Dodaj do ulubionych

Wszystkich popierdoliło

11.04.20, 08:14
Wszystkich popierdoliło.

Obserwuję co się dzieje w internetach, słucham co się mówi w realu, i jestem przerażony.

Nie wirusem.
Nie kryzysem, który niechybnie nadejdzie i będzie naprawdę gruby.
Przeraża mnie, co się stało z moim narodem.

Jeszcze niedawno z wyższością patrzyłem na Francuzów urządzających co 5 minut strajki i głosujących na Macrona, na Niemców tresowanych przez swoje media, że i Goebbels zagwizdałby z podziwu, na Rosjan oczadzonych kremlowską propagandą. Na cały świat zachodu, który zwariował w imię politpoprawności. Na ulice pełne migrantów, tęczowych parad, albo modlących się muzułmanów. Na jakieś tam Syrie, czy inne Sudany, gdzie ludzie wyrzynają się nawzajem nie wiadomo o co.
Jakoś tak zdawało mi się, naiwnemu, że my, Polacy, Marsz Niepodległości, Żołnierze Wyklęci, te sprawy, twardy naród, mocny, charaktery, moralność... Ech, gdyby tak dziś Hitler uderzył, dostałby wpierdziel od naszych kibiców już na granicy, co nie?

No, nie. Wystarczyło kilka dni zakazów/nakazów, tydzień, dwa z dziećmi i żoną w domu, i co się okazało?
Że emocje i ciśnienie sięgają zenitu. Że dziś nie wytrzymalibyśmy jako naród nie tylko PRL-u, nie tylko okupacji, czy innej wojny. My nie możemy wytrzymać tygodnia z rodziną w domu. Normalnie, zamykasz Polaka w domu z żoną, i po tygodniu podpisze każdą lojalkę, powie każde głupstwo, zamorduje za możliwość wyjścia.
Zakazujesz mu pobiegać po lesie, i już. Szał. Histeria. Barykady. Oczywiście, tylko w necie. Ale jakie nerwy, jaka nienawiść.
Każesz Polakowi zachowywać odstęp na ulicy – o Boże mój, toć męka Jezusa jest niczym przy cierpieniu Polaka z tego powodu. Dotąd, rozmiecie, ocierał się o każdego, pluł każdemu w twarz i przemieszczał się stadnie, a tu naraz nie wolno. Olaboga.
A co najgorsze – władzy wolno. Jak to tak! Panie, równość wobec prawa! Jak ja nie mogę to i oni nie mogą!
No, właśnie, że mogą. Równość wobec prawa nie na tym polega. Np Ciebie obowiązuje ograniczenie prędkości, a karetki an sygnale – nie. Ty nie możesz wylegitymować policjanta, a on Ciebie – tak. Są też takie napisy: nieupoważnionym wstęp wzbroniony.
To wszystko dla całej masy rodaków to jakaś nowość, odkrycie na miarę Kolumba.
'Oczywiście wściekłość, że gały się zagotowały.

To, że opozycja wygaduje niestworzone idiotyzmy, to mnie mało dziwi. Nigdy nie miałem wielkiego mniemania o ich walorach intelektualnych, a odstawienie od koryta wyraźnie ani kaście, ani totalniakom nie służy. Zresztą, światopogląd, który reprezentują, to ten sam, którym tak gardziłem obserwując zachód, więc idiotyzm jest weń wpisany.
Mimo to i oni wyszli poza wszelką skalę: a to partyzantka ma się zbierać, a to wojsko ma się buntować, a to coś tam...Szkoda gadać. Zwariowali nawet tacy dotąd w miarę rozsądni.

Internety zakotłowały się od teorii spisku. A to wirusa nie ma. A to jest, ale rządy wykorzystują okazję, żeby nam przykręcić śrubę. A to wszystko ma na celu doprowadzić nas do ruiny, żeby za bezcen wykupić. A to 5G.

Próg odporności Polaków na jakiekolwiek regulacje okazał się ZEROWY. Naprawdę, dziwię się, że dotąd to nasze państwo jakoś kuśtykało. Z takimi obywatelami? Nie dziwota, że jest z dykty. Z czego ma być, skoro każde prawo, każdy przepis, każda nawet prośba jest chóralnie okrzykiwana zamordyzmem, zdradą, spiskiem, reżimem i zgrozą? Nic to Wam nie przypomina? Bo mi liberum veto.
To wyjaśnia kosmiczną ilość wypadków drogowych – nie, to nie przez drogi. Po prostu my wszyscy równo zlewamy przepisy. Łącznie z tym, żeby nie wsiadać za kółko po alkoholu. Bo przecież przepisy to reżim. Polak wie, że są głupie, i już.

Ze wszystkim dyskusja.

