25.02.05, 12:42
Hi, jezeli bys miala konkretne namiary na te spotkania, bylabym Ci bardzo
wdzieczna za ich podanie. Wlascwie to pracuje w Rhode-Saint-Genese i tylko
niedziele spedzam w Brukseli. Nie mam tu rzadnych znajomych wiec barzdo
chetnie wybralabym sie na jakies pogaduchy przy piwie :-) Moze tez
orientujesz sie jakie "papiery" trzeba miec aby byc tu aupair legalnie.
Poniewaz slyszalam, ze teraz po wejsciu do UE, nie potrzebna jest wiza.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka