Dodaj do ulubionych

jak go poderwac

18.04.05, 16:14
Hej. Mam problem. No wiec chodzi o faceta. Nie wiem, co sie ze mna porobilo,
mala dziewczynka juz nie jestem, bawie sie w te klocki juz dosc dlugo, ale
tym razem jest jakos dziwnie. Otoz zauwazylam niedawno faceta.W kanjpie, do
ktoerej oboje regularnie chdzamy. Przystojny jak diabli, wyglada na
sympatycznego, nieglupiego i sek w tym, ze ja nawet nie potrafie na niego
spojrzec. Zaraz uciekam wzrokiem jak podlotek, wiec o usmiechaniu nie ma
nawet mowy. Cos mnie do niego przyciaga, czerwienie sie na jego widok, nie
wiem, co jest. Poza tym przez glowe przebiegaja mysli, ze przeciez on
jest "za przystojny", osmiesze sie tylko i w ogole. Nie mam zupelnie pojecia,
jak to rozegrac, bo chcialabym sie chociaz przekonac, czy rzeczywiscie taki
fajny, czy tylko na takiego wyglada:)
Obserwuj wątek
    • burrunduk Re: jak go poderwac 18.04.05, 19:30
      wypij 5 piw i przewróć sie na jego stolik ;)
      a może jakies babskie forum - faceci to chyba nie są experci w podrywaniu
      facetów :)
      • jastarenka Re: jak go poderwac 19.04.05, 23:33
        pytam tutaj, bo zauwazylam, ze duzo tu calkiem madrych bab siedzi:)a i czasem
        meskie zdanie sie przyda, oni na damskich forach tez pytaja, jak nas podejsc:)
      • agick burrunduk:) 11.05.05, 12:15
        normalnie się przewróciłam na biurko - bez piw co prawda i na swoje ale cooż:)
        stary, porada roku...
    • oxycort Re: jak go poderwac 18.04.05, 19:52
      Spróbuj go podejść "Grochowiakiem" z "E=mc2"
      Tę drugą, zasadniczą część kwestii możesz pominąć, jeśli się krępujesz
      (zwłaszcza, że on może nie mieć okularów przecież).
      :)
      ~~
      ox
    • marty_mcfly Re: jak go poderwac 18.04.05, 21:00
      "Gabrysia, Rysia... z baru ją wziąłem nie?" hehe
    • mamba8 Re: jak go poderwac 19.04.05, 17:55
      Uśmiechnij się rzuć coś mimochodem.......
      a jak cię tak paraliżuje to nic nie rób sam niech podejdzie jak nie to jego
      strata :)
      • jastarenka Re: jak go poderwac 19.04.05, 23:37
        za bardzo rzucic sie nie da, bo tam calkiem glosno jest, poza tym on za kazdym
        razem siedzi w grupce znajomych, a z tym usmiechaniem...chyba musze to
        potrenowac, bo juz probowalam, ale momentalnie pesze sie jak nastolatka.Ech!
        Upic sie nawet nie moge, bo zawsze prowadze-pech;)
    • jastarenka Re: jak go poderwac 20.04.05, 20:58
      plis, ma ktos jakies wskazowki?Jutro znowu go spotykam, a nie mam sensownego
      planu. wiem, zenajrozsadniej byloby zagadac, przedstawic sie itd, ale naparwde
      obawiam sie, ze pomysli, "nastepna naiwna", albo cos w tym stylu.ech!!!!
      • robakalenieksiadz Re: jak go poderwac 20.04.05, 21:14
        Najpierw poderwij któregoś z jego znajomych, a potem.....
        • jastarenka Re: jak go poderwac 20.04.05, 21:20
          nie umiem tak:)Niestety, ale chyba jestem z tych juz troche wymierajacych, co
          to nie umieja machac rzesami przed facetem, ot tak, po prostu nie umiem
          czarowac faceta, ktory mnie ni jak do tego nie motywuje:)a poza tym, najpierw
          kolege, a potem jego?Biedny kolega, to tak, jakby go wykorzystac...
          • robakalenieksiadz Re: jak go poderwac 20.04.05, 21:49
            Nie umiesz czarować faceta kóry Ci się podoba, nie umiesz czarować faceta który
            Ci się nie podoba...
            Wiesz, wszystkie umiejętności trzeba wyćwiczyć, samo nic nie przychodzi...
            To do pracy, trening czyni mistrza.
            • jastarenka Re: jak go poderwac 20.04.05, 22:29
              nie, ze nie umiem, pewnie bym umiala, tylko jakos mam opory (moralne?)przed
              takim podrywaniem kolegow, a do tej pory jakos udawalo mi sie poderwac takiego,
              ktory mi sie podobla, tylko w tym przypadku jest jakos inaczej, jak juz
              pisalam, ten wyjatkowo mnie oniesmiela:)
              • agnieszka822 Re: jak go poderwac 05.05.05, 21:38
                Moim zdaniem nic z tego nie bedzie...on Cie za bardzo paralizuje:( Kontakt
                wzrokowy jest bardzo wazny jesli chcemy kogos poznac...wszystko zaczyna sie od
                tego jednego spojrzenia!!! Jesli on sie Toba zainteresuje i bedzie zerkal w
                Twoja strone to mam nadzieje ze nabierzesz pewnosci siebie i zrobisz krok do
                przodu:)
                Powodzenia
    • drak62 Re: jak go poderwac 06.05.05, 09:46
      Wydaje mi się że kilka spojrzeń z twojej strony i uśmiech ,powinny go zachęcić
      do nawiązania znajomości.
    • moremore Re: jak go poderwac 06.05.05, 20:57
      A może on się nie uśmiecha tylko ma taki stały wyraz twarzy? :)
    • fristajlerka Re: jak go poderwac 10.05.05, 08:55
      miałam to samo
      codziennie rano spotykałam go po drodze do metra, mieszkamy w blokach na
      przeciwko. uciekałam wzrokiem, bo myslałam sobie, ze taki facet nie zwróci
      uwagi na mnie, i nie chciałam robic z siebie idiotki, ze niby chcę zwrócic na
      siebie jego uwagę, a on pomysli sobie: wariatka. bez sensu.
      smieszna sytuacja, bo pracujemy w tym samym biurowcu, wiec poranne trasy z domu
      do pracy to była dla mnie męczarnia. bo niby chciałabym, a sie bałam ;-) błędne
      koło.
      były tez "wspólne" zakupy w hipermarkecie w poblizu, dla mnie totalny paraliż.
      w końcu wychodząc ze sklepu, zagadał. powiedział jakis czas potem, ze troche
      się mnie bał, że pomysle o nim jak o jakims podrywaczu i go oleję, że troche
      sie obawiał, ze "dziewczyna taka jak ja" nie bedzie nim zainteresowana. wiec
      ten strach czasem działa w obie strony ;-)
      potem i tak nic z tego nie wyszło, ale nabrałam odwagi. trzeba próbować ;-)
      wieć próbuj
      powodzenia
      frst
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka