2.miki
07.03.11, 09:51
Kiedyś jeden z autorów udowadniał, że na Gąsinie powstał prawdziwy pub. Gdy pisałem, że to kebab, milczał. Oto co z tego pubu zostało. Zdjęcie wspomnianego forumowicza.
picasaweb.google.com/leoleo48/JestPubPrawdziwy#5573986739383226898
Na szczęście na Gąsinie powstaje jedyne i niepowtarzalne w Pruszkowie - krematorium.
wiadomosci.wpr24.pl/w_pruszkowie_powstaje_krematorium_