Dodaj do ulubionych

Agencja interaktywna Diginow

08.05.21, 07:52
Jesteśmy butikową agencją interaktywną diginow.pl/ specjalizującą się głównie w zakresie pozycjonowania stron internetowych oraz prowadzenia kampanii marketingowych PPC.

Butikowy charakter naszej Agencji pozwala nam na sensowną i efektywną obsługę marek naszych klientów. Jedno jest pewne, każdy Klient jest dla nas strategiczny i może liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Mamy dobrą rękę do robienia skutecznego biznesu dla naszych Klientów. Z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Stawiamy na indywidualne podejście i dobór optymalnych, sprawdzonych rozwiązań, które pomogą budować długofalowy wizerunek firmy i przynieść wymierne korzyści w codziennej pracy naszych Klientów.

SEO

Nasz zespół zajmujący się wyszukiwaniem organicznym współpracował z najlepszymi w branży i stosuje techniczne podejście, aby zapewnić, że Twoja witryna będzie przez wiele lat lepsza od konkurencji.

PPC

Nasz zespół płatnego wyszukiwania stosuje matematyczne podejście do prowadzenia kampanii. Korzystając z naszego wewnętrznego oprogramowania, jesteśmy w stanie zaprojektować kampanię i zarządzać nią, zapewniając najlepszy zwrot z inwestycji.

Analityka

Bez dokładnych danych nie będziesz w stanie podejmować dobrych decyzji dotyczących marketingu online. Podejmij współpracę z Diginow, aby ulepszyć swoje dane, i wykorzystaj nasz zespół, by uzyskać przydatne informacje.

CRO

CRO koncentruje się na tym, aby więcej odwiedzających Twoją witrynę robiło to, czego od nich oczekujesz, np. dokonywanie zakupów, zapisywanie się do newslettera lub kontaktowanie się. Korzystając z narzędzi do eksperymentowania i personalizacji, możemy wykonać testy A/B Twojej witryny w celu poprawy konwersji.

Social Media Marketing

Porozmawiaj z naszym zespołem ekspertów, aby dowiedzieć się, jak Social Media Marketing może zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie. Social media marketing umożliwia bezpośredni dostęp do pożądanej grupy docelowej, a dodatkowo obniża koszty działań marketingowych.

WEB Development

Oferujemy tworzenie stron internetowych dla małych i dużych klientów, firm działających w sieci, sklepów internetowych. Swoją wizję przedstawiamy po długich rozmowach z klientem, gdy ustalimy cel sprzedażowy, poznamy branżę, konkurencję, preferencje klienta oraz grupę docelową.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka