Dodaj do ulubionych

Zadaj pytanie Michałowi Wiśniewskiemu

05.09.02, 17:44
Jeśli masz pytanie do lidera Ich Troje, zadaj je tutaj, a my przekażemy je
Michałowi Wiśniewskiemu.
A może chciałbyś zadać pytanie komu innemu?
Czekamy na propozycje pytań i ich adresatów.
Redakcja Gazety Telewizyjnej
Obserwuj wątek
    • pawelgoly Re: Zadaj pytanie Michałowi Wiśniewskiemu 05.09.02, 17:50
      Co to ma niby być. Znowu najciekawsze, kontrowersyjne pytania zostaną skrzętnie
      przemilczane przez moderatora. Na jaw wyjdą tylko sztampowe zapytania
      niewprowadzające niczego nowego. Dlaczego pan M.W. nie ma odwagi odpowiedzieć
      na pytania na żywo, w czasie rzeczywistym. Czyżby obawiał się, że nie podoła
      prawdzie, której boi się spojrzeć oczy?
    • atomowy Re: Zadaj pytanie Michałowi Wiśniewskiemu 05.09.02, 18:36
      Mam trzy:

>> Jak czuje się w roli tatusia i jak sprawuje się Ksawery?

>> Michł czy nie uważasz że słowa Lady Pank w piosenke "7me niebo nienawiści"
      które brzmią (...) niech kto wychyli łeb trzeba opluć, zgnoić, zgnieść (...) to
      między innymi o Waszym zespole? Wygraliście... sprzedajcie płyty i teraz Was
      gnoją w mediach.

>> Michał czy planujesz zmienić kolor włosów?

Powiedzcie mi kiedy będzie to w druku!
      ATOMOWY
        • Gość: atomowy Re: Zadaj pytanie Michałowi Wiśniewskiemu IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 06.09.02, 07:37
          Nik ich nie lubi przez zazdrość że im się udało a np. inni i tak nie mogą
          sprzedać złotej płyty.
          A niby nasz kraj jest pełen karolików... katolików którzy dażą miłością
          drugiego bliźniego... gówno prawda!
          Przy wizycie Papieaża to był tylko teatrzyk trwał kilka dni... godzin.
          Nadal się mordujemy i zabijamy.
          A ich 3 jest zwykłą grupą dlatego popularną!
          • pawelgoly Re: Zadaj pytanie Michałowi Wiśniewskiemu 06.09.02, 12:23
            Gość portalu: atomowy napisał(a):

> Nik ich nie lubi przez zazdrość że im się udało a np. inni i tak nie mogą
            > sprzedać złotej płyty.
            > A niby nasz kraj jest pełen karolików... katolików którzy dażą miłością
            > drugiego bliźniego... gówno prawda!
            > Przy wizycie Papieaża to był tylko teatrzyk trwał kilka dni... godzin.
            > Nadal się mordujemy i zabijamy.
            > A ich 3 jest zwykłą grupą dlatego popularną!
            Ty takżę zajrzyj czasem do słownika, bo dorobek literacki M.W. nie starcza w
            każdej sytuacji. Powinno być DARZĄ zamiast DAŻĄ, ale g**** napisałeś już
            poprawnie. Widocznie ten wyraz jest u Ciebie w częstszym użyciu. Wspomniana
            religia nie każdemu krępuje umysł i ciało.
          • Gość: pan_laga Re: Zadaj pytanie Michałowi Wiśniewskiemu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.09.02, 03:28
            Gość portalu: atomowy napisał(a):

> Nik ich nie lubi przez zazdrość że im się udało a np. inni i tak nie mogą
            > sprzedać złotej płyty.
            > A niby nasz kraj jest pełen karolików... katolików którzy dażą miłością
            > drugiego bliźniego... gówno prawda!
            > Przy wizycie Papieaża to był tylko teatrzyk trwał kilka dni... godzin.
            > Nadal się mordujemy i zabijamy.
            > A ich 3 jest zwykłą grupą dlatego popularną!

