Dodaj do ulubionych

Jasiek i Dominika

04.10.17, 18:37
No ciekawe czy dowiedza sie ze sa rodzina przed tym jak sie przespia ze soba czy juz po fakcie ;-)
Obserwuj wątek
  • ikarr Re: Jasiek i Dominika 05.10.17, 07:04
   Po co w ogóle pojawiła się ta Dominika? Drewniana gra oparta na jednej minie. Chyba tylko po to, by pokazać jeszcze dobitniej, jaki z Michała prostak i buc.
  • aga.doris Re: Jasiek i Dominika 06.10.17, 15:48
   Zarzuciłam dość dawno ogladanie Klanu, więc pytam - kto to jest ta Dominika? Dlaczego miałaby się przespać z Jaśkiem? Czy Jasiek nie jest już z tą czarną Dolores (zapomniałam jej imienia)? Co do Michała to widzę, że bez zmian i nadal jest prostakiem i bucem;))
   • latarnik88 Re: Jasiek i Dominika 06.10.17, 16:29
    Dominika to jest córka Jerzego , lat 19 , mieszkająca z matką , obecnie zmarłą w Szczecinie , o której Jurek nie miał pojęcia.
    Zjawiła się przed maturami i że ona jest córką, zrobili badania DNA i faktycznie.Prosiła o 200tyszł , na leczenie matki chorej na raka , nowatorska metoda.Jurek dał z pieniedzy , które był winien synkowi.Ona pojechała .we wrześniu wróciła i ze dostała się na
    medycynę w Warszawie , tam poznała Jaśka , bo on na farmacji , przedstawił ją dzieciom , nocowała na Sadybie, ale Michał dostał
    szału , do poszła do Hostelu.Ma wynająć kawalerkę .No i rozliczyła się z tych 200tyśzł , bo mama jednak zmarła, to z tego
    co zostało to spłaciła zadłużenie w spółdzielni za czynsz i stwierdziła ,że potrzebny jej samochód , bo jeżdzenie tramwajem
    po stolicy nie służy zdrowiu , zaziębiła się .To Jurek dorzucił jej kolejne 3tyśzł.
    • aga.doris Re: Jasiek i Dominika 06.10.17, 21:27
     Dzięki:) No, ale Jasiek chyba nie zamierza bzyknąć własnej ciotki ?;) To nawet jak na Klan byłoby chyba już za wiele. A ta jego Ramonka(?) to jeszcze aktualna, czy nie?
      • sluzba_zdrowia_czestochowa Re: Jasiek i Dominika 26.10.17, 17:45
       Myslę, żę to kwestia czasu, jak Jasiek przeleci ciotkę Dominikę, aż będzie furczało na tylnim siedzeniu nowego autka. A pikanterii i dramatyzmu niech doda fakt, że w aucie nakryje ich Jurek, a po tym wszystkim DOminika zajdzie w ciążę i będzie Jasiek Junior Borecki-CHojnicki.
       • kemotkemot Re: Jasiek i Dominika 26.10.17, 18:22
        Chyba Jasiek Junior Borecki Rafalski Chojnicki ;)


        sluzba_zdrowia_czestochowa napisała:

        > Myslę, żę to kwestia czasu, jak Jasiek przeleci ciotkę Dominikę, aż będzie furc
        > zało na tylnim siedzeniu nowego autka. A pikanterii i dramatyzmu niech doda fak
        > t, że w aucie nakryje ich Jurek, a po tym wszystkim DOminika zajdzie w ciążę i
        > będzie Jasiek Junior Borecki-CHojnicki.
        • quba Re: Jasiek i Dominika 25.11.17, 17:13
         Dobrze, że Ramona wywaliła wreszcie Jaśka. To menda ten Jasiek. Przecież Ramona wcale nie chciała z nim mieszkać, ale to on bardzo nalegał, bajając jaki to on dorosły, odpowiedzialny, że będzie chodził do szkoły, że będzie się uczył, niech tylko mamusia pozwoli, a teraz ? zobaczył obcą dziewuche i zgłupiał, rzuca się od razu na nią jak szczerbaty na suchary. Mam nadzieję, że durne chłopaczysko (wyjątkowo durny, zarozumiały, obślizły kabotyn) jeszcze się przyczołga do Ramony, mam też nadzieję, że ta rozsądna dziewczyna nie wpuści kanalii więcej za próg. Mam też nadzieję, że ta beznadziejna serialowa postać, będzie dla naiwnych dziewcząt przestrogą.
         Dziewczyny młode, uważajcie na chłopaków - pętaków.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka