mamy "Wolna amerykanke"!

No, to od dzisajíaj hulkaj dusza! I niech mie jakis nielotv bez skrzydel powie, ze ja go kopiuje....



Chlopie, ja Cie tak skopiuje ze Cie te piorka wyleca! A Jokkerowi jaja...jsli je kiedys mieal....


LOŻA
No to mamy jasność!
Autor: sorel.lina 23.07.12, 18:33
Dodaj do ulubionych
Odpowiedz cytując Odpowiedz
Administracja jednoznacznie wypowiedziała się na temat "kradzieży wizerunku".
forum.gazeta.pl/forum/w,299,137673969,,Mam_pytanie_.html?v=2