Forum Nauka i edukacja Studia Studia
ZMIEŃ
      turystyka i rekreacja

turystyka i rekreacja

(25 wyników)
    • Chcialam sie zapytac gdzie w Warszawie najlepsze studia prywatne?Zalezy zeby byla to szkola na dobrym poziomie i zeby miala dobra organizacje!!!Kierunek turystyka i rekreacja!!Zastanawiam sie miedzy dwiema:Wyz.Szkola turystyki i rekreacji na Marymonckiej 34 (zaoczne odbywaja sie chyba na Stoklosy) A druga na Chodakowskiej50! Czy jest na forum ktos ,kto chodzi do ktorejs z nich!!!Bardzo prosze o jakies informacje dotyczace studiow w Wawie!!!!!
    • Mam pytanie do tych osób szczególnie, które studiują Turystykę i Rekreację. Jak myślicie, czy zdając podstawową geografię można dostać się na turystykę i rekreację? zdaję ją jako trzeci przedmiot, a jako dodatkowy historię. Planuje isc na prawo, lecz jesli sie nie dostane to chcialbym wlasnie podjac studia na turystyce i rekreacji. Intersuje mnie tez to ;) tylko nie wiem czy podstawowa geografia wystarczy?
    • Co myślicie o tym kierunku? Czy znajdzie się praca? Chce porządnych studiów a jednak gdy myślę o TiR mam wrażenie, że pracę jaka jest po tym kierunku może wykonywać każdy, przeciętny człowiek "z ulicy". Bo np. założyć i prowadzić swój hotel? Wystarczą pieniądze i już, taki TiR raczej jest do tego niepotrzebny. Czy źle myślę? Mam złe skojarzenia? Jak to jest?
    • hej, powaznie mysle o studiach o kierunku 'turystyka i rekreacja', lecz... co po tym? sa jakies perspektywy? ktos to konczyl? moze ktos studiuje? jak to wygląda? wydaje mi sie ze to dosc przyjemne studia, moze ktos to zweryfikowac?
    • co o tym myślicie?? co to wogle jst i co mozna po tym robić?? jestem zielony w tych kwestiach a już na niektórych uczelniach rozpoczeli zapisy. Moeże cos doradzicie zdaje gegre rozszerzoną, polak podst. ruski podst. i białoruski podstawowy, chcaiłbym dostać sie na arch krajobazu, ale msuze też wybrać jakis kierunek awaryjny, tylko jaki, przegladałem ofert szkół białostockich bo tam zamierzam studiować, ale nic mi nie wpadło w oko
    • Bardzo prosze o Wasze opinie na temat prywatnych polskich uczelni prowadzacych studia na kierunku Turystyka i Rekreacja. Przede wszystkim interesuje mnie sprawa praktyk zawodowych i poziom jezykow obcych (dotyczy rowniez studiow zaocznych) Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje :)))
    • zastanawiam się nad tym kierunkiem... pomóżcie mi- plusy i minusy oraz jakie stwarza możliwości?
    • Za kilka dni rozpoczyna się rekrutacja na studia, a ja mam coraz więcej pomysłów. Mam prośbę do osób studiujących te kierunki o przybliżenie wad i zalet. Jak to jest z językami obcymi, ile ich jest i jakie? Czy ochrona środowiska (wydział biologii) ma w sobie faktycznie więcej elementów biologii? (Gdyby była na wydziale geografii, nawet bym się nie zastanawiała. :D ) Z góry dziękuję :)
    • Czy zdając biologię podstawową ale spodziewając się wysokiego z niej wyniku, angielski rozszerzony i polski podstawowy mogę gdzieś dostać się na TIR? Czy trudno jest dostac sie na ten kierunek?
    • wybiera się ktoś?
    • Czy ktos moze studiuje lub studiowal na AWF'ie lub SGGW turystyke i rekreacje- magisterskie uzupełniajace- zaocznie Własnie robie licencjata z turystyki i planuje isc gdzies dalej na magisterke. Chcialabym na jakas państwowke,do wyboru AWF lub SGGW. Prosze o rade.
    • Na maturze zdaję pol gegre ang na podstawowym i do tego wos rozszerzony. O jakiej uczelni mogę marzyc w wypadku gdybym uzyskał powiedzmy około 80% z gegry i angola coś koło 70% z wosu, a polak...sam nie wiem ile;p tak ze <70%.
    • ktos sie tam wybiera ? czy w moim przypadku: polski pp49%/pr30%, angielski 92%/37%, geografia, 72%/28% - mam wogole jakies szanse aby sie tam dostac ? i jakie progi byly w tamtym roku jesli ktos wie prosze o jakies info ;)
    • przede mną ostatni semestr, praca nieruszona jeszcze ;) ale coraz częściej zadaję sobie pytanie: CO DALEJ? jaka praca, gdzie? nie mam żadnego pomysłu...
    • Tak jak w temacie,Bydgoszcz,Gdańsk,Kraków,Poznań ? Byłbym wdzięczny gdyby odpowiedzi udzielił jakiś student tego kierunku :)
    • Mam zwrwane więzadło w kolanie i pod koniec sierpnia mam zabieg rekonstrukcji,tyle,że przez 6 tygodni nie będę mogła ćwiczyć!No a tu się studia zaczynają.Wiem,że w pierwszym semestrze są gry i zabawy sportowe,a potem pinpong,no i oczywiście basen(ale pływać będę mogła).No i nie wiem czy mnie nie wyrzucą ze studiów ,a to by była tragedia!!!No i nie wiem,czy możliwe jest póżniejsze zaliczenie gier i zabaw sportowych?To podobno jest normalny wf,jak się chodzi na zajęcia to się ma ...
    • czy ktoś mi może doradzić? potrzebuje informacje, czy po licencjacie (zaoczne studia z turystyki i rekreacji) moge potem zrobić magisterskie z np.geografii? albo jakis inny pokrewny kierunek?? może macie jakies propozycje albo ktoś z Waszych znajomych/rodziny był w podobnej sytuacji?? dziękuję za odp.
    • Czesć! Mam pytanie do osób studiujących TiR na AWF-ie (interesuje mnie zwłaszcza Poznań): co sądzicie o tych studiach, jesteście zadowoleni? Czy trzeba być bardzo sprawnym fizycznie żeby tam studiować? Tzn. wiem oczywiście za nazwa AWF mówi sama za siebie ale boję się że sobie nie poradzę. Bardzo dobrze pływam, jestem ratowniczką, bardzo dobrze też tańczę, natomiast jesli chodzi o siatkówkę i koszykówkę to totalna ze mnie niezdara. Myślę więc ze na egz. wstępnym sobie poradzę (jest egz. z pł...
    • Czy na każdej uczelni ten kierunek wygląda tak samo? Jeśli nie, to jak odróżnić dobre uczelnie od kiepskich?
    • Z wydziałem Tyrystyki i hotelarstwa, ja widziałem Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku- ale ona jest prywatna, zna ktoś może jeszcze jakąś, najlepiej p[aństwową?
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się