Forum   wszyscy jesteśmy podejrzani

wszyscy jesteśmy podejrzani

(7 wyników)
  • Czy Państwo wią, że Irena Kwiatkowska czytała także WJP? I czy Państwo wi,że są wszystkie odcinki?
  • Ciekawe jak wypadli. Reżyserował gość od pH neutralnych Studni, ale może?
  • Przeczytałam już biblioteczną książkę ale jak to czasem bywa zabrakło kartek. Jest tak: początek "jak nie napisałam książki" jest ale właściwą fabułę zaczęłam czytać od pojawienia się w pracowni ofiary. Domyśliłam się że Joanna coś tam namotała i wymyśliła zabójstwo. Opiszcie mi proszę te jej początkowe wygibasy :) Dzięki.
  • ... ile adaptacji filmowych książek JCH powstało? Wiem o "Całym zdaniu nieboszczyka", które było nakręcone chyba? w kooperacji z naszymi przyjaciółmi Rosjanami. Kiedyś trafiłam tez na jakąś ich adaptację innej książki, jednak za chińskiego boga nie pamiętam co to było, wiem, że rosyjski kompletnie mi tam nie pasował i po 10 minutach oglądania wyłączyłam telewizor. Wiecie cos na ten temat???
  • książki, których akcja rozgrywa się w pracy Jakie możecie polecić zabawne książki, których akcja rozgrywa się w pracy, jak np. "Diabeł ubiera się u Prady" lub "Skrzynka mejlowa Holly" (H. Denham)? Chodzi mi o książki, których akcja rozgrywa się współcześnie, których bohaterowie używają komputerów, maili...
  • Od jakiego tytułu najlepiej zacząć poznawanie Jej twórczości?
  • Bo ja chyba Lesia - zawsze jak mam chandre, albo Wszystko Czerwone albo nie - Upiorny legat i też Wszyscy jesteśmy podejrzani. Kurcze - no nie wiem... Ale ostatnio chcąc sobie poprawić humorek w pracy zaczęłam ponownie czytać Lesia, no i oczywiście zanosząc się śmiechem nie zwracałam na nic uwagi - w końcu przyszedł szef i pyta: Pani Aniu, czy Pani się przypadkiem dobrze czuje??
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się