Jeden po drugim wrzucają filmiki z policjantami podczas czynności służbowych. I daaawaj, Saszka! Analiza: czy mieli prawo, czy nie? A czy to konstytucyjne. A jaki paragraf. A czy nie przekroczyli uprawnień. A czy ja mogę ich trochę bardziej podkurwić głupio dyskutując. A czy jak mam skrzyżowane palce to mogę nakłamać?
Oczywiście – wszystko be. Be jest rząd. Be jest Sejm. Be jest policja. Be jest zakaz. Tylko ja, Polak, jestem cacy. I taki mundry..... och.
Wyjaśnijmy coś sobie: ja wiem, że wyrosło pokolenie millenialsów. Że oni nigdy żadnego problemu nie mieli. Że było okienko możliwości, nie leciały na łeb bomby, w sklepach wszystko, że pies ma teraz więcej zabawek, niż kiedyś całe osiedle, że była praca, smartfony, trawka i kondomy.
Wiem, że jak się siedzi w domu dwa tygodnie oglądając filmy i grając w gry, to można przestać odróżniać real od świata gier.
Że można kipieć emocjami.
Ale do jasnej cholery: na Filipinach strzelają. Nie, to nie jest jakiś egzotyczny dziki kraj. To państwo może nawet dużo bardziej cywilizowane od nas. Na pewno przeciętny polityk z USA, Chin, Australii, czy Indii kojarzy dobrze Filipiny, a Polski – nie. I tam, rozumiecie STRZE-LA-JĄ. A gdzie indziej: NAPIERDALAJĄ. Tak. Kijami, rózgami. Pejczami, pałami.
Mandaty i grzywny walą WSZĘDZIE.
Nie, nie obchodzi mnie przykład Białorusi i Szwecji, bo powoływanie się na te państwa, to objaw niedojebania umysłowego. I dobrze o tym wiecie.
To nie film i nie gra. Te tysiące trupów w tv to jest rzeczywistość. Te zatkane szpitale, słaniający się na nogach lekarze.
Nikt Wam nie zrywa paznokci, nie łamie kości, nie morduje rodziny, nie gwałci.
Macie tylko siedzieć na dupie i oglądać filmy. Albo pisać komentarze w necie. Co tam chcecie.
Macie TYLKO dostosować się do kilku naprawdę powszechnych obecnie na świecie zaleceń.
Tymczasem poziom hejtu wyrósł na dotąd przeze mnie nie obserwowany. Komentarze biją rekordy brudu i zidiocenia. Ludzie wywalają się ze znajomych i blokują.
Szanowani przeze mnie niegdyś publicyści gadają od rzeczy.
Czekam, kiedy dojdzie do pierwszych zabójstw za komentarz na fejsbuku.

I już nie wierzę, że wyjdzie z tego narodu następny Pilecki, Bury, czy Wojtyła.

Snujecie wizje, jak połączyć ustawę o epidemiach z masońskim spiskiem, nawołujecie się na grupach do jakichś rebelii, spamujecie prostackimi memami, poziom debaty sprowadziliście do ''jebać PIS'' i ''jebać policję'', skaczecie sobie do oczu.
A wokół Czarnobyla płoną podpalone lasy.
A ja siedzę na balkonie i myślę, czy umyć dłonie.
I skąd wieje wiatr.
Skąd wieje wiatr.


(z netu)
--
AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
Obserwuj wątek
   • al-szamanka Re: Wszystkich popierdoliło 11.04.20, 08:41
    To są ci ludzie, którzy wylewając na kogoś internetowe czy realne szambo, uważają że mogą, bo w ich pojęciu jest to demokratyczna wolność.
    Na drodze sądowej udowodniłam takiej jednej durnocie, że takie wyobrażenia powinna trzymać na krótkiej smyczy... hmm, porządnie dostała po kieszeni o publicznych przeprosinach nie wspominając.

    --
    AL

    Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
    • al-szamanka Re: Wszystkich popierdoliło 11.04.20, 08:46
     al-szamanka napisała:

     > To są ci ludzie, którzy wylewając na kogoś internetowe czy realne szambo, uważa
     > ją że mogą, bo w ich pojęciu jest to demokratyczna wolność.
     > Na drodze sądowej udowodniłam takiej jednej durnocie, że takie wyobrażenia powi
     > nna trzymać na krótkiej smyczy... hmm, porządnie dostała po kieszeni o publiczn
     > ych przeprosinach nie wspominając.
     >


     big_grin big_grin big_grin
     A znachorowi od lewatyw tak się marzyło, że to obrażana jest winna i spotka ją za to wszystko co najgorsze: utrata pracy, bezdomność, skrajne ubóstwo i żebractwo na rogu ulicy.
     Taaaaa, prymitywne marzenia słupka.


     --
     AL

     Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
    • rena-ta49 Re: Wszystkich popierdoliło 11.04.20, 12:09
     al-szamanka napisała:

     > To są ci ludzie, którzy wylewając na kogoś internetowe czy realne szambo, uważa
     > ją że mogą, bo w ich pojęciu jest to demokratyczna wolność.
     > Na drodze sądowej udowodniłam takiej jednej durnocie, że takie wyobrażenia powi
     > nna trzymać na krótkiej smyczy... hmm, porządnie dostała po kieszeni o publiczn
     > ych przeprosinach nie wspominając.
     >

     I doskonale,nic tak nie boli jak uderzenie po kieszeni!
    • m.maska Re: Wszystkich popierdoliło 11.04.20, 12:27
     al-szamanka napisała:

     > To są ci ludzie, którzy wylewając na kogoś internetowe czy realne szambo, uważa
     > ją że mogą, bo w ich pojęciu jest to demokratyczna wolność.
     > Na drodze sądowej udowodniłam takiej jednej durnocie, że takie wyobrażenia powi
     > nna trzymać na krótkiej smyczy... hmm, porządnie dostała po kieszeni o publiczn
     > ych przeprosinach nie wspominając.
     >

     No...! i spokoj big_grin


     --
     http://s7.directupload.net/images/120410/klvh35gq.jpg
     www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
   • rena-ta49 Re: Wszystkich popierdoliło 11.04.20, 11:59
    al-szamanka napisała:

    > Tekst doskonale oddaje mentalność tej warstwy społecznej, którą Ziemkiewicz naz
    > ywa polactwem, a ja komunistycznym zmatoleniem.
    >

    Jacy oni są prosci w obsłudze,jacy przewidywalni,gdyby dzis Kaczor zabronił walenia głową w mur,
    to nazajutrz problem opozycji sam by się rozwiązał..
  • m.maska Re: Wszystkich popierdoliło 11.04.20, 12:00
   Swietny tekst - wlasnie przeczytalam go na FB i umiescilam u siebie tez... cala prawda...
   Kiedys gdzies przeczytalam to wiernopoddancze i pelne podziwu wobec Niemcow: wy macie madry rzad - ze to niby ten madry to niemiecki... ooooooooooczywiscie, bo przeciez nie polski - tylko, ze wlasnie nadszedl czas prawdy a ten bedzie nieublagany.
   Niemcy oczywiscie w "czolowce peletonu" 122 tysiace zachorowan(stwierdzonych) i 2705 zgonow do ktorych sie przyznaja - to ten madry rzad, a o madrosci spoleczenstwa szkoda gadac - jeden na drugim siedzi - wykrzykuja do siebie stojac na ulicach w odleglosci niewiele ponad pol metra, obcy ludzie - niczego nie kapuja. Ten "madry" rzad nie potrafil przetlumaczyc tumanom, ze sie zarazaja.
   Im sie wciaz wydaje, ze sa ponadludzmi... od wczoraj przybylo ponad 4 tysiace nowych zakazonych i taki "drobiazg": zmarlo 171 - oczywiscie, ze daleko im do wloskich czy hiszpanskich rekordow, ale to jest "plon" jednego dnia a bywalo duzo gorzej... halo karlutka: to ten "madry" rzad doprowadzil do tego, a konca nie widac... "madry" rzad jak do tej pory niewiele zrobil dla ludzi, dla spoleczenstwa. Dla nich wazniejsze sa szparagi na polach niz zdrowie ludzi... tyle, ze sprowadzonych imigrantow do tej roboty nie zapedza, Polacy nie przyjada, tez samobojcami nie sa, beda teraz zwozic Rumunow - byle afrykansko-azjatycka dzicz nie musiala zginac pleckow.

   --
   http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-o3-3d8e.gif
   www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
   • rena-ta49 Re: Wszystkich popierdoliło 11.04.20, 12:10
    Na całym świecie opozycja pomaga rządom walczyć z pandemią. Tylko w Polsce banda skundlonych polityków płci wszelakich mieniących się opozycją totalną walczy z rządem by uniemożliwić mu skuteczne przeciwdziałanie katastrofie.
    • m.maska Re: Wszystkich popierdoliło 11.04.20, 12:36
     rena-ta49 napisała:

     > Na całym świecie opozycja pomaga rządom walczyć z pandemią. Tylko w Polsce band
     > a skundlonych polityków płci wszelakich mieniących się opozycją totalną walczy
     > z rządem by uniemożliwić mu skuteczne przeciwdziałanie katastrofie.


     Bo to ruskie pomioty sa potomki donosicieli i TW, ktorym nie zalezy ani na Polsce, ani na Polakach, przeciez ich guru wyrazil sie jasno: polskosc to nienormalnosc... jak widze to ryze z reka w kieszeni to mi sie az przewraca...
     Nie potrafie tylko zrozumiec, dlaczego nie wyjechali z tego kraju, ktorego tak bardzo nienawidza i z ktorym tak bardzo sie nie identyfikuja.

     --
     http://s7.directupload.net/images/120410/klvh35gq.jpg
     www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
     • czarek_sz Re: Wszystkich popierdoliło 11.04.20, 17:03
      W każdym kraju są ludzie gotowi zdradzić i podpalić własny kraj i nie koniecznie dla pieniędzy ale z czystej nienawiści - bo rządzą ci których nienawidzę /bezinteresownie/ więc niech się wali niech się pali aby tylko szlag ich trafił k...a ich mać !!!!!!!!! big_grin różnica jest taka że w Polsce zdrajców i podpalaczy jest zdecydowanie za dużo żeby nie powiedzieć że wciąż jest ich większość. Jak powiedziała Al - są przesiąknięci i to do szpiku kości komunistycznym zmatoleniem a także zbydlęceniem.
     • al-szamanka dzisiaj na mieście widziałam przyjemny widok 11.04.20, 17:03
      Czterech odważnych gawędziło sobie w najlepsze, nie przestrzegając obowiązującego dystansu. Dwóch białych, dwóch śniadych - bez masek.
      Ni stąd ni zowąd pojawiło się wokół nich paru policjantów.
      Z gestykulacji jednego z gawędziarzy wywnioskowałam, że zaczął się stawiać.
      I stało się coś pięknego.... w ruch poszły PAŁKI... i to jak!!!
      Po raz pierwszy coś takiego widziałam, policjanci walili pałkami z tak piorunującą szybkością, że dwóch odważnych od razu padło na ziemię, a dwóch następnych podniosło ręce do góry, wrzeszcząc
      jak obłąkani.
      A najlepsi byli przechodnie - wszyscy zaczęli bić brawo... ja też.
      --
      AL

      Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
   • m.maska Re: Wszystkich popierdoliło 13.04.20, 11:41
    a74-7 napisał:

    > A ja pozwole sobie skoczyc do konkluzji, ze pod koniec tego roku /poczatek prz
    > yszlego
    > bedziemy mieli wyz demograficzny na niespotykana skale.

    Byloby pieknie... ale - wg moich obserwacji okolo 20.04. nastapi kolejna zwyzka zachorowan - sadzac po tym, jak niby rozumne istoty zachowywaly sie w Swieta.


    --
    http://fs1.directupload.net/images/user/150112/w8kfc76t.gif
    www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
   • rena-ta49 Re: Wszystkich popierdoliło 13.04.20, 18:40
    a74-7 napisał:

    > A ja pozwole sobie skoczyc do konkluzji, ze pod koniec tego roku /poczatek prz
    > yszlego
    > bedziemy mieli wyz demograficzny na niespotykana skale.


    To bardzo mozliwe,po stanie wojennym mieliśmy wyż demograficzny.
    https://pbs.twimg.com/media/EVfdwILX0AIVySy.jpg
    https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/66.gif
    • al-szamanka Re: Wszystkich popierdoliło 13.04.20, 21:03
     rena-ta49 napisała:

     > a74-7 napisał:
     >
     > > A ja pozwole sobie skoczyc do konkluzji, ze pod koniec tego roku /poczat
     > ek prz
     > > yszlego
     > > bedziemy mieli wyz demograficzny na niespotykana skale.
     >
     >
     > To bardzo mozliwe,po stanie wojennym mieliśmy wyż demograficzny.
     > https://pbs.twimg.com/media/EVfdwILX0AIVySy.jpg
     > https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/66.gif


     Jak on to zrobił?

     --
     AL

     Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
     • rena-ta49 Re: Wszystkich popierdoliło 14.04.20, 19:07
      hmmm, w więzieniu żona Plichty-tego od Amber Gold też dziecko urodziła smilesmile
      Ojcem klawisz.
      nczas.com/2018/09/19/w-wiezieniu-funkcjonariusz-zrobil-dziecko-zonie-bylego-prezesa-amber-gold-zakonczylo-sie-sledztwo/
      • al-szamanka Re: Wszystkich popierdoliło 15.04.20, 05:08
       rena-ta49 napisała:

       > hmmm, w więzieniu żona Plichty-tego od Amber Gold też dziecko urodziła smilesmile
       > Ojcem klawisz.
       > nczas.com/2018/09/19/w-wiezieniu-funkcjonariusz-zrobil-dziecko-zonie-bylego-prezesa-amber-gold-zakonczylo-sie-sledztwo/

       Ha, najpierw nie czula sie pokrzywdzona, potem proces o ustalenie ojcostwa… cos tak lawirowala na podobny sposob jak w Amber Gold.


       --
       AL

       Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka