atomia
21.09.05, 15:03
Gratuluję panu Henrykowi Roguli uporu w dążeniu do celu ,szczęścia i wygranej
w sądzie . Hurrrrrrrraaaaaaaaaaa Masz władca car Włoszczowy FJG ma wyrok
skazujący w sądzie. Stara to prawda która się sprawdza Kto od miecza wojuje
ten od miecza ginie.