smerfetka25
25.02.05, 12:42
Hi, jezeli bys miala konkretne namiary na te spotkania, bylabym Ci bardzo
wdzieczna za ich podanie. Wlascwie to pracuje w Rhode-Saint-Genese i tylko
niedziele spedzam w Brukseli. Nie mam tu rzadnych znajomych wiec barzdo
chetnie wybralabym sie na jakies pogaduchy przy piwie :-) Moze tez
orientujesz sie jakie "papiery" trzeba miec aby byc tu aupair legalnie.
Poniewaz slyszalam, ze teraz po wejsciu do UE, nie potrzebna jest wiza.
Pozdrawiam