Dodaj do ulubionych

Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus

22.09.08, 21:04
Spotkanie forumowe - w programie omówienie przygotowan do obchodów 100 000 postów
Obserwuj wątek
    • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 22.09.08, 21:18
      A juz coś w planie ?
      • unhollyseth Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 22.09.08, 21:43
        Ja się może jakoś dowlekę na miejsce, ale.... moim zdaniem ten lokal jest za
        głośny na normalną rozmowę. tym bardziej w piątek gdzie będzie mnóstwo
        rozwrzeszczanych dzieciaków.
        • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 22.09.08, 21:55
          Bylam ostatnio nie ma dzieciaków , szkoła się zaczęła :)
          • unhollyseth Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 22.09.08, 22:32
            to będzie piątek więc dzieciaki też będą bo jest co piątek dyskoteka trust me:/
            a do tego na górze tłuką się tymi kulami do kręgli.
            • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 22.09.08, 22:35
              Powiedziała babcia i wpadła pod tramwaj :/Co za maruda .Masz ochotę to wpadaj a
              nie gderaj :Drugi raz moze nie byc takiej okazji .
              • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 22.09.08, 22:36
                Normalnie pod koniec roku otrzymasz Miano "Narzekacza Forumowego " :P
                • brazilion Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 05:58
                  Widze, ze nowi forumowicze doslownie "wala drzwiami i oknami" na w/w
                  spotkanie forumowe.
                  Ja, jak zwykle, bede tam z Wami... w myslach.
                  • se_nka0 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 07:02
                    brazilion pewnie foto-relacje byś chciał:)
                    • lachien Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 11:27
                      Za tydzień bym wpadł teraz niestety.
                      • temponick Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 12:20
                        Taka okazja warta jest multimedialnego happeningu. Trzeba było
                        zainteresować Sułka, zrobiłby imprezkę na Rynku. Może przy okazji
                        nauczyłby się włączać kompa i parę osób jeszcze. Netia pokazałaby
                        parę nowych produktów a e-Świętokrzyskie...TVN też by napewno
                        przyjechał
                    • brazilion Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 15:36
                      Senko, bardzo prosilbym o relacje :)
                      • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 15:38
                        Postaram się ale nie obiecuje :) choć zawsze komórkowce są w akcji ;)
                • unhollyseth Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 15:35
                  Szczerze mówiąc to byłbym zaszczycony :D to ja czekam na dyplom:P
                  • se_nka0 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 17:09
                    brazilion uśmiechamy się do rotarepo w tej sprawie.Pewnie i dizzy będzie na
                    stanowisku:)
                    • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 18:10
                      Myślicie ,że uśmiechem się u mnie wszystko załatwi ;)
                      • lachien Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 18:38
                        Bawcie się dobrze.
                        • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 18:48
                          A może się postaraj i będziesz :)
                          • lachien Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 18:52
                            Nie mogę będę za granicą w sprawach służbowych niestety. Będę za 2 tygodnie.
                            • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 18:55
                              a za tydzień byś mógł :)
                              Będzie smutno bez Ciebie ;)
                              • lachien Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 18:59
                                A nie można tak nie w ten week tylko w następny? W sobotę wieczorkiem? 4
                                października?
                                • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:11
                                  No a mi szklana powiedziała ze ten wyjazd może jeszcze być odwołany :)
                                  • lachien Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:13
                                    Szklana kłamała. Niestety nie może. Siła wyższa.
                                    • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:14
                                      Zobaczymy ;)
                                      • lachien Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:15
                                        Nie ma na co patrzeć. A w ogóle jak filmy bo się nie pytałem?
                                        • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:19
                                          Nie dotarły do dziś :/
                                          • lachien Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:22
                                            Niemożliwe. Może ktoś skroił u Ciebie w urzędzie.
                                            • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:23
                                              :/Nie możliwe > znaczka nie polizałeś i idzie pewnie przez kraje arabskie :P
                                              • lachien Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:24
                                                Polizałem i dobrze zaadresowałem.
                                                • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:25
                                                  No teraz się nie dowiem w przyszłym tygodniu dopiero
                                                  • lachien Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:26
                                                    Urlop?
                                                  • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:28
                                                    a jest inna opcja ;) to co zwykle ;)
                                                  • lachien Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:29
                                                    Znów?
                                                  • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:30
                                                    Nio :(
                                                  • lachien Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:33
                                                    Bidulki. Oboje?
                                                  • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 19:36
                                                    Na razie tylko jedna bidula ;)
                                                  • unhollyseth Lacien i rotarepo 23.09.08, 20:02
                                                    Dzieciaki....apeluje do was o spokój :P:P:P W takim tempie pisania który
                                                    narzucacie, w piątek będziemy obchodzić 100 tys komentarzy a nie przygotowania
                                                    do 100 tys :P Bardzo Was proszę o rozwagę:P:P:P
                                                  • unhollyseth Lachien i Rotarepo miało być... 23.09.08, 20:03
                                                    Lachien wybacz że uciąłem Twój nick :/
                                                  • rotarepo Re: Lachien i Rotarepo miało być... 23.09.08, 20:09
                                                    Dobrze ze tylko jedno małe h :)
                                                  • unhollyseth Re: Lachien i Rotarepo miało być... 23.09.08, 20:13
                                                    Aaaaa bo baterie w klawiaturze mi się skończyły :/
                                                  • rotarepo Re: Lachien i Rotarepo miało być... 23.09.08, 20:21
                                                    Dlatego wole myszke na kabel :P
                                                  • misiek7307 Unholly 23.09.08, 20:06
                                                    Tia, niezbadane są mozliwości tego forum:) Jakbyś widział w jakim
                                                    tempie przy transmisji ze skoków padła 50-tka, a potem 75 tysięcy to
                                                    już niczemu na pewno bys się nie zdziwił-ot takie naturalne
                                                    pospolite ruszenie, temp_nick tez coś o tym wie:)
                                                  • unhollyseth Re: Unholly 23.09.08, 20:10
                                                    Wcale nie wątpię w możliwości tego forum:) i mimo, iż jestem od 4 miesięcy a
                                                    właśnie za to polubiłem to forum :)
                                                  • misiek7307 Re: Unholly 23.09.08, 20:13
                                                    Absolutna nieobliczalność w miłej atmosferze:) warunek jest jeden -
                                                    brak natrętnych trolli i wtedy wraca normalność - niestety często
                                                    jest to warunek niemozliwy do spełnienia:(. Dziś jak widać wróciła
                                                    na forum od dawna nie widziana normalność - obym tylko nie
                                                    zapeszył!!!
                                                  • rotarepo Re: Unholly 23.09.08, 20:16
                                                    nawet Misiek się uaktywnił :) mam karpatkę :)
                                                  • misiek7307 Re: Unholly 23.09.08, 20:16
                                                    a ja dietę bezcukrową:( :)
                                                  • unhollyseth Re: Unholly 23.09.08, 20:20
                                                    Rozumiem, że karpatka to dla mnie ma być:D mniam!!!
                                                  • misiek7307 Re: Unholly 23.09.08, 20:22
                                                    No nic - wirtualnie to i ja popróbuję:) A zresztą co mi tam - jeden
                                                    kawałek pysznej karpatki jeszcze nikomu nie zaszkodził -
                                                    mniiiiaaam!!!
                                                  • rotarepo Re: Lacien i rotarepo 23.09.08, 20:09
                                                    buahaha Nie doczekanie Twoje :P Znów słyszę że mam dorosnąć :P
                                                  • unhollyseth Re: Lacien i rotarepo 23.09.08, 20:12
                                                    A kto Ci każde dorastać:)) ja powiem Ci nawet, żebyś nie dorastała:)) Ale ja na
                                                    wszystkich mowie dzieciaki :P nawet na rodziców swoich:)może dlatego większość
                                                    znajomych mówi do mnie "Ojcze" :P
                                                  • rotarepo Re: Lacien i rotarepo 23.09.08, 20:14
                                                    Synuś z Ciebei dobre dziecko :) tylko marudne jak cholera :)
                                                    nie da się dorosnąc zresztą mi to się nawet nie chce :) niektórzy w tym wieku oj
                                                    zaczyna się :)
                                                  • unhollyseth Re: Lacien i rotarepo 23.09.08, 20:20
                                                    Nikt nie mówił, że będzie ze mną łatwo "Mamusiu":P ale obiecuje, że będziesz ze
                                                    mnie dumna mamusiu:)
                                                  • rotarepo Re: Lacien i rotarepo 23.09.08, 20:23
                                                    No to dorobiałam dziś kolejnego syna :) wierze w to jeszcze będę z Ciebie ludzie
                                                    :) wykarmimy Ci forumowym mlekiem :)
                                                    Podoba mi się to :D
                                                  • misiek7307 Re: Lacien i rotarepo 23.09.08, 20:15
                                                    Nio i wszystko jasne - witamy o.Tadeusza:) wow!!! zaczynam się
                                                    bać!!!:)
                                                  • rotarepo Re: Lacien i rotarepo 23.09.08, 20:20
                                                    i pewnie czyta Tygodnik Powszechny, Gościa Niedzielnego
                                                    i stąd ma tak zatrutą dusze ;)
                                                  • kszo.pany Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:23
                                                    Misiek - tam gdzie zawsze o 19:00 w piątek, pasuje?
                                                  • rotarepo Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:24
                                                    Na rondzie :)
                                                  • misiek7307 Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:25
                                                    Pasuje - tyle że za tydzień - niestety:(
                                                  • kszo.pany Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:23
                                                    Rotarepo - kozioł się...
                                                  • rotarepo Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:24
                                                    Zesrał :)
                                                    Rżuchówwwwwwww :)
                                                  • unhollyseth Re: Lacien i rotarepo 23.09.08, 20:23
                                                    Że co niby ja?? Nie zapomnijcie, że na wszystkich was doniosę do Padre Dyrektora.
                                                  • rotarepo Re: Lacien i rotarepo 23.09.08, 20:25
                                                    Synus i pojdziesz do piekła :) a tam ida tylko nie liczni :)
                                                  • unhollyseth Re: Lacien i rotarepo 23.09.08, 20:29
                                                    Byłem już tam mamuś...nie raz i nie dwa..całkiem całkiem.
                                                  • kszo.pany Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:24
                                                    Lachien - dla Ciebie jest przesyłka specjalna (niespodzianka) od
                                                    Ni.ni. Pozwolisz, że zrobimy to za Ciebie, czy...?
                                                  • rotarepo Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:26
                                                    czy ......sie moze zjawisz :)
                                                  • kszo.pany Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:27
                                                    Rotarepo - speszyl fo ju:
                                                    www.wrzuta.pl/film/cLIToHa2g5/rzuchow_by_ewa
                                                    www.wrzuta.pl/audio/c9AAbqd8oz/rzuchow_z_uczuciem
                                                    www.wrzuta.pl/audio/j9LlOEJ4cA/rzuchow
                                                    www.wrzuta.pl/audio/h1VUIPZXxD/rzuchow_sarkozy
                                                  • misiek7307 Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:28
                                                    No nie mogę - poszedłeś po całości!!! A jednak kozioł się . . .:)
                                                  • kszo.pany Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:29
                                                    Rotarepo - na rondzie każdy siońdzie:)
                                                  • kszo.pany Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:29
                                                    SDF - Stare Dobre Forum...
                                                  • rotarepo Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:31
                                                    Mam To potworne uczucie ?
                                                  • rotarepo Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:30
                                                    a jak siondzie bedzi po rondzie :)
                                                  • rotarepo Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:29
                                                    dzisassssssssssssssssssssssss kiedy to było leże.Kszoooooooooooooo jesteś Wielki
                                                    :) to były czasy :)
                                                    jesuuuuuuuuu :D:D:D
                                                  • kszo.pany Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:30
                                                    Skoro to mam w ulubionych, to pomyśl, gdzie mam Ciebie? :)
                                                  • rotarepo Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:31
                                                    w komorce
                                                  • kszo.pany Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:32
                                                    W ulubieńszych:)
                                                    To cyferek kilkanaście - OPERATOR - 19!
                                                  • rotarepo Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:38
                                                    bo kto siedzi w g....i
                                                    jest przyczną do herezji :) to było gdzies Twoje Kszo ;)
                                                  • unhollyseth Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:32
                                                    nie lez!! wstawaj mamus:P
                                                  • rotarepo Re: Lachien i rotarepo 23.09.08, 20:37
                                                    Wstałam ale az się popłakałam :D:D jesu czyj to głos :D
                                                  • kszo.pany Rotarepo 23.09.08, 20:40
                                                    Zapomniałem o tych herezjach, rzeczywiscie spłodziłem taki dwuwers:)
                                                    O który głos Ci chodziło?
    • unhollyseth Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 20:51
      A jakie stroje obowiązują? Żeby potem nie było, że tylko ja w garniturze
      przyszedłem:P
      • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 20:52
        Listek figowy :) jest obowiązkowy :D
        • unhollyseth Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 20:59
          Yyyyy dlaczego nikt wczesniej mi nie powiedział, że spotkania forumowe to tak
          naprawdę impreza dla naturystów? To nie fair.
          Nie ma liście figowych jedynie laurowe..moga być?
          • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 21:04
            Myśle ze nawet może być ziarenko pieprzu :)
            a tak bez jaj
            to nie ma stroju obowiązkowego
            może więc juz nie przywiązuj uwagi do tego :) założ spodnie i cos jeszcze by ci
            było wygodnie :)
            • unhollyseth Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 21:08
              Zawsze było mi wygodnie...w sukienkach :P
              • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 21:46
                Dodaj jeszcze dlugich czarnych jak batman :)
      • kszo.pany Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 20:52
        Adam przyjdzie w stroju Ewy...
        • kszo.pany Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 20:54
          A pamiętacie pierwsze spotkanie forumowe? Te pytania, miny - kto
          jest kto? Piękne to było...
          • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 20:55
            Mnie nie było ....ale pamiętam mój pierwszy raz z Wami :) niektórym mowę odieło :)
            • good_man Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 21:00
              kiedy to był ten pierwszy raz ? :))))
              • kszo.pany Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 21:05
                Sierpień - wrzesień 2006
              • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 21:12
                ten mój :) heheh
        • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 20:57
          jak w moim ? To pytanie czy się zmieści
          • kszo.pany Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 20:58
            Wesele tyle kosztowało i się...
            • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 21:02
              wszystko rozleciało :)
    • w.kielanowska Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 20:59
      Czytam sobie i tak myślę ,że za tydzień np.4 mogłoby być fajnie :)))
      • kszo.pany Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 21:04
        Czy my się przypadkiem nie znamy z lekcji fracuskiego?
        • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 21:13
          Kolega odrazu widac ze światowy z drugiego powiatu :)
          • kszo.pany Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 21:14
            Prawidłowa odpowiedź brzmi - chyba raczej ze spływu!
            Ale Żiri uznaje odpowedź interpowiatową!
    • unhollyseth No ok ale teraz tak na poważnie 23.09.08, 21:14
      Chciałbym potwierdzić, czy faktycznie spotkanie z okazji 100tys odbędzie się w
      ten piątek oraz kto się pojawi?
      Ja się pojawię i..ujawnię:P
      • kszo.pany Re: No ok ale teraz tak na poważnie 23.09.08, 21:16
        Trudno by było, abyś się pojawił i nie ujwanił. Chyba że znowu ktoś
        się przebierze za kelnerkę, jak w margericie i pod parowozem.
        • misiek7307 Re: No ok ale teraz tak na poważnie 23.09.08, 21:17
          No tak, wszędzie są szpiedzy z krainy deszczowców!!!:)
      • rotarepo Re: No ok ale teraz tak na poważnie 23.09.08, 21:17
        Będzie:) jako znak rozpoznawczy Będzie Dizzy :)
        No bedziemy :)
        • buksy Re: No ok ale teraz tak na poważnie 23.09.08, 21:21
          gdzie Admin ? spi ?
      • maczek83 Re: No ok ale teraz tak na poważnie 25.09.08, 13:07
        Count me in ;) Będę mentalnym wsparciem. Unholly będzie robił za twarz, bo
        lepiej mu to wychodzi ^_^
    • wojtek_68 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 23.09.08, 21:19
      postaram się wstąpić na chwilę na kolówkę
      • lachien Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 24.09.08, 10:02
        To za 2 tydzie powtórka? Tym razem z Wiolą i Miśkiem?
        • dizzy81 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 24.09.08, 10:03
          Ja będe, ale piję tylko soczek
        • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 24.09.08, 10:04
          jak dam radę to bede i za dwa tygodnie :)
          • juska_2005 jak się już wybawicie w piątek w Hokus - Pokus... 24.09.08, 22:35
            Z przyjemnością dołączylibyśmy do Was ale niestety w Ostrowcu
            będziemy dopiero w sobote ok. 14-stej ;( Ostatecznie jesteśmy w
            Ostrowcu między innymy dzięki Wam - to Wy nas inspirowaliście do
            wykonania pierwszych kroków ;) Więc skoro tak sobie siedzimy to
            pomyśleliśmy, że może tak zrobić mini-"poprawiny" do nas w Art
            Deco... Zarezerwowalibyśmy lokal dla Was i postaralibyśmy się o
            jakiś miły acent na tę wyjatkową okazję. Niestety, jak wiecie jest
            on wielkości znaczka pocztowego i musimy wiedzieć choćby
            orientacyjnie ile byłoby chętnych na taką posiadówkę. Chętnych
            prosimy o wpisy - do piątku ;) i oczywiście ciepło pozdrawiamy!
            Justyna&Rafał
            • se_nka0 Re: jak się już wybawicie w piątek w Hokus - Poku 25.09.08, 06:26
              Myślę,że dobry pomysł.Tylko pasowałaby sobota 4 pażdziernika - czyli
              następna.Takie jest moje zdanie:)
              • rotarepo Re: jak się już wybawicie w piątek w Hokus - Poku 25.09.08, 09:24
                Myślę ,ze chętni się wpiszą :)
              • maczek83 Re: jak się już wybawicie w piątek w Hokus - Poku 25.09.08, 13:09
                Właściwie to byłbym za, ale chyba nie pogodzę tego z moją mała imprezką urodzinową.
    • Gość: ornot Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus IP: 89.127.175.* 25.09.08, 08:44
      Cholerka, ze mnie tez takie rzeczy omijaja... Sciski dla calej forumowej
      zalogi... Tak trzymac... Pozdrowienia z zamglonego Dublina
      • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 13:41
        To wspomnimy o tych , których nie będzie .
        Pozdrowienia ze słonecznego ciepłego Ostrowca :)
        • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 13:43
          Tfu pomyślimy :)
          • maczek83 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 14:18
            Możemy też za nich wypić... soczku ;)
            • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 14:28
              Ja dzis nie pije soczku ..... w końcu to piątek jest :) Ale za nich to wypije
              wszystko no prawie wszystko :)
              • unhollyseth Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 14:33
                Soczek albo..mleko:P
                • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 14:36
                  Mleka tam nie ma ....:P
                  • unhollyseth Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 14:39
                    :P Ja nawet w barze Neptun dostanę mleko..:P Ot taka umiejętność :P
                    • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 15:17
                      To to jeszcze funkcjonuje ? ale krowy to mam nie widzę :)
                  • maczek83 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 15:06
                    W menu może nie, ale w lokalu na pewno się znajdzie ;)
                    • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 15:16
                      Ktoś z laktacją :) :D
                      • unhollyseth Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 15:22
                        :D
                      • maczek83 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 15:22
                        O tym też pomyślałem, ale nie chce jakiemuś dzieciakowi zabierać jedzenia :P
                        Myślałem raczej o tym, że zawsze w lokalu jest mleko, bo dolewa się go do
                        różnych rzeczy albo dodaje do drinków.
                        • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 15:35
                          I jest np mleko z biedronki :)
                          • se_nka0 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 26.09.08, 22:37
                            Dziękuję wszystkim obecnym na spotkaniu.Fakt, trochę głośno w lokalu ale miła
                            atmosfera rekompensowała te niedogodności.Pozdrowienia dla nieobecnych.Do
                            zobaczenia.
                            • neti69 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 27.09.08, 10:28
                              ni.ni super, że przyszłaś. Dziękuję wszystkim za spotkanie.:)
                              • misiek7307 ni.ni unholly i maczek 27.09.08, 10:33
                                fajnie, że się pojawiliście - miło Was było poznać - dzięki i
                                oczywiście dziękuję Waszystkim za mile spędzony wieczór i kolejne
                                fajne spotkanie - tak więc . . . do zobaczenia na następym
                                forumowym spotkaniu:)
                                • unhollyseth Re: ni.ni unholly i maczek 27.09.08, 10:52
                                  Mnie również miło było poznać stałych bywalców:) Czyli..do zobaczenia ..za
                                  tydzien??:P
                                • maczek83 Re: ni.ni unholly i maczek 27.09.08, 10:59
                                  Dziękuję dziękuję, w imieniu swoim i innych ;) To sama przyjemność spotkać się z
                                  fajnymi i zabawnymi osobami na poziomie ;)
    • ni.ni Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 27.09.08, 13:59
      Dzień dobry.
      Dziękuję Paniom i Panom - Osobom tworzącym Ostrowieckie Forum, za
      serdeczne przyjęcie i ugoszczenie mojej osoby podczas wczorajszego
      spotkania. Niespodzianką, jakże miłą, były dla mnie Znajome Twarze i
      przyjemością poznanie Nowych. Czułam się zaszczycona pobytem w
      Państwa Towarzystwie.
      Z pozdrowieniami
      ni.ni
      • dizzy81 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 27.09.08, 14:27
        Daj spokój z tym państwem:)
        • wadera_77 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 27.09.08, 17:07
          A ja miałam przyjśc...ale chyba zbyt bardzo chciałam..
          bo mi się program rejestrujący studentów na zajecia uszkodził.. i zamiast wprowadzic przedmioty raz do bazuni... musiłam to zrobić 36 razy... co na to stwórca tego systemu.. ano nic bo poszedł na urlop ...od czwartku nie spie (prawie) pije hektolitry red bulla... dzis od rana zaczełam nawet spiewac nazwy przedmiotów .. pod koniec w rytmie hip hopa.. zaczełam od arii operowych... i generalnie w ciagu trzech dni ześwirowałam kompletnie.. kiedys byłam tylko troche świrnięta..
          ale czego sie nie robi dla studentów :P
          a teraz ide sobie poswiętowac bo dziś ukonczyłam pare dziesiatek lat.. i generalnie mam depresje z tym związaną.. kiedys myslałam,, ze ten dzień nie nadejdzie- a on nadszedł złośliwie łypiąc wzrokiem ... więc ja na torcie postawiłam tylko jedną świeczkę na złość jemu:)

Jesli uda mi sie dożyć do przyszłego tygodnia chętnie przyjdę ...
          ale nie wiem czy wytrzymacie ze mna taka kompletnie ześwirowaną

PS nadużywam słowa generalnie i wyrażania w zwiazku z tym ..:)
          • rotarepo Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 27.09.08, 18:01
            No to okazji urodzin wadera wszystkiego naj Piękny to wiek ;)
            Jedni są żądni przygód, inni wrażeń syci.
            Niektórzy już zmęczeni „ambrozją” w plenerze,
            Z innych radość spotkania eksploduje szczerze.
            Jedni pełni zapału wiosłem robią fale,
            Drudzy płyną leniwie nie wiosłując wcale.
            Jednych prąd lekko niesie, wszak nikt nie pogania,
            Ktoś pod prąd wybrał drogę, niech żyją wyzwania
          • se_nka0 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 27.09.08, 18:03
            Wadera - Ty się tymi latami nie przejmuj.Ja już dawno jedną świeczkę
            stawiam:)Spełnienia marzeń w Dniu Urodzin.Myślę,że w przyszłą sobotę uda nam się
            spotkać w większym gronie.
          • maczek83 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 27.09.08, 18:09
            To jakaś plaga :P Urodziny prawie w tym samym terminie :P Za tydzień+1 dzień ja, w poniedziałek unholly ;) No to wszystkiego najlepszego z tej okazji ;)
            • wadera_77 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 27.09.08, 20:17
              Jeszcze raz wszystkim dziękuje .. i w tym wątku i w tamtym wątku...
              i w innych wątkach...

no! poniewaz komplementy raczej mi nie wychodzą powiem tak.. dobrze
              mi z Wami... a mnie nie z każdym dobrze:)

jeszcze raz buziaki i ide bo wilk włacza własnie coco jumbo hmmmm
              :P:P
              dobrej nocy!!!
              • misiek7307 Re: Piątek, godz. 19 - Hokus Pokus 27.09.08, 20:21
                nosił Wilk razy kilka - poniosło i Wilka!!!:):):) ja ja je Coco
                Jumbo !!!:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka