Dodaj do ulubionych

DAM PRACE...

IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.09.11, 12:13
na Hali Targowej Manhatan przy sprzedaży odzieży męskiej dla Pani w wieku od 23-38 lat.

Wszystkie oferty (CV wraz ze zdjęciem) proszę wysyłać na ades email:

chaos.camper@poczta.fm

Pozdr
Obserwuj wątek
    • Gość: katarzyna Re: DAM PRACE... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.11, 13:15
      mam 44 lata duze doswiadczenie
      • Gość: chaos.camper Re: DAM PRACE... IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.09.11, 13:38
        OK prosze o CV ze zdjeciem na email pozdr
        • Gość: .... Re: DAM PRACE... IP: *.walbrzych.vectranet.pl 05.09.11, 17:24
          męską odzież powinien sprzedawać mężczyzna
          • Gość: gosc Re: DAM PRACE... IP: *.146.29.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.09.11, 00:49
            jakie sa godziny pracy i zarobki??
            • Gość: on Re: DAM PRACE... IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.09.11, 16:30
              40zł dniówka + 1% od sprzedaży od 10-17.30 w soboty od 10-14
              • Gość: zaisnteresowana Re: DAM PRACE... IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.09.11, 19:11
                Czy oferta jest nadal aktualna?
                Mam również pytanie na ,której Hali Manhatan?i czy powyższe informację na temat zarobków i godzin są prawdziwe?
                • Gość: chaos.camper Re: DAM PRACE... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.11, 21:05
                  Aktualne, wszystko sie zgadza hala Targowa blizej stadionu, byłe lodowisko, ZIELONA HALA prosze o wysylanie emaili
                • Gość: ola Re: DAM PRACE... IP: *.play-internet.pl 08.09.11, 09:31
                  40 zł dniówka? to chyba żart
                  • Gość: nie zainteresowana Re: DAM PRACE... IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.09.11, 12:02
                    Chciałam się upewnić czy to co ktoś wyżej napisał to prawda,i zgadzam się z koleżanką wyżej ,że to jakiś żart i kpina z osób,które szukają pracy przecież za te godz.pracy 6dni w tyg nie wychodzi nawet 1000zł kpina z tego pracodawcy,który ogłosił się tutaj na forum ,a czemu nie jest takie ogłoszenie puszczone przez np.PUP?jeszcze się okaże po czasie ,że za marną kasę w tych godz.pracy będzie ,któraś pracować na czarno powodzenia ja bałabym się wysłać do niewiadomo kogo z forum,który ogłosił ,że szuka do pracy wysłać swoją cv przecież to nasze dane osobowe.Powodzenia
                    • Gość: chaos.camper Re: DAM PRACE... IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.09.11, 15:38
                      a wiec drogie Panie... nie musicie robić takiego dramatu przecież nikt Was nie zmusza do tej pracy?

CV jest dużo i na pewno ktoś bedzie zainteresowany taką oferta.

Praca jest na umowe. Fizycznego wysiłku przy niej nie ma jedynym minusem jest NUDA.

Pisałem że do dniówki doliczany jest 1% od sprzedaży wiec miesiecznie nie wychodzi 1000zł. Kwestia jak komuś zależy na sprzedaży. W dobrych miesiącach wychodzi się całkiem przyzwoicie. Na początek ta stawka jest dobra.

Nie zainteresowanych proszę o nie spamowanie w moim temacie. Pozdr.
    • Gość: ? Re: DAM PRACE... IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.09.11, 16:09
      A co ma za znaczenie dla mnie praca w Białymstoku jak szukam pracy w Wałbrzychu????
    • Gość: ona Re: DAM PRACE... IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.09.11, 03:47
      czy oferta jest aktualna?
      • Gość: :P Re: DAM PRACE... IP: *.play-internet.pl 24.09.11, 22:14
        i co, ktoś się załapał, czy gościu tak dla jaj powyciągał od Was dane osobowe?
        • Gość: zatkało kakało Re: DAM PRACE... IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.09.11, 10:39
          załapał i jest bardzo zadowolona z tej pracy
          • Gość: :P Re: DAM PRACE... IP: *.play-internet.pl 26.09.11, 22:18
            Więc wypadało poinformować o tym fakcie, jeden wpis na forum więcej to chyba nie problem? :P Ludzie pewnie dalej wysyłają cefałki a wielkie panisko się nie raczy odewać..pfff
    • gomes26 Re: DAM PRACE... 24.08.12, 11:10
      Poznaj FAMILO - internetowy m@rket zupełnie inny niż pozostałe.

1 września 2012 nastąpi jego otwarcie.

FAMILO - to m@rket w którym każdy z jego klientów będzie nie tylko kupować, ale i ZARABIAĆ.

Dołącz natychmiast do FAMILO CLUB-u i polecaj dalej ten sklep a otrzymasz cały szereg przywilejów takich jak:

1. Własna witryna internetowa - do zamawiania produktów i obsługi stanu swojego konta.

2. Bezpłatna dostawa kurierska do własnego domu (na terenie całej Polski)

3. Produkty spożywcze i przemysłowe znanych producentów w cenach od 5 - 20% taniej niż w sklepach.

4. Prowizję Kliencką uzależnioną od zajętej pozycji, oraz ilości osób które dołączą później i automatycznie znajdą się w kolejce za Tobą.
      .
      Jeśli nie interesuje Cię budowanie swojej własnej grupy NIE MUSISZ TEGO ROBIĆ. System jest tak pomyślany że wystarczy zająć dobrą pozycję a osoby aktywne nad Tobą zrobią to za Ciebie.
      .
      Jako uczestnik tego programu będziesz przechodzić kolejno przez następujące etapy:

Etap 1. --> Kupujesz Taniej (-20%)
      Etap 2. --> Otrzymujesz zakupy GRATIS
      Etap 3. --> Zamawiasz produkty a Market jeszcze Ci za to płaci.

ZASTANAWIASZ SIĘ JAK TO JEST MOŻLIWE?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na jednej z naszych prezentacji które odbywają się na żywo poprzez internet (w dni powszednie o godz 19,30 a w soboty o godz 10.30)

Na SPOTKANIA wejdziesz logując się na stronie:
      www.taniekupowanie.tk
      Następnie wypełnij formularz znajdujący się po prawej stronie i kliknij przycisk: Wchodzę na Prezentację.
      .
      3 sierpnia 2012 było już zarejestrowanych ponad 10000 klubowiczów i liczba ta systematycznie i lawinowo rośnie.

Zatem śpiesz się bo masz szansę dołączyć przed resztą Polaków.

Ja należę do osób które zapisały się jako pierwsze.

Mam dostęp do miejsc na bardzo wysokich pozycjach wśród naprawdę bardzo aktywnych osób. A to rokuje pewny SUKCES

Zatem nie ZWLEKAJ. Rejestracja zupełnie nic nie kosztuje.(nie ma i nie będzie nigdy żadnych wpisowych)
      UWAGA!!! Rejestrując się z tego linka www.familo.com/r/gomes26 możesz liczyć na moje wsparcie na każdym etapie współpracy z Familo po zapisaniu się napisz do mnie maila. Będę wysyłał tylko najpewniejsze sposoby promowania i pomagał osiągać jak najlepsze rezultaty żebyś mógł zarabiać coraz więcej.
      • Gość: daga Re: DAM PRACE... IP: *.play-internet.pl 27.08.12, 17:01
        czy te ogloszenie jest aktualne?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka