Gość: kimi
IP: 194.170.168.*
22.09.01, 00:42
czy nie zauwazyliscie ,ze przy dyskusji o terroryzmie karolina siedzial dziwnie
cicho . a moze oprocz kocham dostala jakies strzepki wiadomosci o tym co sie
wydarzylo.
a moze poprostu nic nie potrafila na ten temat powiedziec jak zreszta na wiele
innych. pozdrowionka