Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
    wolontariat

  wolontariat

  (5 wyników)
  • mysle od stycznia zaczac intesnywana nauke jezyka rosyjkiego i angielskiego i by zdobuc certyfikat bizneowy i advance + jednoczesnie byc wolontariuszem w jakiejs fundacji obywaelkiej?? co myslicie o tym?
  • do tv..nie orientujecie sie czy jakies stacje telewizyjne przyjmuja?Staralam sie o wolontariat w radiu zet, ale mi pani niemilo odpowiedziala, ze absolutnie, nie prowadza takich praktyk;]a jak jest np z polsatem albo tvnem?Chcialabym w przyszlosci sie tym zajmowac, bo lubie prace z ludzmi, nie wiem, moze ktos cos doradzi, jak sie starac zeby sie udalo?Pozdrawiam..
  • Wolontariat, czyli smutki i radości bezrobocia (fragment) No tak, nie mam pracy. Szukam, szu kam i nic. Piszę cv, poprawiam cv, listy motywacyjne: moim największym marzeniem, odkąd pamiętam, jest praca w takiej firmie. Z każdym dniem coraz mniej wiem o tym, co chciałabym robić w życiu, z każdym dniem jestem coraz bardziej skłonna do kompromisów i powoli fluktuuję od pracy naukowej do fabryki odżywek, od literatury ku brutalnej rzeczywistości rynku. Ale i to nie pomaga. W takich ...
  • Jestem studentką 3 roku pedagogiki szukam fundacji zajmujących się ADHD. Chcę zostać wolontariuszką to mi pomoże w zdobyciu doświadczenia i dodakowej wiedzy na temat ADHD. Dni w które mogę pracować ( zaznaczam jako wolontariuszka) : poniedziałek od 15 - 17, wtorek od 8 - 13 lub od 12 - 17 i sobotę do 8 - 13 lub od 12 - 17. Proszę o kontakt mailowy: rekinek2004@o2.pl.
  • Mój chłopak pracuje, powiedzmy, jako wolontariusz w niewielkiej firmie komputerowej w Warszawie od sierpnia. Przychodzi tam prawie codziennie (tak częto, jak tylko może) na 3-7 godzin, zajmuje się tworzeniem mini-portalu internetowego firmy, pisze trochę programów itp. (nie wiem dokładnie). Firma jest z niego zadowolona i zaproponowano mu etat po skończeniu szkoły (aktualnie drugi rok informatycznej szkoły pomaturalnej). Do tego czasu chcą, żeby wszystko odbywało się na dotychczas...

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się