Dodaj do ulubionych

Shrek *****

IP: *.cf.pl / 192.168.1.* 03.01.03, 17:28
Wersja angielska jest o niebo lepsza od polskiej dlatego, że w
naszej za wyjątkiem rewelacyjnego osiołka ( dubbingowanego
przez Stuhra ) inni są słabi i bez wyrazu. W wersji angielskiej
wszystkie głosy są dobrane super. Pomimo to gorąco polecam
zobaczenie Shrecka (nawet jeśli tylko w wersji polskiej).
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka