Forum Dom Kuchnie i łazienki
ZMIEŃ
      ubikacja

ubikacja

(4 wyniki)
    • Poszukuje - jak w temacie - malenkiej umywalki do malenkiego kibelka, ktory ma 180 x 90 cm. Umywalka musi byc przy drzwiach, wiec musi byc naprawde micro, zeby nie blokowac wejscia... Na dodatek tak sie zastanawiam, czy by sie pod nia nie dalo wrzucic jakiejs malenkiej szxafeczki na papier toaletowy (mam zamar zrobic na zamowienie). CZY KTOS ZNA/MA NAJMNIEJSZA UMYWALKE NABLATOWA SWIATA ;) ???
    • Mam bardzo malo miejsca w lazience i nie wiem czy zmiesci mi sie obok siebie bidet i kibelek. Prosba do osobo ktore maja oba sprzety w swoich lazienkach - czy mozecie podac mi odleglosci pomiedzy bidetem i kibelkiem, ewentualnie sciana......? Wiem ze ksiazkowo powinno byc : kibelek-bidet 30 cm. Moze jest ktos kto ma jednak mniej niz 20cm i moze mi napisac czy jest to wygodne? Bardzo dziekuje za pomoc
    • witam, bardzo prosze o poradę czy w łazience o tej wilkosci( jest w kwadracie) zmieści mi sie swobodnie wanna i prysznic równocześnie? Nie chciałabym zrobić w niej ciasnoty. Jutro dopiero zaczną budowę ścianek działowych i moge ją ewentualnie powiększyć kosztem czegoś, natomiast czy warto?
    • gdzie w warszawie mozna kupic sedes z funcja bidetu.w marketach budowlanych nie ma.i ile kosztuje?dzieki za odp.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się