Dodaj do ulubionych

meble kuchenne

29.06.08, 11:05
ktoś może polecić gdzie w Legionowie robić meble kuchenne na wymiar- solidnie
i w dobrej cenie?
Obserwuj wątek
    • w.e.r.t.y Re: meble kuchenne 29.06.08, 12:40
      moge napisać gdzie nie robić ! w jabłonnie w Black red white tragedia!
      ja zamawiałem w firmie KAM ostatnie meble. jest też firma Mega standArt naprzeciwko błękitniaka .
      • krystyna_pawluk Re: meble kuchenne 13.02.09, 13:12
        emamaa napisała:

> A co sądzicie o Meblach Kuchennych w błekitnym centrum?Robią na
        > zamówienie. Ktoś zamawiał?
        Tak my z mężem zamawialiśmy w listopadzie 2008. Wcześniej dużo
        czytałam o firmie "Gawin" i są same dobre opinie na temat tych
        mebli. Na szczęście zdąrzyli je wykonac przed Świętami bo troszkę za
        późno się zdecydowaliśmy. Cena bardzo przystępna. Montaż sprawny i
        dokładny a to bardzo ważne. Ogólnie jesteśmy zadowoleni
    • kka69 Re: meble kuchenne 13.02.09, 17:33
      Ja zamawialem z Jabłonki , na przeciwko Kał-flandu.
      nie pamietam nazwy firmy .
      Ogólnie jestem zadowolony , szczegónie jeżeli chodzi o cenę/jakosc.
    • justm33 Re: meble kuchenne 05.01.10, 12:24
      Firma z Serocka. Zamawiałam meble do swojego biura, ale robią też
      sami meble kuchenne i z tego co wiem współpracują z kilkoma studiami
      mebli kuchennych. Firma z polecenia, ja również jestem zadowolona.
      Jeśli ktoś jest zainteresowany podam kontakt.
    • sylwia121084 Re: meble kuchenne 14.06.10, 13:33
      Witam, wkrótce będę potrzebowała zrobić sobie meble do kuchni, która ma skos od
      połowy sufitu i okna w "dziwnych" miejscach. Ogólnie jest mało ustawna.
      Potrzebuję stolarza, który zrobi to ładnie, przede wszystkim z pomysłem i
      gustem, no i oczywiście nie zrujnuje nas przy tym.
      Czy ktoś może mi pomóc?
      • najlepszymaciejowaty Re: meble kuchenne 24.06.10, 15:43
        ja ostrzegam przed "firmą" p.Rutkowskiej mającej siedzibę na
        ul.Zegrzyńskiej, w pawilonach przed Shellem.

Kiedyś nazywali się "CZAT" ,ale chyba po tym jak wykazali
        się "fachowością i uczciwością" zmienili nazwę.
        forum.gazeta.pl/forum/w,653,80375256,106988524,Re_uwaga_CZAT_Warszawa_meble_kuchenne_.html
    • roksa102 Re: meble kuchenne 01.03.11, 15:11
      U mnie robili kuchnie i szafy wnękowe chłopaki którzy niedawno założyli firmę pod nazwą
      MJ DESIGN znajdziecie ich pod- www.mj-design.com.pl. Namiary dostałam od koleżanki z pracy która była bardzo zadowolona.Panowie przyjeżdżają ze wzornikami przeróżnych materiałów,mierzą wyceniają i projektują,wszystko jest robione sprawnie i profesjonalnie.
      Firma naprawde godna polecenia na pewno będziecie zadowoleni i w porównaniu do innych firm w okolicach Legionowa bardzo konkurencyjni cenowo.
    • Gość: luke Re: meble kuchenne IP: *.dynamic.chello.pl 18.03.11, 15:12
      Polecam super ekipe - firma DOMO. Działają na terenie od Warszawy po Kraków, Katowice, Lublin i Sandomierz. Wykonują kuchnie na wymiar, wnęki, szafy...tzw. złota rączka. Przyjechali do nas, wymierzyli kuchnię i zrobili projekt. Skalkulowali, wyszło najtaniej z innych firm. Wszyscy znajomi do dziś podziwiają i chwalą wykonanie, a wielu wybrała ich do wykonania nie tylko mebli kuchnennych. Efekt, jesteśmy bardzo zadowoleni z żoną, bo dzisiaj trudno znaleźć taką firmę, która nie patrzy tylko na to, aby jak najszybciej zarobić.
      Widać, że stawiają na jakość. Mają też swoją stronę www, więc jak ktoś chce się upewnić może ich dopytać. Dla nas najważniejsze jest polecenie, dlatego nie interesowały mnie stronki i projekty jakich setki na internecie. Wiem, że na miejscu w domu wszystko najlepiej doradzają... za darmo.
      Polecam zadzwonić i się od razu umówić:
      tel. 791 946 768
      lub
      tel. 606 986 561
      • Gość: Jola Re: meble kuchenne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.11, 16:00
        A ja szczerze polecam firmę KAM w Legionowie przy ulicy Jagiellońskiej ( za pocztą ) robiłam u nich meble do kuchni i jestem bardzo zadowolona trafiłam na fajną Panią projektantkę bardzo mi doradziła ,bo ja sama nie miałam kompletnie pomysłu, montaż przebiegł sprawnie i bez problemów.
      • Gość: Derek Re: meble kuchenne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.12, 13:27
        Cieszę się ,że znalazłem w Legionowie Firmę KAM.
        10 lat temu robiłem w tej firmie u Pani Małgosi meble kuchenne w Błękitnym Centrum - wówczas .
        Teraz kupiłem dom i potrzebuję mebelki do kuchni ,dzięki forum dowiedziałem się gdzie ten sklep został przeniesiony.
        Razem z żoną uznaliśmy ,że inna firma nie wchodzi w grę.
        Meble w starym mieszkaniu po 10 latach wyglądają jakby były kupione kilka miesięcy temu.
        A obsługa super , ceny nie są najniższe, ale cóż za ceną idzie jakość.
        Ale Pani Małgosia obiecała nam rabat - dla stałych klientów.
      • Gość: Derek KAM- meble kuchenne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.12, 13:30
        Cieszę się ,że znalazłem w Legionowie Firmę KAM.
        10 lat temu robiłem w tej firmie u Pani Małgosi meble kuchenne w Błękitnym Centrum - wówczas .
        Teraz kupiłem dom i potrzebuję mebelki do kuchni ,dzięki forum dowiedziałem się gdzie ten sklep został przeniesiony.
        Razem z żoną uznaliśmy ,że inna firma nie wchodzi w grę.
        Meble w starym mieszkaniu po 10 latach wyglądają jakby były kupione kilka miesięcy temu.
        A obsługa super , ceny nie są najniższe, ale cóż za ceną idzie jakość.
        Ale Pani Małgosia obiecała nam rabat - dla stałych klientów.
        • Gość: domdrewna domdrewna meble kuchenne IP: *.toya.net.pl 19.08.12, 17:10
          Zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony www.domdrewna.pl Firma produkuje meble (w całości wykonane z drewna litego) do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, również meble na poddasze i do pokoju dziecięcego. Wszystko na wymiar, wg upodobań klienta. Aktualnie dostepne gatunki: dąb, buk, jesion, sosna. Zapraszam
    • Gość: ewa86 Re: meble kuchenne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.11, 23:14
      Polecam firmę w Wieliszewie przy ul. Górki bardzo miła obsługa, a meble naprawdę super, bo facet robił je też u moich znajomych. Nie ma się do czego przyczepić. Duży wybór kolorów i materiałów, nie trzeba długo czekać na projekt (który jest za darmo) i na montaż. Polecam
    • Gość: ka$ienka Re: meble kuchenne IP: *.lomza.vectranet.pl 29.04.12, 02:00
      Osobiście polecam INTER-MEBLE, meble z tej firmy zrobiono mi "wypisz wymaluj" z projektu :)
      Jedna rzecz, która mnie u nich zaskoczyła to, że transport + pomiar + projekt jest w cenie :), a wcześniej nie spotkałam się z taką ofertą ( z reguły wszystko miałam liczone dodatkowo) no i niestety (dla pozostałych firm) trzeba przyznać, że jest to chyba najtańsza firma zajmująca się meblami w Legionowie, a pomimo to są bardzo nowoczesne i robione z porządnych (mąż tak uważa ;] ) materiałów
      Pozdrawiam :)))
    • Gość: oszukana Re: meble kuchenne IP: 194.251.119.* 11.06.12, 11:00
      Ostrzegam przed "montażem" w Gawinie! Sprzedają montaż jako "firmowy", a potem pracownicy wysyłają swoich znajomych, którzy uszkadzają meble (umowy na montaż przez rok nie wyciągnęliśmy z salonu, bo pewnie nie istnieje). U nas Gawin wprawdzie wymienił blat ponad 4m i szafkę wiszącą, ale to ułamek zniszczeń, a nie poczuli się już do wyciągnięcia konsekwencji i zdobycia od swoich pracowników danych "monterów" żeby można było wytoczyć im proces o zwrot niemałych pieniędzy. Bilans: uszkodzone szafki, koszty naprawy naprawy kuchni i opóźnionej przeprowadzki. Fajne meble ale nie warte nerwów i dodatkowej kasy.
        • Gość: bukowina1954 Re: meble kuchenne na wymiar IP: *.ibdim.edu.pl 16.07.14, 13:33
          Szanowni Państwo,
          na podstawie własnych doświadczeń na pewno nie polecam firmy B&B w Jabłonnie ul. Zegrzyńska 15 a (naprzeciwko Kaufland'u).
          Właścicielka na początku była bardzo miła, potrafiła doradzić zarówno rozwiązania projektowe jak i sprzęt ADG.
          Przysłowiowe "schody": zaczęły się w momencie realizacji i montażu projektu - po wpłaceniu większej części kwoty umownej - bo bez tego montaż się nie rozpocznie. (Zgodnie z umową można było zatrzymać 10% kwoty umownej, co teraz uważam za procent zbyt mały, ale w momencie podpisywania umowy nie przyszło mi do głowy, że ze strony firmy podkreślającej na każdym kroku swoje 20 - letnie doświadczenie opisane poniżej zdarzenia mogą mieć miejsce).
          Zaczęły się odstępstwa od projektu: szafki miały sięgać do wysokości 2,30 m - sięgają do wysokości 2,20 m - bo w czasie pomiaru rzekomo nie można było zmierzyć gdzie kończyła się glazura ułożona między poprzednimi szafkami - co jest ewidentną bzdurą, bo można było to dokładnie zmierzyć; montaż jest niechlujny - między innymi: szpary między szafkami a ścianami, elektryka do okapu łączona na "skrętki". Na tę historię montażu dysponuję dokumentacją fotograficzną.
          Dopiero w czasie montażu okazało się, że "blat musi być krzywy, bo są krzywe ściany i blaty mogą łączyć tylko pod kątem prostym bo taki mają szablon.
          Fakt jest to kuchnia w bloku z wielkiej płyty, a że ściany są krzywe było wiadomo na początku już w momencie pomiarów i właśnie dlatego została zamówiona "kuchnia na wymiar".
          Okazało się, że o kuchni na wymiar firma ma inne pojęcie niż ja. Nie jest to na pewno kuchnia na wymiar tylko typowe szafki łączone "wstawkami" aby jakoś się kupy trzymało.
          Na każdą uwagę dot. montażu odpowiedź była jedna , że tak się robi.
          Montaż przedłużył się o dwa tygodnie z powodu zamontowania zlewu większego niż w specyfikacji do umowy. Nie było ważne, że kolejne dwa tygodnie nie będziemy mogli normalnie użytkować kuchni, nie będziemy mieli zlewu. Pierwszą reakcją właścicielki były słowa, że ten zamontowany jest dużo droższy .
          Niestety nie usłyszałam nawet słowa przepraszam.
          Niektóre niedoróbki zostały poprawione, ale krzywy blat niestety od razu rzuca się w oczy.
          Reasumując - szkoda było zdrowia, nerwów i niemałych pieniędzy
    • Gość: autor kuchnia legionowo IP: *.play-internet.pl 12.06.15, 19:44
      czeka sie tydzien na wycene - masakra
      czeka sie 3 mc zanim wejdzie robic kuchnie , tyle ma roboty - masakra

ale jak skonczy widzisz ze kuchnia ktora zrobilas za 15/20 tys wyglada jak z domoteki od Wloskiego producenta Rifra , realizyje twoj projekt nic nie narzuca , a to jest najważniejsze.

polecam
      bez pucowania gosc poprostu wykonuje normalna jak dla mnie robote za co bierze kase , a o to chodzi .
      www.stolarzlegionowo.com.pl/oferta.html
    • tomistomis Re: meble kuchenne 20.08.16, 15:07
      Mogę polecić stolarzy z firmy meble Fromex z pod Warszawy. Są to świetni fachowcy, bardzo dokładni, mają wysoką jakość swoich wyrobów i ceny mocno adekwatne do jakości wykonawstwa, robią projekt przed realizacją zamówienia, moja kuchnia jest teraz centrum dowodzenia całej rodziny bo wygląda jak z katalogu. Panowie wykonają każdy nawet najtrudniejszy projekt. Dzwońcie jak coś do Jacka 690 - 000 - 262
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka