Dodaj do ulubionych

LOZOWNIA potwierdza....

23.07.12, 18:50
mamy "Wolna amerykanke"!big_grin
No, to od dzisajíaj hulkaj dusza! I niech mie jakis nielotv bez skrzydel powie, ze ja go kopiuje....big_grinbig_grinbig_grin
Chlopie, ja Cie tak skopiuje ze Cie te piorka wyleca! A Jokkerowi jaja...jsli je kiedys mieal....big_grinbig_grinbig_grin

LOŻA
No to mamy jasność!
Autor: sorel.lina 23.07.12, 18:33
Dodaj do ulubionych
Odpowiedz cytując Odpowiedz
Administracja jednoznacznie wypowiedziała się na temat "kradzieży wizerunku".

forum.gazeta.pl/forum/w,299,137673969,,Mam_pytanie_.html?v=2
Obserwuj wątek
    • m.maska Re: LOZOWNIA potwierdza.... 23.07.12, 18:56
      Sorelino... w takim razie, jesli to sie uprawomocni, to ja z najwieksza radoscia opublikuje te materialy, ktorymi dysponuje....hahahahaha.... ale bedzie bal.....celulitku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka