ryar
31.12.07, 11:37
może ktoś posiada plazmę 42'' lub więcej podłączoną do astera ? Czy jest bardzo tragicznie ? Monter astera mi mówił że tak aczkolkwiek nie wiedział czy to plazma czy lcd było. Widziałem jedynie lcd 37'' podłączone do spray i IMHO nie było źle