Dodaj do ulubionych

reklama BPH

26.05.05, 16:53
na końcu tej reklamy jest zdanie "no i znowu zapomniał powiedzieć o internecie"
nie bardzo wiem o co chodzi ale domyślam się ze chodzi o kradzież z
prywatnych kont BPH i City dlatego że te banki nie stosują tokenów ani kodów
jednorazów
Obserwuj wątek
    • jasna_79 Re: reklama BPH 26.05.05, 17:48
      ja myślę, że raczej chodzi o internetowy dostęp do konta ;)

      kopsnij się na forum banki, tam twoje frustracje znajdą chętnych odbiorców

      bo tu mogę Ci tylko powiedzieć: świetny filmik reklamowy!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka