Gość: SQR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.06, 22:19 dom.gazeta.pl/Ladny-Dom/1,61425,3777083.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: czarny_kocoor Re: Z Gazety IP: 87.192.234.* 08.12.06, 10:40 Kurcze tez to czytalem z duza satysfakcja. Chwile pozniej moj entuzjazm nieco ostygl :) Mam mieszane uczucia bo wiem ze troche to wyglada jak pozytywny 'trend setting' GW. Z drugiej strony jak sadzisz ilu Kowalskich pojdzie do Medusy albo HS99 po projekt kiedy mozesz zamowic typowke za grosze i to jeszcze w ladnym, 'gemutlich' stylu rodem z Klanu albo 'M jak milosc' ? :D Wystarczy wyjechac 50 km poza kazde wieksze polskie miasto zeby zobaczyc ze publika niestety juz zaglosowala. A propos medusy przypomnialo mi sie jak Lukasik w ktoryms w wywiadow do A-M opowiadal o holenderskich mlodych architektach ktorzy zrobili katalog 'typowek' z przykladami architektury awangardowej no i identycznymi cenami, moze cos takiego by poskutkowalo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: proarchitektura hmmmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 12:07 obawiam się, że albo coś jest awangardowe albo typowe..... jeśli jakiś dom, czy kilka domów- w pewnym sensie podobnych- wziąć jako punkt wyjścia, to na ich bazie można snuć dalej wariacje.... ale wrócilibyśmy znowu do punktu wyjścia,czyli indywidualnego podejścia do klienta i jego działki...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarny_kocoor Re: hmmmm IP: 87.192.234.* 08.12.06, 12:50 Racja. Z tego co pamietam to chodzilo bardziej o prowokacje niz o prawdziwe rozwiazanie. Zreszta, paradoksalnie nawet teraz co niektore polskie katalogi 'typowek' maja po 2 - 3 'kostki' oznaczone nazwa 'Dla odwaznych' ;)))) Po krotkiej szperaninie w sieci wpadlem na takie dwa ciekawe linki: www.realestatejournal.com/homegarden/20040121-jeffrey.html ... czyli co daje prefabrykacja.'Spadochronowa architektura' z katalogu od znanego designera. A moze tak? A tu troche historii. Czyli skad to sie wszystko wzielo, swoja droga jak sie wam podoba termin 'mail-order house', nasz 'projekt typowy' brzmi przy tym szlachetnie :))))): www.searsarchives.com/homes/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: proarchitektura a może raczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 12:33 jestem raczej za projektem osiedla , małego- na kilka czy większego -na kilkanaście domów, indywidualnych acz z jednej rodziny, ale znajdźcie mi kilkunastu klientów gotowych do podjęcia takiej współpracy..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bob Re: Z Gazety IP: *.chello.pl 08.12.06, 18:08 Jasne że tradycyne chałypy z poddaszem mieszkalnym i tradycyjną budową są najlepsze zwłaszcza budowa gospodarcza achhh... Materiały zaznaczone na czerowno narzuty 40 % Link do pliku: voila.pl/cbup1/?1 Odpowiedz Link Zgłoś
czarny_kocoor ROTFL ;) 08.12.06, 21:44 Ja chromole :D Stary, czy tobie placa za ten 'szeptany marketing'? Dostajesz po zlotowce za kazdego posta na forum budowlanym? Dam ci dobra rade, smigaj na budowe - dostaniesz wiecej za noszenie pustakow i workow z cementem niz za te klepanie w klawiature... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: porokur Re: ROTFL ;) IP: 81.210.17.* 10.12.06, 15:20 Mamy go z głowy , dostanie nauczkę . Będzie sprzątał społecznie g...po narkomanach. Wyrok sądowy już zatwierdzono . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bob Re: ROTFL ;) IP: *.chello.pl 11.12.06, 11:33 jESTEM KRYTY MAM PLECY Link do pliku: voila.pl/npuyn/?1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarny_kocoor Bobus do tablicy ;D IP: 87.192.234.* 11.12.06, 12:43 Ty ale tak serio to o co Tobie Bobus chodzi? Szef cie zmusza do promowania nowych technologii bo nie stac go na oplacenie agencji reklamowej? No i co z ta twoja awersja do pustakow i ekip budopwlanych zza Wschodu? Sugerujesz ze mam budowac swoj dom jednorodzinny z prefabrykatow wielkowymiarowych? a moze wylac sciany z betonu ? ;)) No choc zrobimy ci terapie grupowa :D LOL Odpowiedz Link Zgłoś