michal13w 08.08.06, 23:13 Celem zwiekszenia liczby miejsc na swiecie, z ktorych nadaja uzytkownicy tegoz milego forum, sle serdeczne pozdrowienia z Hamburga. Ho! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zielonooka_gusia Re: Pozdrowienia. 08.08.06, 23:16 to w takim razie ja pozdrawiam z zielonego pokoju :P Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: Pozdrowienia. 09.08.06, 00:30 :) Dzięki i wzajemnie, też z zielonego pokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion Re: Pozdrowienia. 09.08.06, 00:34 No to i ja sie dolaczam. Tymczasowo z niewielkiej miejscowosci Whiteford w stanie Maryland. Odpowiedz Link Zgłoś
bmwariat Re: Pozdrowienia. 09.08.06, 06:14 I ja pozdrawiam z Warszawy w Polsce:)) Odpowiedz Link Zgłoś
brazylion3 Re: Pozdrowienia. 08.09.06, 21:35 To Michał jest w Hamburgu????? Przejezdzałem przez Hamburg, ładne miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: Pozdrowienia. 08.09.06, 21:52 Z tego, co mi wiadomo, Michal już wrócil:) Odpowiedz Link Zgłoś
lachien Re: Pozdrowienia. 08.09.06, 21:36 A ja z otchłani muzyki z Łowcy Androidów. Odpowiedz Link Zgłoś