Forum   wprowadzanie

wprowadzanie

(8 wyników)
  • Witam, miałam takie pytanie podczas wczorajszej rozmowy-PF i chyba się nie popisałam, może ktoś mi pomoże i wytłumaczy??? Wprowadzić nowy lek na rynek to znaczy sprawić, żeby znalazł się na półkach w aptekach i na receptach, to znaczy przeprowadzić kampanie reklamową, co jeszcze? Proszę o pomoc i ewentualne wskazówki
  • Witam! Pracuję w dziale zwrotów na stanowisku "pracownik działu zwrotów". Na początku nie było wiadomo, czym konkretnie będę się zajmować, jako że dział był nowy, w związku z tym nazwa stanowiska była dosyć ogólna. Teraz chciałabym to zmienić. Zajmuję się wprowadzaniem do systemu towaru z reklamacji, który następnie zostaje sprzedany (sprzedażą zajmuje się inna osoba). Jednak nie ja decyduję o przyznaniu / rozliczeniu reklamacji. Moim zadaniem jest sprawdzenie wszystkich dokum...
  • [sonda=Co następne?] [*]Doktorat przez sms. [*]Profesura przez Skype. [/sonda]
  • Brytyjczycy nie ukrywają, że tym sposobem chcą ograniczyć napływ imigrantów bez kwalifikacji. Chętnych do prostych prac nie brakuje bowiem wśród Polaków i innych nowych obywateli Unii __________________ Ręce opadają. Z czego tu się cieszyć? Ze PL masowo eksportuje bezrocie, czy, że młodzi, nieźle wykształceni ludzie będą wykonywać przede wszystkim (choć nie tylko) najgorsze prace, te, które do niedawna wykonywali niewykwalifikowani kolorowi - często analfabeci?
  • najpierw obowiazkowo dla TIR-ow w pierwszym roku. Reszta pojazdow moze wybrac czy na lewo czy na prawo.
  • Moze wprowadza regionalne,np.slaskie! rejestracje.lpr.pl/
  • "przyczyną wypowiedzenia umowy o pracę jest utrata zaufania , duża konfliktowość , brak umiejętności współpracy w zespole na różnych stanowiskach i wydziałach , wprowadzanie złej atmosfery wśród współpracowników " czy to nie brzmi zbyt PRL- owsko ? dodam , że pochodzi z firmy , w której zwalnia się ludzi co pół roku .
  • Bardzo proszę o wytłumaczenie prostemu robolowi funkcjonowania przydzielonego planu w MS-ORDzie. Plan wprowadzany jest na kwartał. W II kwartale miałam wszystkie dni robocze : zero urlopu i L-4 i w związku z tym największy plan. W III kwartale prawie 5 m-cy wolnego i jakoś ta różnica do współpracowników nie jest tak widoczna. Słowa szefa - " do systemu wprowadza się ilość wolnych dni i system sam nalicza plan ". Liczę na Waszą pomoc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?