Dodaj do ulubionych

Fox Boot Camp Wczasy Odchudzające

07.05.21, 06:41
Fox Boot Camp www.foxbootcamp.pl/ to wczasy odchudzające i kondycyjne na Mazurach, nastawione na zmianę wyglądu, wysmuklenie sylwetki, poprawę kondycji i – co równie istotne – na zmianę podejścia do zdrowego trybu życia.

Zachęcamy do tego, aby przez tydzień każdy uczestnik podjął wobec siebie bardzo ważne zobowiązanie. Chcemy, żeby goście Fox Boot Camp wyłączyli swoją codzienną taryfę ulgową i przełączyli się na tryb intensywnej pracy oraz pełnego zaangażowania.

My ze swojej strony stworzymy Ci ku temu najbardziej dogodne warunki. Będziemy Cię motywować, wspierać oraz robić wszystko, żeby spędzone tutaj chwile nigdy Ci się nie nużyły. Możesz zawsze liczyć na naszą pomoc oraz pełną uwagę.

Jakie ćwiczenia poprawiają i wpływają korzystnie na organizm człowieka?

Nauczymy Cię nie tylko jak poprawnie ćwiczyć, obserwować swoje ciało i organizm, ale również co jeść i jakich błędów żywieniowych unikać.

Wiemy co zrobić, żeby zarazić Cię apetytem na zdrowie. Naszą inspiracją jest koncept obozów odchudzających Boot Camp, odnoszący wielkie sukcesy na całym świecie. Mamy kompleksową wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Nasi uczestnicy wyjeżdżają od nas odmienieni fizycznie i mentalnie. I nie są to bynajmniej krótkotrwałe efekty.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka