Gość: Marlena IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.10, 19:21 Mam 23 lata jestem po studiach licencjackich poszukuję pracy może ktoś wie gdzie przyjmują? z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: magda Re: praca IP: *.adsl.inetia.pl 23.07.10, 21:46 a jakie studia skończyłaś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marlena Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.10, 21:54 Finanse i Rachunkowosc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: praca IP: *.adsl.inetia.pl 23.07.10, 21:58 nic mi w tej chwili do glowy nie przychodzi ale jak coś to napiszę, a tymczasem moze zarejestruj się w urzędzie pracy i na jakiś staż idź - podjęłaś już tego typu kroki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: {) Re: praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.10, 22:01 Może napisz jeszcze co potrafisz, co chciałabyś robić, może masz już jakieś doświadczenie...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marlena Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.10, 22:05 Jestem zarejestrowana 11 sierpnia idę na podpis a na stażu tez już byłam dzięki ze chociaż ty się odezwałaś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marlena Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.10, 22:09 pracowałam niedługo bo tylko 2 m ce w sklepie spożywczym, staż w Urzędzie Skarbowym,pracowałam również fizycznie za granica 2 miesiące Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andzia Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.08.10, 16:27 Przyjmują w Lotosie na Piłsudskiego 54.Sprzedaż odzieży jeansowej i sportowej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marlena Re: praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.08.10, 11:50 Poszukuję pracy w ciechanowie Odpowiedz Link Zgłoś