bzdury opowiadasz. nigdy nie lubiłem ich "muzyki", ale nic do tego pana W. nie
            mialem, póki zachowywał się jako tako. teraz wymiotuję , gdy go widzę i slyszę.
            najpierw naopowiadał kretyn. kolejna kreacja - najpierw był biednym dorosłym
            dzieckiem z domu dziecka co go mama nie chciala, teraz jest biedulkiem, ktorego
            na prawo i lewo w mediach lzawych historyjek, sprzedawał prywatnosc za szmal ,
            bo to kochał, a nie dlatego, ze taki był nakaz sądowy.
            teraz zas robi z siebie ten buc ofiarę mediów. bajdraczy cos na ten temat,
            kwiczy w piosenkach starając się upodobnic do m. jacksona, ktory zaspiewał
            `live me alone` i zachowuje się jak Ś.P. faktycznie krzywdzona prze media
            Księżna Diana. zaszczuwają media. rzyg, rzyg.

NO WŁAŚNIE . TO MOJE PYTANIE DO WISNIEWSKIEGO -

1/ Czy chciałby, by gusta muzyczne jego syna ksztaltowała `muzyka` tego rodzaju
            jaką uprawia jego tata ?

2/ Dlaczego najpierw na prawo i lewo pokazywal sie w mediach, opowiadał łzawe
            historyjki, sprzedawał prywatnosc każdemu, kto chciał i wyglądało na to, ze
            lubi to robić, a nie, ze wywnętrza się , bo taki był nakaz sądowy,
            teraz zas robi z siebie ofiarę mediów ? i czy nie widzi tego, ze sam te media
            wykorzystał i zmanipulował dzięki nim rzesze malolatów, by teraz uprawiac swe
            `gwiazdorstwo`, kosić kasę za sianie kiczu, miernoty i pozerstwa ?

3/dlaczego uważa takich , jak ja, ktorzy nie lubią go i krytykują, za głupków,
            ktorzy nie umieją wydawać własnych sądów, ale nie lubią Ich 3 z powodu rzekomej
            niechęci mediów do tego zespołu?

amen
            pan laga
        • sszymek Wiśniewski to te człowiek! 06.09.02, 07:42
          Bardzo śmieszni ludzie ten pawelgoly i inni. Zazdrościcie bwm i blond
          małżonki? "Muzyczne prostytuowanie"? A czemu nie zaatakujeci tak Budki Suflera,
          prostutuek muzycznych z Idola i Drogi do Gwiazd? Wyjącej Kasi Kowalskiej?
          Smutku naszej sceny muzycznej. Co wam szkodzi, że polski zespół - słaby,
          biesiadny, nie w moim stylu - sprzedaje wreszcie w Polsce tyle płyt co cały ten
          zagraniczny chłam promowany w MTV, VIVIE i Bravo?
          Miałem szczęście widzieć przed premiera fragmenty filmu "Gwiazdor"
          Latkowskiego. O Wiśniewskim właśnie. Polecam wam bo to rewelacja! Nikomu z tych
          obrońców "czystości sexualnej muzyki polskiej" nie życze takiego życia jakie
          miał Wiśniewski [to nie wyciskacz łez z "Na Gorąco", bo jak Latkowski coś
          kręci, to opisuje z brutalną szczerościa prawdę]. Z filmu wynika jeszcze jedna
          smutna rzecz - nie musicie już tak silnie atakować "Wiśni". On niedługo
          odejdzie, zapije się na śmierć. To przecież też człowiek. A że śpiewającey "o
          sępie miłości"? Są ludzie którzy tego słuchają, bawi ich to, my nie musimy ani
          lubić, ani słuchac.
          Z pewnych źródeł wiem, że kampanie nienawiści nakręcają sfrustrowane kręgi
          muzyczne, które nie są w stanie sprzedać więcej niz 300 płyt rocznie.
          Zauważcie, że atak poszedł też na - wiem, że słabiutkie i grafomańskie - ale
          sprzedające się "Łzy". A ostatnio na Wilki. Choć "Baśka" to zwykły wakacyjny
          gniot, to popełniła przestępstwo - SPRZEDAŁA SIE W DUŻYM NAKŁADZIE [bez
          skojarzeń :))].

I ostatnie pytanie - retoryczne bo nie zdołacie na nie odpowiedzieć: czy lepiej
          jak taki facet ze slumsóm zarabia śpiewając czy zabijając wasze dzieci i
          bliskich kijem bejsbolowym, kokainą, bronią?...

Do Wiśniewskiego: nie mam do Ciebie pytań. Mam nadzieję, że Twoje dziecko
          wychowa się bez nienawiści otoczenia! Życzę spokoju.
          • ksywa Re: Wiśniewski to te człowiek! 06.09.02, 11:23
            Szkoda twego czasu, sszymek. Przekonanych o swojej wyższości i tzw prawach do
            krytyki i wolności słowa - nie przekonasz. Oni Wisniewskiego nawet nie
            nienawidzą - oni się tym tematem i osobą za darmo bawią, dowartościowują.
            Podobnie jak Szanowna Redakcja, która żadnych pytań prawdopodobnie MW zadawać
            nie zamierza. Ot, rzuca hasło, potem te najśmieszniejsze pseudo-pytania
            opublikuje, zapewne obok felietonów Szymona Majewskiego, ubolewając
            jednocześnie i piętnując, że "Gwiazdor" odmówił na nie odpowiedzi. Miodzio.
            Aha, zdaje się, ze na film to pójdę jak będę miała wielkiego doła, żeby się
            zdołować jeszcze bardziej. pozdr,
          • pawelgoly Re: Wiśniewski to te człowiek! 06.09.02, 12:15
            sszymek napisał:

> Bardzo śmieszni ludzie ten pawelgoly i inni. Zazdrościcie bwm i blond
            > małżonki? "Muzyczne prostytuowanie"? A czemu nie zaatakujeci tak Budki
            Suflera,
            >
            > prostutuek muzycznych z Idola i Drogi do Gwiazd? Wyjącej Kasi Kowalskiej?
            > Smutku naszej sceny muzycznej. Co wam szkodzi, że polski zespół - słaby,
            > biesiadny, nie w moim stylu - sprzedaje wreszcie w Polsce tyle płyt co cały
            ten
            >
            > zagraniczny chłam promowany w MTV, VIVIE i Bravo?
            > Miałem szczęście widzieć przed premiera fragmenty filmu "Gwiazdor"
            > Latkowskiego. O Wiśniewskim właśnie. Polecam wam bo to rewelacja! Nikomu z
            tych
            >
            > obrońców "czystości sexualnej muzyki polskiej" nie życze takiego życia jakie
            > miał Wiśniewski [to nie wyciskacz łez z "Na Gorąco", bo jak Latkowski coś
            > kręci, to opisuje z brutalną szczerościa prawdę]. Z filmu wynika jeszcze
            jedna
            > smutna rzecz - nie musicie już tak silnie atakować "Wiśni". On niedługo
            > odejdzie, zapije się na śmierć. To przecież też człowiek. A że śpiewającey "o
            > sępie miłości"? Są ludzie którzy tego słuchają, bawi ich to, my nie musimy
            ani
            > lubić, ani słuchac.
            > Z pewnych źródeł wiem, że kampanie nienawiści nakręcają sfrustrowane kręgi
            > muzyczne, które nie są w stanie sprzedać więcej niz 300 płyt rocznie.
            > Zauważcie, że atak poszedł też na - wiem, że słabiutkie i grafomańskie - ale
            > sprzedające się "Łzy". A ostatnio na Wilki. Choć "Baśka" to zwykły wakacyjny
            > gniot, to popełniła przestępstwo - SPRZEDAŁA SIE W DUŻYM NAKŁADZIE [bez
            > skojarzeń :))].
            >
            > I ostatnie pytanie - retoryczne bo nie zdołacie na nie odpowiedzieć: czy
            lepiej
            >
            > jak taki facet ze slumsóm zarabia śpiewając czy zabijając wasze dzieci i
            > bliskich kijem bejsbolowym, kokainą, bronią?...
            >
            > Do Wiśniewskiego: nie mam do Ciebie pytań. Mam nadzieję, że Twoje dziecko
            > wychowa się bez nienawiści otoczenia! Życzę spokoju.

Naucz się chłopie zasad pisowni języka polskiego. Widocznie twórczość M.W. to
            cały twój dorobek czytelniczy. W nagłówku powinno być TEŻ zamiast TE. To chyba
            skutek zbyt częstego używania zwrotu "te stój" i podobnych. Inne prostytutki
            muzyczne też atakowałem (vide wątek "Znienawidzone przeboje"). Kampanię
            zniesmaczenia "nakręcają" kręgi ludzi myślących i z gustem na przyzwoitym
            poziomie. Nie martw się jednak. Dzięki działalności takich ludzi, jak M.W. nie
            pozostało Ich już wielu. Tak jestem bardzo wdzięczny, że M.W. nie morduje Moich
            bliskich i z wielkiej łaskawości ryczy do mikrofonu.
          • wielkie_nic Re: Wiśniewski to te człowiek! - i co z tego? 06.09.02, 12:54
            sszymek napisał:

> Z pewnych źródeł wiem, że kampanie nienawiści nakręcają sfrustrowane kręgi
            > muzyczne, które nie są w stanie sprzedać więcej niz 300 płyt rocznie.
            > Zauważcie, że atak poszedł też na - wiem, że słabiutkie i grafomańskie - ale
            > sprzedające się "Łzy". A ostatnio na Wilki. Choć "Baśka" to zwykły wakacyjny
            > gniot, to popełniła przestępstwo - SPRZEDAŁA SIE W DUŻYM NAKŁADZIE [bez
            > skojarzeń :))].

nie jestem sfrustrowanym kręgiem muzyczny, a mimo to nie znoszę ich3, łeż
            i "najnowszych" wlków. może wytłumaczysz mi dlaczego?

> I ostatnie pytanie - retoryczne bo nie zdołacie na nie odpowiedzieć: czy
            lepiej
            >
            > jak taki facet ze slumsóm zarabia śpiewając czy zabijając wasze dzieci i
            > bliskich kijem bejsbolowym, kokainą, bronią?...

na to pytanie nikt ci nie odpowie, nie dlatego że jest rzekomo retoryczne, ale
            dlatego że jest idiotyczne.
          • Gość: Joe i Lepper to te człowiek! IP: *.softomasz.pl 06.09.02, 14:43
            sszymek napisał:

> Zazdrościcie bwm i blond małżonki? "Muzyczne prostytuowanie"? A czemu nie
            zaatakujeci tak Budki Suflera, /.../. Wyjącej Kasi Kowalskiej?
            Odpowiadam: Bo wysoka jakość budzi szacunek i nie wywołuje negatywnych emocji.
            Czy sądzisz sszymku, że nie cierpię Leppera dlatego, że mu zazdroszczę? Ciekawe
            czego mogę zazdrościć muzyce disco-polo? Po prostu schamienie społeczeństwa
            powoduje, że M.W., A.L., d.-p. itp. /.../ wypływają na wierzch. Kulturalne
            społeczeństwo wstydziłoby się ich, a nie oklaskiwało. "Pytasz" M.W. o syna?
            Spytaj się o coś konkretnego: kiedy go wreszcie zakolczykuje, wytatuuje i
            ufarbuje mu włosy na czerwono, skoro to takie piękne!
            • Gość: Robal Re: Moje pytanie IP: *.pl 06.09.02, 16:15
              Sszymek i ksywa chrzanią coś bez sensu. Niczego nie zazdroszczę, a moja stara
              przebija blondynę Gwiazdora. Pytanie o to, czy gdyby nie kasa to byłaby z nim
              ta tancerka opiera się na mojej znajomości tematu z pism kolorowych. Michał
              Wiśniewski poinformował tam, że jego obecna żona b. długo wogóle nie zwracała
              na niego uwagi, a wręcz klasycznie olewała go. Mam więc pytanie, czy była to po
              prostu taka strategia zalotów, czy też zapałała uczuciem dopiero kiedy w
              milionach sprzedała się płyta? To chyba ciekawe pytanie.
      • sszymek Re: do p.Wiśniewskiego 08.09.02, 01:49
        Reasumując:
        1. Redakcja ma w dupie tą dyskusję. Mam w dupie taką redakcję, która nie
        zabiera głosu, kiedy widzi, że nie pada żadne rozsądne pytanie mimo, że o nie
        prosiła. To potwierdza wcześniejszą sugestię o zwykłym wpuszczeniu nas w maliny
        [mniej parlamentarnie - o graniu z nami w chujjja!].

2. kolega "pawelgoly" w sprawie problemu z pojawieniem sie "te" w nagłówku
        mojego posta - znasz mam nadzieję pojęcie "literówki". To błąd powstający
        wtedy, kiedy ktoś zapomni/pomyli literę w tekscie. Stąd w tytule mojej
        wiadomosci "te" zamiast "też". Sądze, że jest to stosunkowo prosto wyjaśnione i
        zrozumiesz nawet ten prosty wykład?
        Acha - widze, że zajmujesz się zawodowo poprawianiem błędów językowych i
        kwestiami dotyczącymi historii RPA. Dam ci mój drogi łamigłowkę do poprawienia,
        która powinna zaangażować twoje siły intelektualne na tydzień. Ile popełniłem
        błędów w słowie "apartchajt"?

3. kolega "wielkie nic" - cytuję ciebie: "nie jestem sfrustrowanym kręgiem
        muzyczny, a mimo to nie znoszę ich3, łeż i "najnowszych" wlków. może
        wytłumaczysz mi dlaczego?".
        Prosze: bo ci się nie podobają. Dobre wytłumaczenie, prawda?
        Twoja odpowiedź na moje pytanie na końcu zamieszczona potwierdza iż było
        retoryczne. Zgodnie z definicją tej formy pytania - pozostanie bez odpowiedzi.
        Bo chyba nie sądzisz, że twój bełkocik odpowiedzią godzien być zwany może?

4. kolega Joe: cytuję "Po prostu schamienie społeczeństwa powoduje, że M.W.,
        A.L., d.-p. itp. /.../ wypływają na wierzch. Kulturalne społeczeństwo
        wstydziłoby się ich, a nie oklaskiwało". Widzę, że rozmowa z tobą to coś na
        kilka godzin, nie jakis bzdurny post na forum. Zgadzam się, że KULTURALNE
        spoełczeństwo nie zaakceptowałoby tego typu chłamu muzycznego i lepperyzmu. Ale
        kulturalne społeczeństwa już nie istnieją. Przynajmniej od II WŚ, kiedy to
        wysoko wyedukowani kulturalnie Niemcy spalili nasze biblioteki i zamordowali
        kilkadziesiąt milionów ludzi w imię swojej kultury. Rzekomo wyższej niż nasza.

5. Cytuję dalej: ""Pytasz" M.W. o syna? Spytaj się o coś konkretnego: kiedy go
        wreszcie zakolczykuje, wytatuuje i ufarbuje mu włosy na czerwono, skoro to
        takie piękne!". Wybacz, ale od tego czy mały Wiśniewski będzie miął kolorowe
        włosy, bardziej interesuje mnie to czy będzie dobrym człowiekiem czy szują!
        Chyba, że jesteś Joe - skinem lub członkiem Ligi Polskich Rodzin, wtedy
        zrozumiem twoja odrazę do inności.

6. kolega Robal - to jest ciekawe pytanie, ale nie dotyczy konkretnie żony
        Wiśni, ale kobiet wogóle. Kobiety mają to do siebie, że kiedy pojawia się kasa,
        zaczynają cię zauważać. Ja akurat kasy nie mam, ale na zauważanie nie narzekam,
        bo mam coś innego [dobre płyty w domu :)))))].

7. Proszę was - nie obrażajcie sie, nie bądźcie agresywni. Michał Wiśniewski
        to naprawdę człowiek jak my. Powiodło mu się. Powiodlomimo iż muzyka jaką gra
        jest gówniana. Ale to nie poowód by go chcieć zabić. Są w naszym społeczeństwie
        ludzie gorsi. Bezkarni mordercy, skurwy..ny. Co tydzień polskie sądy umarzają
        jakąś sprawę wobec kolejnego gangsterskiego gówna, z powodu przedawnienia.
        Spróbujcie wejśćc w mój - wiem że nieco skomplikowany - tok myślenia. Sądzę, że
        nie warto atakaowac z tak zaangażowaną nienawiścią Wiśni, bo są ludzie gorsi od
        niego o setki tysiecy razy. TO TYLKO MUZYKA - NIE ŻYCIE, NIKT NIE ZGINIE Z TEGO
        POWODU, ŻE ICH-3 WYDA KOLEJNA PŁYTĘ!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka