Dodaj do ulubionych

Fotograf Olsztyn

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.13, 15:03
Znacie moze ich www.wideofilmowanie.biz.pl ? Chciałabym skorzystać z usług fotograficznych ale jak oni się sprawdzają ?
Obserwuj wątek
    • marlenacie Re: Fotograf Olsztyn 29.01.13, 16:15
      Chciałam wszystkich przestrzec przed p. Wiesławem Kołodziejskim z Olsztyna (STUDIO DESIGN).
      W/w pan wystąpił w roli kamerzysty i fotografa na naszym weselu… (niestety). Zdjęcia otrzymaliśmy miesiąc później niż określała to umowa , nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że zdjęcia zostały wrzucone na płytkę jak do „śmietnika” , z podpisami w folderze „dobre „sesja”, „fotki” itp. Nie są podzielone w żaden sensowny sposób, nie wiadomo które są dopracowane a które nie … po prostu wszystko wrzucone bez ładu i składu. Nie otrzymaliśmy żadnych zdjęć wywołanych, obiecana również była strona internetowa ze zdjęciami , aby goście mogli na bieżąco pobrać zdjęcia. Na obietnicach się skończyło, otrzymaliśmy zwykłą białą płytkę w papierowym opakowaniu…
      Jeżeli chodzi o film… usłyszeliśmy, że karta pamięci się niestety uszkodziła i nie wiadomo czy uda się odzyskać dane… Jesteśmy 5 miesięcy po ślubie i kilka dni temu otrzymaliśmy „film” z wesela… nie wiem nawet czy można to nazwać filmem gdyż płyta zawiera 6 filmików po 17 minut każdy :D Nawet nie są połączone w jedną całość !!! Po prostu pięć filmików z podpisem 1x01 - również wrzucone wszystko jak leci. „płyta” jest straszna !! Data ślubu jest wpisana 26.08.2012…… a braliśmy ślub 25.08.2012 r, o dziwo imiona są poprawnie wpisane , film miał być kręcony w jakości HD … miał być i na tym się skończyło, bo nie wygląda na jakość HD
      BRAK PROFESJONALIZMU - NIKOMU NIE ŻYCZĘ TAKIEGO „fotografa-kamerzysty”, pan wg mnie i innych ocen minął się z powołaniem ,,, pan jedyne co potrafi to zrobić pokaz slajdów ze zdjęć.

Mogłabym jeszcze duuużo pisać na ten temat ale chyba te wypracowanie i tak jest dość długie ;p
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka