cent-urion 03.02.06, 09:12 dzieki Bogu i szkoda ze nasze abonamenty szly na tą chalę przez 11 lat!Czy to kogos (poza autorami i ich rodzinami)smieszylo??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 09:24 Podejrzewam, że rodzin też to nie śmieszyło, tylko śmiali się z grzeczności :) Odpowiedz Link Zgłoś
mctiggle Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 15:21 problem jednak w tym, że program ten nie został zdjęty dlatego, że przestał śmieszyć cent-uriona i yavorius'a on został zdjęty dlatego, że przestał śmieszyć kaczyńskiego i kamińskiego Odpowiedz Link Zgłoś
cent-urion Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 18:23 > problem jednak w tym, że program ten nie został zdjęty dlatego, że przestał > śmieszyć cent-uriona i yavorius'a Przykro ale nie przestal z tego wzgledu ze nigdy nie zaczal, akurat w tym przypadku (jakem demokrata i za wolnosci slowa tyz)powod jest dla mnie bez znaczenia, byla to straszna chala i dziwie sie ze tak dlugo nikt nie liczyl sie z widownia. Odpowiedz Link Zgłoś
mmk9 Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 09:26 Owszem, mnie śmieszyło. 30 lat temu zresztą też. No i dotarło do mnie przez te 30 lat, że on się nazywa FedOrowicz Odpowiedz Link Zgłoś
jedzoslaw Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 10:52 Śmieszyło mnie tak przez pierwsze 5 lat.Potem zeszli na straszną łatwiznę: wciąż identyczne formalnie piosenki,jakieś głupawe flirty między prowadzącymi... Żenada. Ale tak do 2000 było super, potem już równia pochyła. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 11:30 > Śmieszyło mnie tak przez pierwsze 5 lat.Potem zeszli na straszną łatwiznę: > wciąż identyczne formalnie piosenki,jakieś głupawe flirty między > prowadzącymi... Żenada. Ale tak do 2000 było super, potem już równia pochyła. Tu się akurat zgadzam. Ta formuła się szybko wyczerpała, zresztą w porównaniu z ostrymi "dziennikami" ze stanu wojennego - to była satyra w wersji soft - żarty bardziej z formy niż treści. Nie podkładane wypowiedzi a wypowiedzi rzeczywiste tyle, że w zmienionym kontekście. Raczej gra słów i to coraz niższych lotów. W pewnym momencie dochodziło do cokolwiek wymuszonych pomysłów z "Mazurskim Radiem Regionalnym" (zresztą mieszkańców Mazur mogło to urazić.) Odpowiedz Link Zgłoś
jedzoslaw Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 11:35 Podejrzewam jednak, że władza nie lubi żadnej, nawet nieudanej satyry. Zdjęcie programu Fedorowicza może mieć związek z tym: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=36129569&v=2&s=0 ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
e_katt Nie tylko satyry nie lubi, ale 05.02.06, 10:19 w dodatku nasza Szanowna Kacza Władza nie jest taka cnotliwa, za jaką sama się uważa.. ;-/// Mogę coć zacytować, mogę, mogę?! N okoliczność cnotliwości.. Z dedykacją, dla Naszych Jaśniepanujących: "Czytaj i pozwól, niech czytają twoi, Niech się z nich każdy niewinnie rozśmieje. Żaden nagany sobie nie przyswoi, Nicht się nie zgorszy, mam pewną nadzieję. PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI" /I. Krasicki, Monachomachia/ Odpowiedz Link Zgłoś
jhbsk Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 11:45 To nie był humor dla ćwierćinteligentów, dlatego trzeba było zdjąć. A poza tym autor nazywa się FEDOROWICZ!! Odpowiedz Link Zgłoś
habudzik Re: Zdjeli Federowicza 04.02.06, 00:43 jhbsk napisała: > To nie był humor dla ćwierćinteligentów, dlatego trzeba było zdjąć. A poza tym > autor nazywa się FEDOROWICZ!! A poza tym jest niemiłoiernie "precyzyjny" i to ludzi boli . Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 11:51 Nudny był i strasznie "opozycyjny". Teraz wie czym różnią się rządy "komuchów" od jego wysnionej prawicy. Odpowiedz Link Zgłoś
acojanato Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 11:57 Po prostu koledzy pomogli dociągnąć do emerytury. Jednakże przechowalnią wczesnych emerytów jest bezapelacyjnie pr.2 TVP. Następny w kolejce jest Karol Stasburger, dla którego Nina trzyma ciągle Familiadę. Poza "Bezludną Wyspą" lansującą pupilków Niny jest to chyba jedyny tak żywotny program. W grupie utrzymanków Niny (a przede wszystkim nas - abonentów) jest również Pan Daniec - kreator nurtu disco polo w polskim kabarecie. Kilka/naście razy w roku można oglądać jego występ, w którym ośmiesza walkę Gołoty. Pani Nina nie zauważyła, iż walka ta miała miejsce ładnych parę lat temu i całkiem spora grupa ludzi może nie mieć pojęcia o co chodzi. W arsenale niewykorzystanych numerów, pozostał Danćowi chyba tylko motyw poślizgu na skórce od banana. Kiedy ta kobieta wreszcie zniknie z TVP? Myślę, że jeżeli jakikolwiek zarząd TVP ją zwolni, to całe to "środowisko" rzuci się na niego z kłami. Przecież Nina daje regularnie robotę sporej grupie "artystów". Najlepszy patent to serial o szpitalu - co tydzień do łóżka można położyć kolejnego znajomego aktora i wypłacić mu wynagrodzenie za kilka dni zdjęciowych - quasi-chorobowe. Jedynie Krzysztof Krawczyk oficjalnie uczciwie przyznaje, że gdyby nie Nina to bardzo marnie by skończył po powrocie z USA. Podkreśla to przy każdej okazji. Jedyny plus jaki mogę od siebie dać Ninie, to chyba wywalenie Macieja Dowbora. Pamiętam jak jego mama zagrała w reklamie wędlin. Powstało wtedy zamieszanie, ale Pani Katarzyna tłumaczyła, iż pozwoliła sobie na udział w reklamie, bo po urodzeniu dziecka i tak już nie wróci do pracy w TVP. Wróciła i to z Maćkiem. Prowadzili razem studio olimpijskie, a Maciek nie wiedział do której kamery się patrzeć... Wracając do Fedorowicza - ... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 12:03 Nie tylko - gdyby nie Nina T. tzw. szeroki odbiorca nie miałby pojęcia o bardzo wartościowym zespole Raz Dwa Trzy czy całej serii udanych kabaretów jak Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
narazka Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 14:01 Abstrahując od tematu, to kto utrzymuje ciągle przy życiu chałę pt. Od przedszkola do Opola? Nara Odpowiedz Link Zgłoś
barti84 Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 15:29 Lepsze to niż jakikolwiek program z Tadeuszem Drozdą. On to dopiero tworzy pomyje... Odpowiedz Link Zgłoś
gliceryna Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 21:23 Kto??? A no przyjaciele królika i sam królik, czyli Grzywaczewski. Przecież to źródełko ze stałym dopływem kasy. A że można się wyrzygać? A czy to tylko od tego jednego? Ps. Ten wybitny program gościł też na antenie Dwójki o 7 rano w poniedziałek, w ramach żałoby narodowej. Dzieciarnia z mamusiami śmiała się, darła i bujała, ale to przecież dzieci, a poza tym ten królik... Odpowiedz Link Zgłoś
cent-urion Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 18:28 A mnie sie wydawalo ze tylko ja wylaczam telewizor jak widze Danca! Odpowiedz Link Zgłoś
nefil Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 21:42 Mnie ten program już także przestał bawić, ale o wiele mniej bawią mnie zapędy naszych strasznych bliźniaków. Odpowiedz Link Zgłoś
ankas4 Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 22:17 nefil napisał: > Mnie ten program już także przestał bawić, ale o wiele mniej bawią mnie zapędy > naszych strasznych bliźniaków. Zgadzam się!!!!!!! Ludzie róbmy coś - protestujmy ! to co sie ostatnio wyprawia to jest powrót do czasów komuny!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
andrz_ej Re: Zdjeli Federowicza 03.02.06, 22:43 Tez się zgadzam.Abstrahując już od samego programu pana Jacka,który to program już rzeczywiście się znacznie wyeksploatował jeżeli chodzi o pomysły,to sam fakt zdjęcia z anteny programu z powodu piosenki o braciach K., to już nic innego jak powrót do cenzury.Jacek Fedorowicz / 69 l/ coby nie powiedziec to legenda polskiej telewizji-już od połowy lat 60-ych/!/ prowadził realizowane na żywo i bardzo nowatorskie na tamte czasy programy rozrywkowe w reż.Jerzego Gruzyz udziałem publiczności w studio /"Poznajmy się";"Małżeństwo doskonałe;"Runda";"Kariera"/. Coś czuję,że "przygarnie" go może któraś ze stacji komercyjnych... Odpowiedz Link Zgłoś
dziedzicznacytadelafinansjery A kto to jest Federowicz... 03.02.06, 22:51 ...i skąd go zdjęto? I kto go zdjął? Odpowiedz Link Zgłoś
krzys111 program zdjeto bo byl slaby? 04.02.06, 10:15 ze zdziwieniem czytal te dyskusje, podsumowujac program Federowicza zdjal z ramowki telefon z biura Kaczynskiego bo braciom nie odpowiadal poziom artystyczny programu! Dobrze zrozumialam? Czylo teraz dbajac o jakos porgramu TVP bracia Kaczynscy zaczna zdejmowac nastepne programy z anteny? Odpowiedz Link Zgłoś
jedzoslaw Re: program zdjeto bo byl slaby? 04.02.06, 13:37 www.dobryhumor.pl/index.php?news_id=414 Odpowiedz Link Zgłoś
katjanka Re: program zdjeto bo byl slaby? 04.02.06, 19:38 Juz wole Fedorowicza niz tego polglowka DROZDE!!! Brr, a on jednak JEST. Dlaczego? Bo taki dowcipny, inteligentny i zabawny moze mi powiecie??? No wiec. Odpowiedz Link Zgłoś
jedzoslaw Re: program zdjeto bo byl slaby? 05.02.06, 12:41 Ale Drozda prowadzący "Herbatkę u Tadka" to juz inna, lepsza jakość od "Śmiechu warte". To jednak program w dobrym stylu. Odpowiedz Link Zgłoś
mmk9 był telefon czy nie ? 05.02.06, 08:35 A ten Rychcik to na pewno z PiSu jest ? Bo prezesem nie przestał być Dworak, chciałam zauważyć. A dążę do tego , że może chodzi o samospelnianie się apokaliptycznych przepowiedni. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: był telefon czy nie ? 05.02.06, 10:51 mmk9 napisała: > A ten Rychcik to na pewno z PiSu jest ? Bo prezesem nie przestał być Dworak, > chciałam zauważyć. Może Dworak i jego ekipa poczuła skąd wiatr wieje. Tak samo jak mieliśmy zdjęcie filmu z Kaczyńskimi, pod pozorem (skończonej) żałoby narodowej. Odpowiedz Link Zgłoś