Dodaj do ulubionych

Optymalizacja kosztów ZUS

05.12.12, 19:20
Prowadzisz firmę?
Zamierzasz otworzyć firmę?
Kończy się Tobie "niski" ZUS?


Optymalizacja kosztów ZUS polega na opłacaniu składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne w innym kraju Unii Europejskiej.

Jeśli prowadzisz firmę w Polsce i nie masz zatrudnienia na umowę o pracę to oferujemy Tobie przeniesienie opłacania składki ZUS do Anglii. Dzięki naszej ofercie gwarantujemy obniżenie składek ZUS dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz pozostałych osób opłacających ZUS w Polsce.

wiecej informacji na optymalizacja-zus.org/optymalizacja-kosztow-zusu
lub kontakt mailowy info@optymalizacja-zus.org

Obserwuj wątek
   • artweb-design Re: Optymalizacja kosztów ZUS 27.02.13, 14:06
    pewnie juz wszyscy o tym wiedza, gdyz glosno o tym wszedzie, ze obecnie zus i hmrc przeprowadzaja wyrywkowe kontrole wsrod pracownikow zatrudnionych m.in. w UK i zadaja oprocz potwierdzenia adresu (ktore juz nie wystarcza) udokumentowania wykonywania pracy w uk - w chwili obecnej, jestesmy pierwsza i jedyna firma ktora stwarza taka mozliwosc - bedzie to opcja dodatkowo platna, £10-£15 m-c

    zainwestowalismy blisko £170tys w najnowoczesniejsza w europie (i najszybsza) prywatna siec korporacyjna, umozliwiajaca naszym pracownikom wykonywanie pracy w uk bedac fizycznie w polsce a jednoczesnie pozostajac w zgodzie z przepisami prawa

    stworzone przez euro-lex 'virtual office' - to czesc firmy euro-lex, fizycznie zlokalizowana w uk z wirtualna mozliwoscia uzytkowania przez naszych pracownikow lub klientow, ktorych wykonywana praca nie jest zwiazana z okreslonym miejscem - glownie handlowcy, ksiegowi, pracownicy dzialu obslugi klienta itp.

    w swojej ofercie optymalizacji kosztow zus'u mamy 2 glowne opcje - zatrudnienie na etacie w brytyjskiej firmie lub otwarcie wlasnej dzialalnosci w anglii.

    wiecej info: optymalizacja-zus.org

    pozdrawiam wszystkich :)
   • Gość: artweb Re: Optymalizacja kosztów ZUS IP: *.petrus.pl 09.10.13, 02:29
    jasne, wszystko jest legalne, pod warunkiem ze firma ma mozliwosc jeszcze udokumentowania ze hest to legalne i prawidlowe ;)

    EURO-Lex and Partners obsluguje mnie juz 3 rok i ta firma wszystkie 'papiery'ma, wiem bo korzystam i sprawdzilem na sobie - ZAMIAST SKLADEK ZUS PLACE TYLKO 450 PLN!!!

    optymalizacja-zus.org/decyzja-zus-w-przedmiocie-rozstrzygniecia-sposobu-odprowadzania-skladek-na-ubezpieczenie-spoleczne-i-zdrowotne-z-tytulu-prowadzenia-pozarolniczej-dzialalnosci-gospodarczej-w-sytuacji-gdy-dla-wnioskodawcy-wlasciwe-jest-ustawodawstwo-brytyjskie
  • zadowolonyklient1 Re: Optymalizacja kosztów ZUS 02.10.16, 17:06
   Dlatego ciekawym rozwiązaniem jest założenie spółki w UK z pełną opieką doradczą nad spółką klienta. To że założysz spółkę LTD już się różni od samej umowy o pracę. Będąc dyrektorem etatowym możesz zarządzać spółką z dowolnego miejsca na ziemi. Uzyskujesz numer NIN później druk A1 dla ZUS-u i masz spokój. Przykład A1 znajdziesz tutaj drozd.biz/galeria-dokumentow/#a1
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka