Dodaj do ulubionych

Mam duzy problem z kobieta

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.04, 22:30
Mam problem z obecna kobieta...a wlasciwie "prawie" byla. Postanowilem
zakonczyc znajomosc z powodu jej dziwnych humorow i lekko niezrownowazonego
charakteru. Problem w tym ze ona grozi samobojstwem jezeli ja porzuce. Co ja
mam zrobic????
Obserwuj wątek
    • poprioniony Re: Mam duzy problem z kobieta 13.04.04, 01:19
      Gość portalu: tomy napisał(a):

> charakteru. Problem w tym ze ona grozi samobojstwem jezeli ja porzuce. Co ja
      > mam zrobic????

Jak chce sie chlastac to niech robi to z glowa i - przede wszystkim - majac
      na uwadze zdrowie! Nie ma nic gorszego niz zlapac jakiegos syfa podczas proby
      samobojstwa. Niech uzywa tylko zdyzenfekowanych naboi i nozy a srodki nasenne
      niech zazywa tak jak antybiotyki, o scisle okreslonych porach dnia. Bo sie
      dziewczyna wpedzi w chorobe.
    • sociopata To jest prosta sprawa 13.04.04, 04:17
      mam w tym wprawe: zrob smutna minke i powiedz ze za chwilke wrocisz BO ONA JEST
      OSTATNIA K. Wychodzisz, za 15 wracasz i ten cykor zacznie ustawiwc sztucce jak
      nalezy w kredensie i o naglym zejsciu ani mru-mru.

Temat dobry ale zle forum.
      • Gość: nieszaraniemysz Re: To jest prosta sprawa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.04, 11:14
        hej, sociopata! za cholere pojecia nie mam po co takie bzdety..! ale powaznie i
        bez ironii- jaki to ma miec wydzwiek? ja nie mialalabym pojecia o co ci chodzi,
        gdybys z czyms takim wyskoczyl :|

a co do tej furiatki- olej to glupie gadanie i nie daj sie zastraszyc!!! na 98%
        do niczego nie dojdzie, tzn. nic sobie nie zrobi, a zwiazek jest przeciez po to
        zeby obydwu stronom bylo dobrze, nie po to zebys sie meczyl!!! a taka dziwna
        panna jeszcze ci pewnie nie raz problemow narobi. pozdr. i powodzenia :)
      • hispana Re: To jest prosta sprawa 13.04.04, 13:19
        ... zrobilam podobnie, powiedzialam, ze za chwile wroce... a tu drzwi
        zatrzasniete na 4 zamki, bylo niewesolo, trzeba bylo krecic 112 - w ciagu 3
        minut pojawily sie 3 ekipy: czerwona, niebieska i biala.... ladnie przedostali
        sie przez zamkniete okno na 2 pietrze i ... koles po 3 tygodniach obserwacji
        tez sztuce ukladal jak nalezy... teraz ma nawet zone :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka