Dodaj do ulubionych

Pozdrowienia.

08.08.06, 23:13
Celem zwiekszenia liczby miejsc na swiecie, z ktorych nadaja uzytkownicy tegoz
milego forum, sle serdeczne pozdrowienia z Hamburga. Ho!
Obserwuj wątek
    • zielonooka_gusia Re: Pozdrowienia. 08.08.06, 23:16
      to w takim razie ja pozdrawiam z zielonego pokoju :P
    • aisablri Re: Pozdrowienia. 09.08.06, 00:30
      :) Dzięki i wzajemnie, też z zielonego pokoju.
      • brazilion Re: Pozdrowienia. 09.08.06, 00:34
        No to i ja sie dolaczam. Tymczasowo z niewielkiej miejscowosci Whiteford w
        stanie Maryland.
    • bmwariat Re: Pozdrowienia. 09.08.06, 06:14
      I ja pozdrawiam z Warszawy w Polsce:))
      • chuchalscy Re: Pozdrowienia. 09.08.06, 08:37
        i ja z Gdańska i Wejherowa
        • brazylion3 Re: Pozdrowienia. 08.09.06, 21:35
          To Michał jest w Hamburgu?????
          Przejezdzałem przez Hamburg, ładne miasto.
          • aisablri Re: Pozdrowienia. 08.09.06, 21:52
            Z tego, co mi wiadomo, Michal już wrócil:)
            • michal13w Re: Pozdrowienia. 08.09.06, 22:11
              Ano wrócił, daaawno temu:)
    • lachien Re: Pozdrowienia. 08.09.06, 21:36
      A ja z otchłani muzyki z Łowcy Androidów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka