Dodaj do ulubionych

POLSKA!!!!

24.05.06, 23:25
Człowiek,który wiele widzi mówi tak o Polsce!

Hej, hej, poznaj swój raj
Hej, hej, oddaj go nam
Mieliśmy wygrać, ale przegraliśmy
Ryj taki jak twój może w nocy się przyśnić

Hej, hej, poznaj swój raj
Hej, hej, sprzedaj go nam
Marność nad marnościami, proszę towarzyszy
Jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy

Hej, hej, poznaj swój raj
Hej, hej, sprzedaj go nam
Marność nad marnościami, proszę towarzyszy
Jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy

Kto ufa bogactwu swemu może upadnie
Burza szaleje, bezbożny jest na dnie
Katecheta w przerwach obmacuje chłopców skrycie
Pierwszą komunię trzeba opić należycie

Hej, hej, poznaj swój raj
Hej, hej, posprzątaj tam
Rozpierdoliliście ulice w moim mieście
Chcecie mnie wieszać, to mnie powieście

Hej, hej poznaj swój raj
Hej, hej sprzedaj go nam
Marność nad marnościami, proszę towarzyszy
Jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy, aaa...

Hej, hej poznaj swój raj
Hej, hej sprzedaj go nam
Marność nad marnościami, proszę towarzyszy
Jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy, aaa...

Zlew ma to do siebie, że wiele się nie wie
Sprawiedliwy ponoć się nigdy nie zachwieje
Siedem kul dla zdrajcy, donosił na Polaków
Kto rozróżni skinów od dzieci kwiatów

Hej, hej poznaj swój raj
Hej, hej posprzątaj tam
Rozpierdoliliście ulice w moim mieście
Macie się wynosić, więc się wynieście

Hej, hej, poznaj swój raj
Hej, hej, sprzedaj go nam
Marność nad marnościami, proszę towarzyszy
Jeden dużo gada, drugi milczy w ciszy
Obserwuj wątek
    • brazylion3 Jeno ojczyzna nasza przenajświętsza! 24.05.06, 23:26
      Polska - ojczyzna nasza
      Ojczyzna robotów
      Ojczyzna Milesa Davisa
      Ojczyzna Edwarda Gierka
      Ojczyzna Jana Rulewskiego
      Ojczyzna - a ojczyzna jest w sercu naszym
      Bo nasza ojczyzna to nie tylko miasta i wsie
      Nasza ojczyzna to także kwiaty... w dupie, he, he, he, he...

      W naszej ojczyźnie wszyscy biorą narkotyki
      Jedni palą marihuanę albo gandzię
      A i inni biorą heroinę
      Inni znowu piją alkohole wysokoprocentowe
      Jest to nasz taki polski obyczaj

      Polska jest naszą ojczyzną
      Polska... Polacy... rodacy... Polska...
      Uaahhha
      USA... RPA... wuahahahah... Kazik daj wódki...
      Kazik daj mi tloche wódki
      • brazylion3 A tu jest normalnie!!!! 24.05.06, 23:28
        Co za syf, co za katastrofa
        To kara za grzechy nasze, Bóg nas już nie kocha
        Teraz Bóg kocha Niemców mają więcej pieniędzy
        Chociaż wojnę przegrali, a my żyjemy w nędzy

        Co za upadek, co za gnój
        To kara za winy nasze, na nic nasz znój
        Żale nasze daremne, połączeni lamentem
        Co za los, wycieraj oczy i nos!

        Polska płonie! Polska płonie!
        Polska płonie od morza do Tatr
        A ja stoję na balkonie i patrzę jak Polska płonie
        Wieje wiatr, wieje ogniowy wiatr!
        Polska płonie! Od Bałtyku do Tatr!

        Obudzeni za wysoko zaropiałym okiem
        Na nic ciężka nasza praca, kradną pracę łajdacy
        Co za pech, to za grzechy nasz pech!
        Nie kocha nas wcale, ratuj nas generale!

        Polska płonie! Polska płonie!
        Polska płonie od morza do Tatr
        A ja stoję na balkonie i patrzę jak Polska płonie
        Wieje wiatr, wieje ogniowy wiatr...
        Polska płonie! Od Bałtyku do Tatr!

        Gorące powietrze oddychać nie pozwala
        Każdą myśl pali, każdego z nóg zwala
        Co za syf, kolejna katastrofa
        To kara za pychę naszą, Bóg nas już nie kocha!

        Polska płonie! Polska płonie!
        Polska płonie od morza do Tatr
        A ja stoję na balkonie i patrzę jak Polska płonie
        Wieje wiatr, wieje ogniowy wiatr...
        A Polska płonie! Od Bałtyku do Tatr!

        Polska płonie! Polska płonie!
        Polska płonie od morza do Tatr
        A ja stoję na balkonie i patrzę jak Polska płonie
        Wieje wiatr, wieje ogniowy wiatr...
        Polska płonie! Od Bałtyku do Tatr!
        Polska płonie! Od Bałtyku do Tatr!
        Od Bałtyku do Tatr! Od Bałtyku do Tatr!
      • brazylion3 Idziemy w Polskę 24.05.06, 23:30
        W tygodniu to jesteśmy cisi jak ta ćma
        W tygodniu to nam wszystko wisi aż do dna
        A jak się człowiek przejmie rolą, sam pan wisz
        To zaraz plecy go rozbolą albo krzyż
        W tygodniu to jesteśmy szarzy jak ten dym
        W tygodniu nic się nie przydarzy, bo i z kim?
        I życie jak koszula ciasna pije nas
        Aż poczujemy mus i raz na jakiś czas

        W Polskę idziemy, drodzy panowie
        W Polskę idziemy!
        Nim pierwsza seta zaszumi w głowie
        Drugą pijemy!
        Do dna, jak leci
        Za fart, za dzieci
        Za zdrowie żony!
        Było, nie było, w to głupie ryło
        W ten dziób spragniony!

        Świat jak nam wisiał, tak teraz nie jest nam wszystko jedno
        Śledziem się przeje, kumpel się śmieje, dziewczyny bledną!
        Świerzbią nas dłonie i oko płonie
        Lśni jak pochodnia
        Aż w nowy tydzień świt nas wygoni,
        No, a w tygodniu

        W tygodniu bracie wolno goisz kaca fest
        I czy się leży, czy się stoi jakoś jest
        W tygodniu kleją Ci się oczy, boli krzyż
        A wyżej nerek nie podskoczysz, sam pan wisz
        W tygodniu żony barchanowe chrapią w noc
        A Ty otulasz ciężką głowę ciasno w koc
        I rano gapisz się na ludzi okiem złym
        I nagle coś się w Tobie budzi i jak w dym

        W Polskę idziemy drodzy panowie,
        W Polskę idziemy!
        Nim pierwsza seta zaszumi w głowie
        Do ludzi lgniemy
        Słuchaj rodaku, czerwone maki, serce, Ojczyzna
        Trzaska koszula, to szwabska kula
        Tu, popatrz, blizna

        Potem wyśnimy sen kolorowy, sen malowany
        Z twarzą wtuloną w kotlet schabowy panierowany
        My pełni wiary, choć łeb nam ciąży
        Ciąży jak ołów
        Że żadna siła nas nie pogrąży
        Orłów! Sokołów!

        A potem znów się przystopuje i znów gaz
        I społeczeństwo nas szanuje, lubią nas
        Uśmiecha do nas się najmilej ten i ów
        Tak rośnie, rośnie nasz przywilej świętych krów
        Nie jeden to się nami wzrusza, słów mu brak
        Rubaszny czerep, ale dusza, znany fakt
        Nas też coś wtedy ściska w dołku, wilgnie wzrok
        Bracia rodacy dajcie pyska, równać krok!

        W Polskę idziemy, w Polskę idziemy
        Bracia rodacy
        Tu się, psia nędza, nikt nie oszczędza
        Odpoczniesz w pracy
        W pracy jest mikro, mikro i przykro
        Tu goudą spływa
        Cham lub bohater
        Polska sobotnia alternatywa

        Gdy dzień się zrobi i skacowani wstaną tytani
        I znowu w Polskę bracia kochani, nikt nas nie zgani
        Nikt złego słowa, Łomża czy Nakło
        Nam nie pałaknie
        Gdyby nam kiedyś tego zabrakło
        Nie, nie zabraknie
        • brazylion3 Politycy 24.05.06, 23:34


          Mały polityk, brudny polityk
          Jego ambicje nie zawsze skryte
          Marzy po cichu o małej wojnie
          Tak się robi historię!

          Wielki polityk, sławny polityk
          I jego czyny chwałą okryte
          Czyni pospołu już większą wojnę
          Tak się robi historię!

          Cztery miliardy, armie przeciwne
          Stoją naprzeciw, przygotowane
          Każdy się boi brać udział w wojnie
          Tak się robi historię!

          Dobrzy żołnierze biją żołnierzy złych
          Tym to się zawsze należy
          Zwycięzców cesarz nagrodzi hojnie
          Tak się robi historię!

          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!

          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!

          Na dworach trony we krwi skąpane
          Król żył wieczorem, umarł nad ranem
          Puchar jest pełen cały trucizny
          Wszystko dla dobra ojczyzny!

          Nowy obszary dla naszej wiary
          Przeto przed siebie, w rękach sztandary
          Zwycięzców cesarz nagrodzi hojnie
          Tak się robi historię!

          Triumf na gruzach miast pokonanych
          Pętle na szyjach jeńców pognanych
          Płoną ołtarze w imię Chrystusa
          Pana Jezusa

          Pierścienie złote ozdobią palce
          Dwór na kolanach korzy się wielce
          W imię dynastii zacznijmy wojnę
          Tak się robi historię!

          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!

          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!

          Rusza duchowny ze złotym krzyżem
          Głodny triumfu nad półksiężycem
          Prawa i lewa ręka Szatana
          Jest nierozpoznana

          Modły na placach, modły w katedrach
          Modły w meczetach i parlamentach
          Potem ruszajmy na naszą wojnę
          Tak się robi historię!

          Uczty zwycięzców pod namiotami
          Na kościach wrogów już pokonanych
          Zdobądź dla siebie łupy na wojnie
          Tak się robi historię!

          Bałwany wzrokiem wskazują drogę
          Zrozum, to tak się robi historię
          Zwycięzców Bóg nagrodzi rajem
          Tak więc zwalczmy się nawzajem

          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!

          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          Tak się robi historię!
          • brazylion3 A to mój najlepszy fragment!Ciągle aktualny!!!!! 24.05.06, 23:37
            Mój dom murem podzielony
            Podzielone murem schody
            Po lewej stronie łazienka
            Po prawej stronie kuchenka

            Mój dom murem podzielony
            Podzielone murem schody
            Po lewej stronie łazienka
            Po prawej...

            Moje ciało murem podzielone
            Dziesięć palców na lewą stronę
            Drugie dziesięć na prawą stronę
            Głowy równa część na każdą stronę

            Moje ciało murem podzielone
            Dziesięć palców na lewą stronę
            Drugie dziesięć na prawą stronę
            Głowy...

            Moja ulica murem podzielona
            Świeci neonami prawa strona
            Lewa strona cała wygaszona
            Zza zasłony obserwuję obie strony

            Moja ulica murem podzielona
            Świeci neonami prawa strona
            Lewa strona cała wygaszona
            Zza zasłony obserwuję obie strony

            Moja ulica murem podzielona
            Świeci neonami prawa strona
            Lewa strona cała wygaszona
            Zza zasłony obserwuję obie strony

            Lewa strona nigdy się nie budzi
            Prawa strona nigdy nie zasypia

            Lewa strona nigdy się nie budzi
            Prawa strona nigdy nie zasypia

            Lewa strona nigdy się nie budzi
            Prawa strona nigdy nie zasypia

            Lewa strona nigdy się nie budzi
            Prawa strona nigdy nie zasypia

            Lewa strona nigdy się nie budzi
            Prawa strona nigdy nie zasypia

            Lewa strona nigdy się nie budzi
            Prawa strona nigdy nie zasypia

            Lewa strona nigdy się nie budzi
            Prawa strona nigdy nie zasypia
    • aisablri Re: POLSKA!!!! 24.05.06, 23:50
      Mogę dolożyć... tym razem Grabaż:
      "Wolny naród Ciemny naród
      Świńska koalicja
      Bruk i brukowce, slumsy oi banki
      My i policja
      Jest wysokie bezrobocie
      Niskie są wieżowce
      Sól z ziemi marnej
      Czrne owce z miasta Manowce

      W tym kraju są zasady
      Ten kraj ma to w zwyczaju
      Równo ścinać wszystkie głowy wystające zza połowy"
      • brazylion3 Re: POLSKA!!!! 25.05.06, 00:00
        Tutaj lepiej się nie angazowac, nie wystawac ponad przeciętność. Takich ludzi się nie lubi, nazywa się ich oszołamami. Miernośc, bierność elit. Miernośc idzie w parze z obłudą i cwaniactwem. Zal tego narodu hartowanego przez gwałtowne zawieruchy historyczne. Żal dorobku kształtowanego przez wieki.
        • aisablri Re: POLSKA!!!! 25.05.06, 20:32
          zróbmy z siebie wszyscy przeciętnych i byle jakich... nie, ja się temu nie poddam...
    • banan888 Re: POLSKA!!!! 25.05.06, 18:54
      koszmary cztery pary
      • w.kielanowska Re: POLSKA!!!! 25.05.06, 21:35
        Błagam tylko nie przeciętni...Bądźmy poprostu normalni.....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka