bialy2571
05.06.10, 13:34
RANO 4 CZERWCA 2010 ROKU W CHOTOMOWIE W OKOLICY LEGIONOWA ZAGINĄ
YORK,PIESEK WABI SIE NAIKI, JEST ŁAGODNY I PRZYJAZNY DLA LUDZI. MA
PRAWIE TRZY LATA, JASNE(SREBRNE) WŁOSY,NA BRZUSZKU MA TAUAŻ,NIE MIAŁ
NA SOBIE ANI OBROŻY ANI SMYCZY. BARDZO PROSZE O POMOC W ZNALEZIENU
GO.CZEKA NA NIEGO 3 LETNIA DZIEWCZYNKA,KTÓRA BARDZO ZA NIM
TĘSKNI .PROSZE O KONTAKT POD NR.TEL.502792264