Dodaj do ulubionych

KONSERWATOR...KALORYFERY

21.02.04, 10:21
drodzy,

nie wiem czy już o tym pisałem czy nie ale napiszę smile
Dotyczy etapu A
Rozmawiałem z zarządcą (już jakiś czas temu) i usłyszałem, że po sezonie
grzewczym MA przystąpi do działań związanych z modernizacją instalacji CO w
budynku. Zdaniem MA należy zaprojektować i założyć kryzy i to też będzie
robione. Oczywiście i tak będziemy musieli wszystkiego doglądać osobiście i
kontrolować postęp prac bo jeżeli sami nie dopilnujemy to nie wierzę w
powodzenie tej sprawy. Proszę o zgłoszenie się osób z budynku A, które mają
problem z zimnymi kaloryferami lub nieodpowiednią temperaturą w mieszkaniu.
Zbierzemy się, spotkamy na pifffffku w GT albo w Ulicy (nie na-ulicy) i
wymyślimy plan gry (na razie mam ospę więc jeszcze ze 2 tygodnie smile
Pamiętajmy o tym, że samo się nie zrobi...

2-ga sprawa to obecność konserwatora na osiedlu - ta część wątku przeznaczona
jest dla MA. Kiedyś bywał częściej (codziennie). Teraz jest może ze 2 razy...
Na miłość boską urządzenia nie psują się 2 razy w tygodniu podczas dyżurów...
np wczoraj instalacja CO bya prawie pusta... CZY TO TEŻ OSZCZĘDNOŚCI?????
Obserwuj wątek
    • zz_nowy Re: KONSERWATOR...KALORYFERY 27.02.04, 12:34
      fiufiu
      Cóż za masa odpowiedzi hehe smile
      ALE ALE
      Dzisiaj rano wchodzę do łazienki a tam GORĄCO!! Sprawdzam pozostałe kaloryfery,
      a one GORĄCE!! i to całe. nie tylko górna listwa.
      Podobno byli wczoraj panowie ze SPECu i coś robili przy węźle cieplnym. Mam
      nadzieję, że to nie jakiś test tylko stała poprawa.
      TEMU kto był prowodyrem ich wizyty DZIĘKUJĘ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka