19.12.18, 22:39
Dzień dobry. Za pół roku biorę ślub i wpadłem na pomysł by wynająć fotobudke, ponieważ chciałbym jakoś urozmaicić gościom tą wyjątkową noc, a takie pamiątki ze świetnej zabawy będą miłą pamiątką. Ktoś może mi coś polecić?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • natulana Re: fotobudka 27.12.18, 22:57
      wynajmuj jasne! jako gość potwierdzam że to super atrakcja, w listopadzie byliśmy na weselu z fotobudką i super się bawiliśmy. Mam kilka fajnych fotek. To była fotobudka Smove, biała bardzo elegancka, zdjęcia jak od fotografa, mam też na myśli jakość wydruku.
    • arisha Re: fotobudka 09.01.19, 15:45
      znajoma poleciła mi świetna [url=http://lightring.pl/fotobudka/na-wesele/]fotobudka na wesele[/url] podobno każdy był mega zadowolony
    • agariwa Re: fotobudka 14.01.19, 21:01
      Cześć!
      Fotobudka jest naprawdę fajną sprawą, którą warto mieć na weselu.
      Ale co powiecie dodatkowo na takie urządzenie jak Automatyczny Barman - Barmix ?
      Wydaje mi się, że to też fajna sprawa i oczywiście tańsze niż barman...
    • pawel123121131 Re: fotobudka 21.01.19, 02:27
      Zapraszam po fotobudki do nas: www.fotosbudka.pl
      Oferujemy:
      -nielimitowana ilość wydruków
      -gadżety
      -tło
      -obsługa asystenta
      -zdjęcia w wersji cyfrowej
      -personalizacja szablonu
    • mrcebulion Re: fotobudka 23.01.19, 11:59
      Fotobudka fajna sprawa. Tylko trzeba uważać. U kuzynki było jakies fotolustro z jakims zepsutyn oprogramowaniem że gdy ktos chcial wiecej niz 2 zdkecis to do windowsa musieli wychodzix i recznke drukować. Pozatym lampa nawalila i bylo bez źródła światła i obsluga nie zmienila nawet ustawień aparatu i zdkecia wychodzily tragiczne. Lecieli chyba na automacie.

Ja osobiście polecam fotobudkę www.boodka.pl - robią ładne zdjęcia.

Pozdrawiam.
    • jokatamara89 Re: fotobudka 19.01.21, 19:54
      Oczywiście urozmaicenie tak ważnego wydarzenia jakim jest wesele to bardzo ważna sprawa. Pary młode mają w dzisiejszych czasach bardzo duży wybór jeśli chodzi o branżę weselną. Właściwie to jedynym ograniczeniem jest ich wyobraźnia, a także potencjalny budżet jaki mogą przeznaczyć na ten cel :) Pamiętajmy jednak o bardzo ważnym aspekcie czyli wyborze fotografa. Jakby nie patrzeć to zdjęcia z tej imprezy przejdą do historii, będziemy je na dobrą sprawę pokazywać nawet swoim wnukom. Nie ma sensu oszczędzać na takich usługach jak fotograf ślubny Bielsko ponieważ za doświadczenie się płaci. Jest o tyle ważne gdyż nie zawsze będą idealne warunki do zrobienia zdjęci więc umiejętność adaptacji do nich będzie bezcenna. Warto jest także rzucić okiem na portfolio by zyskać przekonanie co do wyboru stylu fotografowania.
    • wojciech19945 Re: fotobudka 16.06.21, 16:18
      Jeżeli chodzi o fotobudkę to super sprawa na weselu! Twoja księga gości będzie zdecydowanie lepiej wyglądała z pamiątkowymi zdjęciami i podpisami. My braliśmy od www.wydarzeniejakmarzenie.pl, ale działają tylko w województwie mazowieckim

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka