25.04.07, 11:06
Przychodzi rycerz do smoka, żeby go pokonać.
Smok: - ochujałeś ? przecież cie zjem.
Rycerz: - mimo wszystko jestem pełen optymizmu.
Smok: - a ja kurwa jestem pełen optymistów...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka