki)
  • teraz jezdze bjcm, mlody ma poltora roku i wazy ok.12 kg. i zaczelam sie zastanawiac czy nie wymienic sobie na cos mniejszego. jaka jest roznica miedzy tymi dwoma modelami? jak sie sprawuja? czy ktorys z nich nadalby sie na jedyny wozek? na dzielke mam emme, a tym jezdzilabym tylko po miescie i w CH. poza tym po wakacjach mlody idzie do zlobka, a ja do pracy, wiec czasu na spacerowanie tez bedzie mniej. uwielbiam mini za skladanie i za to, ze zajmuje naprawde niewiele miejsca i za tacke, ale ...
  • witam byc moze bede w posiadaniu 2 takich wozkow. chcialbym je zlaczyc tak zeby powstal wozek blizniaczy. kiedys na stronie maclarena widzilam ze byl w ofercie element zlaczajacy wozki. ale teraz nie potrafie go odnalesc na stronie. czy wogole uda sie polaczyc 2 rozne modele? rama wyglada na podobna... helpunku :)
  • jestem pewna, że kiedys na tym forum była mowa na ten temat i ktoś nawet wrzucał zdjęcia obrazujące jak to się robi :) ale za nic nie mogę znaleźć tego wątku w archiwum. Pomóżcie proszę, albo przypomnijcie w jaki sposób ustawić to oparcie w Triumphie bardziej do pionu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się