Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      w dziale

w dziale

(21 wyników)
    • Cześć Wszystkim! Słuchajcie mam pytanie, co robić gdzie szukać aby się załapać i zdobywać doświadczenie w dziale personalnym, koncze studia w tym kierunku i chciałabym podjąc prace związaną z nim. Wcześniej pracowałam jako sekretarka/recepcjonistka, a od dłużeszego czasu ponad półtora roku w ogóle nie pracuję. W ogłoszeniach widzę wszędzieże chcą z doświadczeniem bądż z językiem obcym perfekt. Gzdie szukać, co robić ,aby relanie można było gdzieś złapać doświadczenie, nawet w f...
    • Witam, serdecznie prosze o informacje nt. w/w firmy. Interesuje mnie wszystko - atmosfera, ilosc pracy, wynagrodzenie, socjal itp. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
    • Szanowni, Mam do Was prośbę o opinię na temat pracy w dziale marketingu w NASK. Jaka panuje tam atmosfera, czy zostawanie po godzinach jest regułą? Na stanowisku Młodszego Kierownika Produktu ile wg. Waszej wiedzy mogę zarządać na tym stanowisku (brutto)? Czy i w jakiej wysokości wypłacane są premie? Dzięki za info.
    • Witam Ile zarabia w P&G pracownik szeregowy w dziale IT? Przeszukałem całe forum, ale jednoznaczej informacji nie uzyskałem. Pozdr.
    • witam, czy orientujecie się jak wygląda praca w dziel personalnym w Tchibo..? Jaka atmosfera, etc. Z góry wielkie dzięki za wszelkie info:)
    • Czy macie jakieś blade pojęcie ile teraz można chcieć w dziale HR jako asystent. Nie wymagają doświadczenia w HR, mam doświadczenie nie duże i dyplom podyplomówki z tej dziedziny. Bardzo bym chciała tam pracować, ale nie chcę przekombinować, bo jak powiem za mało, to może być to mało przez bardzo długo, ale jak znowu za dużo to nie zaproponują nic. A firma to koncern więc gra warta swieczki. Proszę o info.
    • ile zarabia sie w dziale prawnym w banku ?
    • Poł roku doswiadczenia, komunikatywna znajomosc angielskiego, b.dobra excell i dobra access, brak znajomosci VBA. miedzynarodowy koncern. Do obowiązków nalezy wykonywanie roznego rodzaju raportów sprzedazy itp Teraz pytanie czy to nie zamało tj tylko 2tys. na reke
    • Hej, zamierzam przeprowadzic się z mężem do W-wy. Zatem szukam pracy w w/w dziale. Jakich zarobków mogę się spodziewac? Mam kilka ofert np. w bankach, ale nie wiem o jakich "pieniądzach mogę rozmawiac"? Różnaca między Krakowem a W-wą chyba jest ogromna. Z góry dzięki za INFO.
    • Wiem, że chcą mnie w dziale podatkowym Deloitte. Czekam na odp. z PwC i KPMG. Jakie mogę stawiać wymagania jeśli chodzi o wynagrodzenie?
    • Chcę zmienić pracę. Po dwóch latach pracy w Public Relations poważniej instytucji finansowej w Warszawie otrzymuję 2500 brutto (i to dopiero od 3 miesięcy po 500 zł podwyżce).Ukończone studia wyższe, kursy, znajomość programów Adobe- Illustrator, InDesign, Photoshop. Możecie podpowiedzieć na jaką pensję mogę liczyć w branży? Jak wygląda obecnie rynek pracy dla PR-owców? Pozdrawiam
    • Szukam pracownika student V roku albo absolwent prawa i uwierzcie mi wcale nie jest to łatwe - każdemu cos nie pasuje... A to dojazd za daleko (praca w Mszczonowie przy trasie katowickiej), a to za malo placimy, a to znowu cos innego... Pomozcie co powinienem zrobic zeby taka osobe znalezc? Gdzie szukac? Pzdr Tusio 609 99 04 81
    • czy wiecie cos na temat tego, jak wyglada praca w polbanku? slyszy sie rozne opinie o tym banku, ale glownie dotycza one oferty, procesu itd, a ja zastanawiam sie nad tym, jaki jest bank "od srodka", jak traktuje swoich pracownikow itd.
    • Czy ktos pracował lub pracuje jako przedstawiciel handlowy w dziale bezpośrednich kontaktow (czy jak to tam się zwie) w tepsie?
    • Pewnie to nic odkrywczego, ale coraz szerzej mi się oczy otwierają. mam 26 lat i 6 lat doświadczenia zawodowego. Przez całe studia pracowałam w gazecie jako dziennikarz, prowadziłam własny dział, napisałam kilka tysięcy tekstów. Po studiach pracowałam w administracji rządowej na bardzo wysokim szczeblu, współpracowałam z czterema gazetami, trzema serwisami internetowymi, a potem trzeba było zacząć szukać pracy. Szukałam dwa miesiące, potem zahaczyłam się na zlecenie w samorządzie,...
    • Witam, Jakie zarobki są na stażach w działach marketingu w dużych firmach. Niektórzy mówią, że nie mam co liczyć na więcej niż 1000 zł na rękę, a z innej strony trafiają do mnie opinie o 2-3 tyś na rękę. Jak to jest? Interesują mnie pozycje w Unileverze, P&G, Philip Morrisie, British American Tabbaco
    • j.w. dzieki
    • Jakie sa warunki pracy no i jaka pensje mozna wyciagnac na stanowisku zwiazanym z bezpieczenstwem w Wytworni papierow wartosciowych?
    • czy ktoś mógłby polecić mi firme do której warto wybrac się na praktyki?? chciałbym sprobowac swoich sił w dziale finansów jakiegos wiekszego przedsiebiorstwa lub banku. gdzie warto aplikowac, aby nie robić kawy, a czegos sie nauczyc?? chciałbym, aby wypowiedziały sie głownie osoby, które odbyły praktyki w rekomendowanej firmie, ale opinie usłyszane od znajomych tez moga byc. praktyke może być płatna lub bezpłatna :).
    • Co myslicie o pracy w tym Banku?? Macie moze jakies doświadczenia? Jers sznasa rozwoju? jaki klimat??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się