IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.10, 19:21
Mam 23 lata jestem po studiach licencjackich poszukuję pracy może ktoś wie
gdzie przyjmują? z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: magda Re: praca IP: *.adsl.inetia.pl 23.07.10, 21:46
      a jakie studia skończyłaś?
      • Gość: Marlena Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.10, 21:54
        Finanse i Rachunkowosc
        • Gość: magda Re: praca IP: *.adsl.inetia.pl 23.07.10, 21:58
          nic mi w tej chwili do glowy nie przychodzi ale jak coś to napiszę, a tymczasem moze zarejestruj się w urzędzie pracy i na jakiś staż idź - podjęłaś już tego typu kroki?
          • Gość: {) Re: praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.10, 22:01
            Może napisz jeszcze co potrafisz, co chciałabyś robić, może masz już
            jakieś doświadczenie...?
          • Gość: Marlena Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.10, 22:05
            Jestem zarejestrowana 11 sierpnia idę na podpis a na stażu tez już byłam dzięki
            ze chociaż ty się odezwałaś
            • Gość: Marlena Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.10, 22:09
              pracowałam niedługo bo tylko 2 m ce w sklepie spożywczym, staż w Urzędzie
              Skarbowym,pracowałam również fizycznie za granica 2 miesiące
            • Gość: Andzia Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.08.10, 16:27
              Przyjmują w Lotosie na Piłsudskiego 54.Sprzedaż odzieży jeansowej i sportowej
    • Gość: Malena Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.07.10, 10:45
      Podbijam
    • Gość: Marlena Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.07.10, 09:58
      podbijam
    • Gość: Marlena Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.08.10, 11:50
      Poszukuję pracy w ciechanowie
    • Gość: Marlena Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.08.10, 11:08
      podbijam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka