Dodaj do ulubionych

GRATULACJE

21.09.05, 15:03
Gratuluję panu Henrykowi Roguli uporu w dążeniu do celu ,szczęścia i wygranej
w sądzie . Hurrrrrrrraaaaaaaaaaa Masz władca car Włoszczowy FJG ma wyrok
skazujący w sądzie. Stara to prawda która się sprawdza Kto od miecza wojuje
ten od miecza ginie.
Obserwuj wątek
    • niepartyjny Re: GRATULACJE 21.09.05, 15:07
      Nie powiem, żeby ogrnął mnie smutek z tego powodu :-)))
    • panniesamochodzik Re: GRATULACJE 21.09.05, 18:49
      To nie zart? A jaki ma wyrok? Może by tak mozna teraz go wywalić na tą zbitą
      mordę? Ale by sie powietrze oczyściło. Gratulacje Panie Henryku
      • przewodniczacy Re: GRATULACJE 21.09.05, 20:42
        PANIE HEŃKU GRATULACJE
        Zaczynam odzyskiwać wiarę w wymiar sprawiedliwości. Może następni pójdą za Pana
        przykładem, bo dość już tego bezprawia w wykonaniu obecnej władzy.
        Ta wiadomość powinna się ukazać w specjalnym wydaniu biuletynu.
    • council Re: GRATULACJE 21.09.05, 22:25
      Panie Rogula wielkie gratulacje! Jest PAN człowiekiem wielkiego ducha.Podobno
      to nie byla sprawa z powództwa cywilnego tylko karna.Niech się tylko wyrok
      uprawomocni!Są na świecie prawi i sprawiedliwi.
    • wicekwacek Re: GRATULACJE 22.09.05, 10:22
      Ciekawe czy może ktoś taki, ktory jest skazany wyrokiem sądu sprawować rzady.
      Wydaje mi się że nie powinien. Cieszy mnie to ze wreszcie ktos pokazał że
      można. A JFG zobaczył że kłamstwo nie zawsze wygrywa w sądzie (choć do tej pory
      mu sie udawało). Ciekawe czy to do niego dotarlo. podejrzewam że niekoniecznie
      patrząc na ten jego "rycerski łeb". Brawo Panie Henryku. Tylko co dalej?
      • council Re: GRATULACJE 22.09.05, 12:53
        Burmistrz skazany prawomocnym wyrokiem nie może sprawować swojej funkcji.Z tego
        właśnie powodu 2 lub 3 miesiące temu w Jędrzejowie były ponowne wybory
        burmistrza.
        • wicekwacek Re: GRATULACJE 22.09.05, 13:03
          To jest zbyt piękne zeby moglo byc prawdziwe. A znasz może podstawę prawną
          mowiącą o tym? Jakoś ładniej od razu na dworze.
          • council Re: GRATULACJE 22.09.05, 14:42
            Ustawa o bezpośrednim wyborze wójta,burmistrza i
            prezydenta,rozdz.5,art26,pkt5.Dz U nr214,poz1806 z 2002 r
            • q_q_q Aaaalllee oo so choooziiii... 22.09.05, 16:26
              Czy mógłby ktoś wtajemniczony pokrótce przybliżyć pozostałym o co chodzi z tą
              sprawą w sądzie i w czym rzecz???? Bardzo proszę.
    • wloszczowiak Re: GRATULACJE 22.09.05, 19:32
      Odwracanie uwagi w dawnym stylu.
      Dziś na stronie gminy pojawiła się informacja, że „Burmistrz Gminy Włoszczowa
      informuje, iż w dn. 29.08.2005 r. został powiadomiony o postanowieniu
      Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jędrzejowie... (22.09.2005)” chodzi o Halę
      Sportową, informacja pod adresem www.gmina-wloszczowa.pl/index.php?
      page=urzad_informacje_002
      Łatwo można zauważyć, ze prokuratura powiadomiła burmistrza, jak sam pisze,
      29.08.2005 r, a wiadomość na stronie gminy pojawiła się 22.09.2005 r., czyli
      dzień po wyroku skazującym burmistrza przez Sąd w Kielcach.
      Dziwne, że wyroku jaki zapadł 21.09.2005 r. na stronie gminy nic nie wspomina.
      • wicekwacek Re: GRATULACJE 23.09.05, 08:00
        Dziwnego? A co tu dziwnego> Zawsze jak się coś wokół niego dzieje wyplywahala
        sportowa. Przecież to nie jest pierwszy raz. Nie ma argumentow na swoją obronę
        to mąci ludziom w glowie. Taktyka rodem z lat 50 ub. stulecia. Zresztą on sam
        tez. A swoją droga to chcialbym się dowiedzieć jaki wyrok i za co dostał.
        • council Re: GRATULACJE 23.09.05, 08:56
          Sprawa o zniesławienie, wyroku nie znam.Zajrzyjcie do Echa, już bicie piany w
          sprawie wodociągu do Dąbia itd.Józek porwał sie znowu z motyką na słonce. On
          też moze miec swoją halę.
          • panniesamochodzik Re: GRATULACJE 23.09.05, 09:15
            wk.... mnie ten facet. szarpie się z jakimś Dąbiem za grube miliony zlotycha we
            Włoszczowie nie potrafi doprowadzić wodciagu do Tartaku i Nadleśnictwa. Ludzie
            tam sa sprzedawani i co tylko sobie mozna zamarzyc. Podobno teraz bedzie
            wodociąg ale suchy. Słyszeliście o czymś takim? Polozy rurę ale wody w niej nie
            bedzie. Niezle. I ludzie dalej beda żebrać o wodę (Tartak i Nadlesnictwo). To
            jest banda dopiero
          • panniesamochodzik Re: GRATULACJE 23.09.05, 09:50
            Tak między nami to było kiedyś jakieś porozumienie pomiędzy Gminą Włoszczowa a
            mieszkańcami Tartaku i Nadlesnictwa w ktorym ci ludzie zobowiązali sie do
            wykonania dokumentacji a gmina wtedy zobowiązala sie do wybudowania wodociągu.
            Ludzie dokumentacje zrobili, wydali swoje wlasne pieniądze, a Gmina wypieła
            d.... ( tzn pan JFG) bo przecież ważniejsze jest Dąbie czy inna cholera albo np
            asfalt na Os. Brozka pod chałupa JFG albo chodniki i parkingi z kostki na Os.
            Brozka (nawiasem mowiąc zrobione cokolwiek dziwnie bo nie do końca ale za to
            zakonczone przy domu ostatniego z "wielkich urzędnikow" mieszkających tam -
            sekretarz powiatu a co tam po co reszcie barachla?)Za tą kasę wydaną bez sensu
            na Brozka mi.in.można by ze 4 razy ten wodociag zrobic. Jest tylko jedno ale.
            Na Tartaku mieszka duzo mniej wyborcow niz na Brożka. Acha zapomniałem dodać że
            przez wypiecie się JFG na Tartak ludzie stracili kasę bo dokumentacja stracila
            ważnośc (minął termin). czy to nie granda? On taki gospodarz jak z koziej
            d..... traba. Ale pewnie jak zwykle nie wiedział. Bo przecież jak sie coś
            dzieje to on nigdy nic nie wie bo to mu ktos nie napisal nie złozył podania
            albo inne glupoty wymysla.( a to nieprawda w 99,9% przypadkow)
            • wloszczowiak Re: GRATULACJE 01.10.05, 17:00
              Wyrok jest co prawda nieprawomocny, a nasza prasa milczy. Myslałem, że pojawi
              się coś we wkładce, ale to chyba prawda, ze jest sponsorowana przez JFG i
              wiadomości są cenzurowane, możemy się z niej jedynie dowiedzieć że kogoś
              złapali po pijanemu, ale tam też jest materiał specjalnie dobierany. Oj mamy
              niezależną prasę, jak na Białorusi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka