Dodaj do ulubionych

Gdzie poznać normalnego, fajnego mężczyznę?

24.07.18, 17:33
Mam 30 lat, jestem po dwóch długoletnich związkach - jeden 6 letni zakończony ze względu na różnice w oczekiwaniach co do przyszłości, drugi prawie 3 letni zakończony przez niego poprzez ucięcie kontaktu z dnia na dzień. Chciałabym kogoś poznać, niekoniecznie zaraz z nastawieniem na wielką miłość i domek z ogródkiem, z kim raźniej będzie iść mi przez życie. Problem w tym, że praca mocno dała w kość moim relacjom towarzyskim. Panowie, podpowiedzcie... Gdzie realnie szukalibyście potencjalnej partnerki?
Obserwuj wątek
    • yesterday56 Re: Gdzie poznać normalnego, fajnego mężczyznę? 25.07.18, 13:37
      Najfajniejsi są zajmowani w szkole średniej, to tam toczy się największa bitwa między dziewczynami o tych najfajniejszych, bo to dziewczyny wybierają, mimo że jest fałszywa opinia że to chłopcy wybierają. Druga faza walki odbywa się na studiach, na trzecim i czwartym roku wszyscy są już pozajmowani. Trzecia faza następuje w pierwszej pracy, to tam da się jeszcze coś skubnąć. A po 30-stce zostają tylko portale randkowe z popłuczynami, na których nigdy nie wiadomo na co się trafi.
      • yesterday56 Re: Gdzie poznać normalnego, fajnego mężczyznę? 25.07.18, 13:43
        Ze swojego doświadczenia wiem, że dziewczyny po 30-stce startują do najfajniejszych żonatych. Moja znajoma lekarka odbiła męża drugiej lekarce, mimo że oni mieli dziecko. Rozniosła plotki że jego żona jest alkoholiczką i on jej nie chce. Po rozwodzie z żoną ta moja znajoma wzięła z nim ślub i mieli troje dzieci.
      • pawel.rostowski Re: Gdzie poznać normalnego, fajnego mężczyznę? 06.08.18, 00:34
        oj dziewczyno, gdzie ty zyjesz ? co to za bzdury ? w szkole sredniej to male dziewczynki same nie wiedza czego chca, nie ma o czym mowic. na studiach juz predzej ale faceci wtedy tez nie sa do konca dojrzali , wiec roznie to bywa, czesto sie konczy rozwodami. nie, to chlopcy na studiach wybieraja a nie dziewczyny, dlaczego ? ano dlaczego ze jest ich mniej i maja w czym wybierac a nie na odwrot. po 30stce moze i zostaje dla kobiet portale randkowe, zeby sobie mogly wybierac w popluczynach, rozwodnikach z dwojka dzieci czy patalogii, dla faceta lat 30-35 to piekny okres na poznawanie bardzo chetnych kolezanek. pozdrawiam
    • tapatik Re: Gdzie poznać normalnego, fajnego mężczyznę? 27.07.18, 15:10
      W biurze matrymonialnym :-)
      Tam na pewno są mężczyźni, którzy szukają kobiety do małżeństwa.
      A tak poza tym to wszędzie.
      Ludzie poznają się w różnych okolicznościach, nawet na ulicy.
      Ja kiedyś poznałem pewną niewiastę na szkoleniu językowym.

--
      Do łóżka zabieraj albo dobrą książkę, albo kogoś kto taką przeczytał.
      • obrotowy masz racje, ale... 28.07.18, 23:55
        tapatik napisał:
        > W biurze matrymonialnym :-)

masz racje, ale...
        a bylem tam kiedys zalatwiajac formalnosci dla szukajacego zony kolegi "Amerykanina"...

na jedna oferte meska - przypadaja trzy kobiece...
        • katinka6 Re: masz racje, ale... 29.07.18, 14:48
          no!:) z jedną się żeni, dwie trzyma w zapasie na czas, kiedy już mu się ta pierwsza opatrzy i obudzi się w nim chęć do spróbowania czegoś nowego

ps powinienes zmienic nick na: bajasz czyli rozdwojony
          • obrotowy k.(a)-tinko - a mialo Cie nie byc :) 30.07.18, 00:28
            bondz-ze uczciwa :)

to nie jest tak...
            sam bym z takiego biura chetnie skorzystal - bo mam ciagotki do pocieszania spragnionych ciepla Oviecek...:)
            - a to przyjemna droga "na skroty"...
            ale tam sie podpisuje jakies papiery - ze pod grozba odpowiedzialnosci cywilno-prawnej
            podaje sie prawdziwe dane i ma sie uczciwe zamiary...

ta biurokracja i formalizacja dzis wszelaka Wolnosc pragnien zdusi... :)
            • katinka6 no i mnie nie ma!:) 30.07.18, 10:48
              nawet w tym, co jest, mnie nie ma

obrotowy napisał:

> bondz-ze uczciwa :)
              Ależ jestem! Myślę, że dopuściłam się raczej chwilowej niekonsekwencji niż nieuczciwości [jeśli przeczytałeś uważnie i ze zrozumieniem, to zapewne zauważyłeś słowo "chwilowej"].

> to nie jest tak...
              > sam bym z takiego biura chetnie skorzystal - bo mam ciagotki do pocieszania spr
              > agnionych ciepla Oviecek...:)
              > - a to przyjemna droga "na skroty"...
              > ale tam sie podpisuje jakies papiery - ze pod grozba odpowiedzialnosci cywilno-
              > prawnej
              > podaje sie prawdziwe dane i ma sie uczciwe zamiary...
              Dobrze że postawiłeś na końcu trzy kropki :DDDD
              >
              > ta biurokracja i formalizacja dzis wszelaka Wolnosc pragnien zdusi... :)
              Wszelka gorsetyzacja dusi tylko wolność realizacji pragnień, ale nie wolność praganień:)

PS Jestem pewna, że tak troszeczkę ucieszyłeś się z mojego wtargnięcia. Ale już idę:) Pa!
              • obrotowy a (mnie) glupiemu zal... 02.08.18, 16:53
                katinka6 napisała:
                Jestem pewna, że tak troszeczkę ucieszyłeś się z mojego wtargnięcia. Ale już idę:)

wiem, ze czytasz w moich myslach - bo dokladnie tak jest. "trochu" (i poklencz na grochu)
                • katinka6 źle mnie zrozumiałeś 05.08.18, 11:41
                  obrotowy napisał:

> katinka6 napisała:
                  > Jestem pewna, że tak troszeczkę ucieszyłeś się z mojego wtargnięcia. Ale już id
                  > ę:)
                  >
                  >
                  > wiem, ze czytasz w moich myslach - bo dokladnie tak jest. "trochu" (i poklencz
                  > na grochu)
                  Cieszysz się, bo ileż postów można później wymyślić... A ponoć taka miałkość we mnie...

Papa:)
    • pablobarden1 Re: Gdzie poznać normalnego, fajnego mężczyznę? 06.08.18, 07:17
      W trakcie trwania rozwodu z moją pierwszą, wysłałem poprzez portal randkowy jeden z moich wierszy. Odpowiedziało ok. 20 pań. Po ostrej selekcji na portalu pozostało kilka pań z którymi spotkałem się niezobowiązująco. Jedna z nich nie spotkała się ze mną ale utrzymaliśmy korespondencję e-mail. Potem zaczęliśmy tańczyć jako para. Jesteśmy razem 12 lat i od 10 lat jesteśmy małżeństwem. Szukanie Partnera jest jak szukanie igły w stogu siana, trzeba wiedzieć czego się chce (co w przypadku mężczyzn nie jest tak jednoznaczne) i mieć... niebywałe szczęście. Pablo Barden
      • tapatik Re: Gdzie poznać normalnego, fajnego mężczyznę? 06.08.18, 20:46
        tostef napisał(a):

> Nie szukałbym. Jak ma być ta jedyna - sama się znajdzie. :)

Czyli istnieje przeznaczenie, na które my nie mamy żadnego wpływu.
        Wobec tego po co robić cokolwiek, skoro i tak liczy się tylko przeznaczenie?

--
        Do łóżka zabieraj albo dobrą książkę, albo kogoś kto taką przeczytał.
    • ssop.kujpom Re: Gdzie poznać normalnego, fajnego mężczyznę? 08.09.18, 18:02
      Moim zdaniem faceta trzeba sobą oczarować, wyjść mu na przeciw aby zauważył, że ktoś nim się interesuje. Podstawa to aby facet nie pił alkoholu,aby jego dumą był dom a nie koledzy.Szacunek do siebie buduje się od podstaw ale kiedy masz wątpliwości to nie ryzykuj bo twój związek rozpadnie się prędzej czy póżniej. A kiedy go zdobędziesz to trzymaj go mocno bo miłość jest najważniejsza. A czas-leci...
    • yzek Re: Gdzie poznać normalnego, fajnego mężczyznę? 02.10.18, 16:34
      Oho, normalnego się zachciewa, żeby jeszcze fajny do tego był... Tak się Ci życie ułożyło, to teraz daj szansę tym niefajnym i nienormalnym! I jeszcze takie pytanie "gdzie byśmy szukali" - o nie, nie, teraz to sama musisz szukać i się pilnie rozglądać. Powodzenia!

Y.

• niechcepoczty Re: Gdzie poznać normalnego, fajnego mężczyznę? 03.02.19, 16:12
        yzek napisał:

> Oho, normalnego się zachciewa, żeby jeszcze fajny do tego był... Tak się Ci życ
        > ie ułożyło, to teraz daj szansę tym niefajnym i nienormalnym! I jeszcze takie p
        > ytanie "gdzie byśmy szukali" - o nie, nie, teraz to sama musisz szukać i się pi
        > lnie rozglądać. Powodzenia!
        >

I niech pamięta że nawet jeżeli cycki jeszcze nie zwisły to często i tak nie wystarczają. Z pewnym wiekiem cycki już nie robią efektu 'wow' i człowiek szuka kobiety z która dobrze się przybywa. A zawsze można puknąć dla sportu jakieś puste jednorazówki :)
    • adria231 Re: Gdzie poznać normalnego, fajnego mężczyznę? 23.03.20, 06:31
      Nazwa powyższego portalu z góry mówi o charakterze takiego związku: chodzi tylko o seks i to tylko na jedną noc( 24 h). Nie wszystkim coś takiego odpowiada. Natomiast całkiem beznadziejną sprawą jest szukanie faceta dla kobiety w późniejszym wieku. Mężczyźni zwykle wcześniej
      umierają, a ci którzy pozostają są na ogół zajęci i dobrze pilnowani, albo zupełnie nie nadający się do związku.
      Tak więc wiele kobiet pozostaje niezamężnymi i na ogół sobie dobrze radzi w tym stanie....
      • obrotowy tesz mi novina... 23.03.20, 17:20
        adria231 napisała:
        > Tak więc wiele kobiet pozostaje niezamężnymi i na ogół sobie dobrze radzi w tym stanie....

tesz mi novina...

ja tesz najlepiej sobie radzilem, gdy bylem niezonaty

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka