zzola
11.12.05, 16:11
Założyłam odrebny watek min po to aby Pan Kaziński to zuwazył a także po to
aby więcej osób mogło się tu wypowiedzieć o uciażliwości mieszkańców lokalu nr
230 budynek B. Opis tego co działo się w dniu wczorajszym znajduje si e na
tym forum i pewnie w notatkach ochrony / policji , jesli notatki
sporzadzili /.
Kłopoty z mieszkańcami lakalu sa znane nie od dziś.Prawdopodobnie dotychczas
nikt z zarzadców skutecznie temu nie przeciwdziałał. Ale dosyc tego. Proszę
aby Pan Kaziński w pilnym trybie wystosował pismo do właściciela mieszkańia
zeby zabrał sobie lokatorów.Nastepnie, proszę aby spowidował Pan przewidziany
prawem rygor do tegoz właściciela jako pierwszy krok do wystapienia na droge
sądowa. Nastepnie proszę aby Pan spowodował wystąpienie firmy ochroniarskiej
przeciwko sprawcom wczorajszych wybryków. Ciekawi mnie czy i jaka była
reakcja policji. Poniewaz prawdopodobnie ci sami ludzie kolejny raz
wszczynają burdy, dzielnicowy powinien byc do zarządcy zaproszony na kawę w
trakcie której winny być ustalone konkretne kroki przeciwko awanturnikom.
Ma Pan Panie Kaziński troche z tym pracy. Ale zdaje się że pański poprzednik
sobie odpuścił i takie sa skutki.Oczekuję tu na tym forum Pana wyjasnień.
Namawiam do wypowiedzi innych, którym ład porządek i spokój na osiedlu leżą
na sercu.I jeszcze jedno: czy ci ludzie sa zameldowani na osiedlu, czy
właściciel lokalu płaci stosowny podatek z tytułu wynajmu lokalu ?