Dodaj do ulubionych

Wypożyczalnia samochodów

21.04.16, 10:48
Wypożyczalnia samochodów osobowych. Konkurencyjne ceny, duży wybór aut. Pojazdy ubezpieczone i dobrze wyposażone. Duża dostępność. Samochody podstawiamy pod wskazany adres. Możliwość wynajmy krótko-, średnio- i długoterminowego.
Odwiedź stronę www.fleetcorp.pl po więcej informacji lub aby zarezerwować.
Obserwuj wątek
    • vianooo Re: Wypożyczalnia samochodów 17.01.17, 13:09
      Wypożyczalni jest cała masa tak samo jak firm przewozowych. Gdy planujemy np podróż do Chorwacji w kilka osób i szukamy busa to należy rozróżnić usługi bo jedni oferują wynajem busów gdzie wpłacamy kaucję, oglądamy samochód czy nie jest poobijany, tankujemy i prowadzimy go sami i tu zazwyczaj mowa o busach do 9 miejsc którego może prowadzić każdy kto ma prawo jazdy kategorii B a więc osobowy ale też jest wynajem busów z obsługą kierowcy a więc już przewóz osób. Ja zawsze takiego busa wypożyczam w dużej międzynarodowej korporacji aby w razie problemów, awarii itp każdym dużym mieście w Europie podstawili mi nowy. Jeśli mówimy o drugim przypadku a więc wynajem busa z kierowcą, płaci się zazwyczaj za przejechane kilometry lub ryczałty tak jak wynajem autokarów. Te busy mogą być większe np 20 osobowe które jak wiadomo powyżej 9 miejsc taki pojazd to już autobus i nie może go prowadzić kierowca z kategorią B tylko D, kierowca nas wiezie i nic nas nie interesuje, paliwo, opłaty, kaucje itp Gdyby ktoś potrzebował to w Warszawie jest taka firma Dyniewicz a w Krakowie np M-bus Kraków - przewóz osób. Warto mieć kontakt do zaufanej i sprawdzonej firmy aby się nie okazało jakiej klasy bus przyjedzie na podstawienie.
    • mradosny700 Re: Wypożyczalnia samochodów 05.07.17, 18:10
      Panek to dobra wypożyczalnia, działają w wielu miastach w PL i w sumie z całą odpowiedzialnością mogę polecić. Zawsze, gdy potrzebuję samochodu właśnie do nich się zwracam. Są nieźli w wynajmie krótko i długoterminowym.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka