Dodaj do ulubionych

Wesele 29.06.2013

IP: 176.100.195.* 08.12.12, 10:33
Wiatam serdecznie, poszukuję zespołu na ślub i wesele 29.06.2013:) Miejsce to Jordanów, woj. Małopolskie
Obserwuj wątek
    • picassomgi Re: Wesele 29.06.2013 08.12.12, 10:49
      After Six to sześcioosobowy zespół w którym występują aż trzy dziewczyny !
      Gramy w 100% na żywo wykorzystując rozbudowane instrumentarium:
      perkusja
      gitara basowa
      instr. klawiszowe
      gitara elektryczna/akustyczna
      saksofon
      głosy żeńskie

Zapraszamy do odwiedzenia strony:

www.aftersix.pl
      www.youtube.com/watch?v=GjMdj31aluM
      Oczywiście zespół gwarantuje pełne prowadzenie imprezy, konferansjerkę wszystkich elementów, animacje dla gości.
      Standardowym elementem oferty jest profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, również efektowe, do 16 punktów świetlnych + maszyna do mgły.

667 432 553

after6@aliansconsulting.com

• mar_k2 Re: Wesele 29.06.2013 08.12.12, 10:51
      Witam serdecznie,

Z tej strony Mullen Band. Termin mamy wolny. Zapraszam na stronę www.mullenband.moonfruit.com gdzie znajdziecie muzykę, video, repertuar i namiary. Gramy w 100% na żywo w składzie: vocal (męski), gitara, bas, klawisze, perkusja. Jeśli po odsluchaniu muzyki będą Państwo zainteresowani to proszę o kontakt, chętnie odpowiem na dalsze pytania.

pozdrawiam
      Marcin "Mullen Band"
    • farat.band Re: Wesele 29.06.2013 08.12.12, 11:36
      Witam, zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowe: www.farat.pl

Jesteśmy pięcioosobowym zespołem. Młodym, ambitnym, doświadczonym i wykształconym. Zapewniamy świetna zabawę przy znakomitej muzyce ;-) co do ceny na pewno się dogadamy ;-)

W razie zainteresowania prosimy o kontakt przez formularz na stronie lub na
      E-mail: farat.band@gmail.com
      Albo telefonicznie: 503 343 696

Pozdrawiam ;-)
    • Gość: Łukasz Re: Wesele 29.06.2013 IP: *.adsl.inetia.pl 08.12.12, 11:37
      Witam serdecznie, polecam zespół muzyczny Ars Band z Krakowa. Skład zespołu to 6 wykształconych muzyków, wysoki poziom artystyczny, kulturalne prowadzenie całości wesela... Instrumenty: SKRZYPCE, AKORDEON, INSTR. KLAWISZOWE, GITARA BASOWA, GITARA ELEKTRYCZNA, PERKUSJA, + WOKAL DAMSKO-MĘSKI.
      Skrzypce na ślub Gratis!!!!!!!

Zapraszam na www.arsband.pl gdzie mozna o nas poczytać oraz posłuchać naszego demo,
      Pozdrawiam Łukasz 606 590 325
    • artek1972 Re: Wesele 29.06.2013 09.12.12, 19:11
      W tym jedynym dniu jakim jest ślub oprócz oprawy muzycznej,
      ważne jest upamiętnienie tej chwili na filmie i zdjęciach,
      które będą wspaniałym wspomnieniem
      na długie lata.Dlatego polecam swoje usługi w zakresie foto-video (możliwa
      jest oczywiście jedna z tych opcji) w bardzo atrakcyjnych cenach-szczegóły
      na www.video-studio.beepworld.pl lub pod nr.tel.501 168 523 i 531 888 289.
    • kijukiju Re: Wesele 29.06.2013 13.12.12, 13:38
      zapraszam na stronę www.grupa-art.com
      proszę o napisanie e-maila i podanie w nim daty i miejsca wesela
      wyślemy szczegółową ofertę

pozdrawiam, łukasz

Gość portalu: Anna napisał(a):

> Wiatam serdecznie, poszukuję zespołu na ślub i wesele 29.06.2013:) Miejsce to
      > Jordanów, woj. Małopolskie
    • klrt Re: Wesele 29.06.2013 29.12.12, 23:35
      Jeżeli propozycja oprawy muzycznej Państwa wesela jest nadal aktualna proszę o kontakt mailowy w celu przesłania szczegółowej oferty naszego zespołu, zdjęć , demo
      świadczymy również usługi fotovideo
      konrad.mniow@wp.pl
    • szeptszept Re: Wesele 29.06.2013 03.01.13, 15:04
      Witamy serdecznie!

W odpowiedzi na ogłoszenie, proponujemy wykonanie oprawy muzycznej na Państwa weselu.
      Jesteśmy dwuosobowym zespołem wokalno - instrumentalnym z Inowrocławia, grającym od wielu lat na terenie całej Polski. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Całą zabawę prowadzimy sami i potrafimy rozkręcić każdą imprezę. Nasz repertuar jest bardzo szeroki - od przepięknych przebojów sprzed lat po najnowsze hity parkietu.
      Koszt oprawy muzycznej 10 godzinnego wesela + dojazd to 2500 zł.
      Więcej informacji o nas oraz demo znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.szeptinowroclaw.pl

Zapraszamy również do kontaktu mailowego oraz telefonicznego: 606 57 77 57 lub 662 52 80 25.

Pozdrawiamy serdecznie!

Duet muzyczny Szept
    • ona2.5 Re: Wesele 29.06.2013 07.01.13, 15:51
      Witam, zapraszam na www.vector-zespol.com/
      w ofercie oprawa Ceremonii w Kościele ( w zakładce Muzyka na samym dole znajduje się ver demo Ave Maria Schuberta i pieśni ślubnej )
    • nowafotografia Fotografuję w Jordanowie ŚLuby Weslea i Sesje ulip 08.01.13, 08:40
      Łukasz Bednarczyk Fotograf Cała Małopolska i Śląsk

Witam Serdecznie. Pracuje też na terenie miejscowości Jordanów, w 2012 roku miałem przyjemność wykonywać zdjęcia w lokalu U LIPY.

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga www.bednarczyk.org.pl na którym znajdą państwo moje zdjęcia ślubne. Zapraszam, obecnie mam jeszcze kilka terminów wolnych na rok 2013.

KONTAKT:
      formularz kontaktowy

Galeria Zdjęć 1

Galeria Zdjęć 2

rezerwacja terminu tel.kom.784-467-521. lub tel.kom.602-228-968.

Pracuje w miejscowościach i okolicach: Katowice, Tychy, Pszczyna, Rybnik, Wodzisław Śląski, Racibórz, Żywiec, Ustroń, Milówka, Bielsko-Biała, Wadowice, Kraków, Bystra, Podhale
    • crownband Re: Wesele 29.06.2013 21.01.13, 14:04
      Hej! Jesteśmy zespołem oferującym oprawę muzyczną bankietów, wesel, eventów, koncertów. Wykonujemy szeroki repertuar muzyczny grany zawsze 100% na żywo z dużą dawką pozytywnej energii. Działamy głownie na terenie województw - małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i śląskiego, jednak z graniem na terenie całej Polski nie ma problemu :)
      W skład zespołu wchodzi - wokal żeński, wokal męski, bas, gitary, instrumenty perkusyjne, instrumenty klawiszowe.
      Posiadamy profesjonalne instrumentarium, sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie, gdyż chcemy, żeby każdy nasz występ był na wysokim poziomie brzmieniowym i wizualnym.
      Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej WWW.CROWNBAND.PL
      Kontakt z zespołem : info@crownband.pl, tel 509984287
    • kapela-remix Re: Wesele 29.06.2013 22.01.13, 19:36
      Witam serdecznie
      Kilka słów o nas.
      Formacja REMIX istnieje na rynku od kilkunastu lat
      i w związku z tym mamy duże doświadczenie w prowadzeniu wesel i zabaw.
      Zespół występuje w składzie trzy osobowym (dwa wokale męskie i jeden żeński)
      plus profesjonalny wodzirej który prowadzi całe wesele bawiąc gości różnego rodzaju zabawami i konkursami z zachowaniem wysokiej kultury osobistej.
      Repertuar składa się z samych znanych przebojów polskich i zagranicznych w stylu pop,
      dance, rock, disco, disco polo, klasyka .
      Demo i film reklamowy wysyłam mailem. Cena do uzgodnienia.
      Zespół posiada profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.
      Kontakt z zespołem : 608-559-607

remixkluczbork.freehost.pl e-mail. remix.adam@gmail.com
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka