Forum   fałszywych

fałszywych

(14 wyniki)
 • pracował u mnie chłopak ale na czarno , wystawiłam mu zaswiadczenie ze u mnie pracuje , wziął towar na raty w aig i uciekł za granicę , przyszedł do mnie człowiek z aig i pytał sie czy ta osoba u mnie pracowała , przyznałam ze tak ale na czarno....jakie bede miała konsekwencje.....???????????????
 • Dobry wał nie jest zły.
 • w maju 2006 straciłem, bo uwierzyłem w 1 wybicie. jak to kurde zanalizowac? Azja w góre, usa w góre. moze to już?
 • Ach jakże wspaniale Gazeta działa! Uniemożliwiła wywiezienie krów bez paszportów! W Średniowieczu ludzie nie potrzebowali paszportów aby podróżować! Odkąd nastąpiły postępy w demokracji paszporty niezbędne są już krowom! Kto następny? Ptaki? A czemu by nie dziennikarze Gazety też wytropią ptaki z fałszywymi paszportami!
 • KRUS to skandal i zwykle obdzieranie spoleczenstwa.
 • Dlatego nie warto nić kupować w MediaMarkt - w małych sklepach jest taniej i rzetelniej
 • Demagogia i populizm aż tryskają z tego artykułu, począwszy choćby od miłego skrótu "OSY" którym szanowny autor określa osoby o poglądach odmiennych od swoich. Przecież wszystkim "osa" miło się kojarzy, ot takie milutkie zwierzątko coś jak biedronka czy bocian?
 • Tylko dziecko moze dac sie nabac na taki numer... Czy glupota narodowa to nasza specjalnosc ? :D Myslcie czasem drodzy rodacy.
 • Popierałem od początku inicjatywę prawnego ograniczenia lichwy i mam nadzieję, ze Prezydent tę ustawę podpisze. Podobnie jak popieram np. prawne zakazy sprzedaży narkotyków. Argumentacja autorów jest jak najbardziej przekonująca. Jeżeli "liberałowie" w takich kwestiach są za samowolą i kompletną deregulacja rynku, tym gorzej dla "liberałów". Właśnie dlatego mam poglady liberalne ale nie czuję się liberałem...
 • Zastanawiam się czy zaciągnięty i nie spłacany w Profirealu kredyt (bez sprawdzania w BIK) na podstawie lewych zaświadczeń (z poświadczoną nieprawdą odnośnie zatrudnienia i zarobków, a łatwą do sprawdzenia w sądzie przy okazji innej karnej sprawy) może być przedmiotem żądania od komornika wpisu w księdze wieczystej? Czy takie działania są jeszcze w świetle aktualnych sensacyjnych doniesień medialnych jakąś formą przestępstwa, czy cichym przyzwoleniem w tym kraju?
 • giełdach światowych.....Turcja zaatakowała Kurdów w Iraku Turecka armia poinformowała wczoraj, że wkroczyła do północnego Iraku w celu rozbicia grupy kilkudziesięciu kurdyjskich separatystów, dzień po tym jak rząd premiera Turcji Recepa Tayyipa Erdogana zezwolił siłom zbrojnym na przeprowadzenie tej transgranicznej operacji.
 • "Prawda zaś jest taka: warunkiem koniecznym i wystarczającym, całkowicie wystarczającym!, do powstania miejsca pracy jest istnienie rąk gotowych ją podjąć. Jeśli zaś są wolne ręce do pracy, a mimo to miejsca pracy nie powstają, to sytuacja taka jest wynikiem systemowego błędu, popełnionego i popełnianego przez kierownictwo państwa. To patologia, dla której nie można znaleźć żadnego usprawiedliwienia." arch.rp.pl/a/rz/2003/01/20030114/200301140088.html?k=on;t=2002122020030119 Przy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?