Dzięki pia.ed za odpowiedź. Zakładam nowy wątek, bo będę miała
pewnie więcej pytań. Na razie interesuje mnie, ile czasu trzeba
jechać ze Sztokholmu (czy z Uppsali) do norweskich fiordów. Czy
jeden dzień wystarczy? A... no i jak te "białe noce" w czerwcu, jak
widno jest? czy da się jechać nieznaną drogą...wiadomo o co
chodzi....