IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.06, 22:19
dom.gazeta.pl/Ladny-Dom/1,61425,3777083.html
Obserwuj wątek
    • Gość: czarny_kocoor Re: Z Gazety IP: 87.192.234.* 08.12.06, 10:40
      Kurcze tez to czytalem z duza satysfakcja. Chwile pozniej moj entuzjazm nieco
      ostygl :)

      Mam mieszane uczucia bo wiem ze troche to wyglada jak pozytywny 'trend setting'
      GW. Z drugiej strony jak sadzisz ilu Kowalskich pojdzie do Medusy albo HS99 po
      projekt kiedy mozesz zamowic typowke za grosze i to jeszcze w
      ladnym, 'gemutlich' stylu rodem z Klanu albo 'M jak milosc' ? :D Wystarczy
      wyjechac 50 km poza kazde wieksze polskie miasto zeby zobaczyc ze publika
      niestety juz zaglosowala.

      A propos medusy przypomnialo mi sie jak Lukasik w ktoryms w wywiadow do A-M
      opowiadal o holenderskich mlodych architektach ktorzy zrobili katalog 'typowek'
      z przykladami architektury awangardowej no i identycznymi cenami, moze cos
      takiego by poskutkowalo?
    • Gość: proarchitektura hmmmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 12:07
      obawiam się, że albo coś jest awangardowe albo typowe.....
      jeśli jakiś dom, czy kilka domów- w pewnym sensie podobnych- wziąć jako punkt
      wyjścia, to na ich bazie można snuć dalej wariacje....
      ale wrócilibyśmy znowu do punktu wyjścia,czyli indywidualnego podejścia do
      klienta i jego działki......

      • Gość: czarny_kocoor Re: hmmmm IP: 87.192.234.* 08.12.06, 12:50
        Racja. Z tego co pamietam to chodzilo bardziej o prowokacje niz o prawdziwe
        rozwiazanie. Zreszta, paradoksalnie nawet teraz co niektore polskie
        katalogi 'typowek' maja po 2 - 3 'kostki' oznaczone nazwa 'Dla odwaznych' ;))))

        Po krotkiej szperaninie w sieci wpadlem na takie dwa ciekawe linki:

        www.realestatejournal.com/homegarden/20040121-jeffrey.html
        ... czyli co daje prefabrykacja.'Spadochronowa architektura' z katalogu od
        znanego designera. A moze tak?

        A tu troche historii. Czyli skad to sie wszystko wzielo, swoja droga jak sie
        wam podoba termin 'mail-order house', nasz 'projekt typowy' brzmi przy tym
        szlachetnie :))))):
        www.searsarchives.com/homes/
    • Gość: proarchitektura a może raczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 12:33
      jestem raczej za projektem osiedla , małego- na kilka czy większego -na
      kilkanaście domów, indywidualnych acz z jednej rodziny, ale znajdźcie mi
      kilkunastu klientów gotowych do podjęcia takiej współpracy.....
    • Gość: bob Re: Z Gazety IP: *.chello.pl 08.12.06, 18:08
      Jasne że tradycyne chałypy z poddaszem mieszkalnym i tradycyjną budową są
      najlepsze zwłaszcza budowa gospodarcza achhh...
      Materiały zaznaczone na czerowno narzuty 40 %
      Link do pliku: voila.pl/cbup1/?1
      • czarny_kocoor ROTFL ;) 08.12.06, 21:44
        Ja chromole :D

        Stary, czy tobie placa za ten 'szeptany marketing'? Dostajesz po zlotowce za
        kazdego posta na forum budowlanym? Dam ci dobra rade, smigaj na budowe -
        dostaniesz wiecej za noszenie pustakow i workow z cementem niz za te klepanie w
        klawiature...
        • Gość: porokur Re: ROTFL ;) IP: 81.210.17.* 10.12.06, 15:20
          Mamy go z głowy , dostanie nauczkę . Będzie sprzątał społecznie g...po
          narkomanach. Wyrok sądowy już zatwierdzono .
          • Gość: bob Re: ROTFL ;) IP: *.chello.pl 11.12.06, 11:33
            jESTEM KRYTY MAM PLECY
            Link do pliku: voila.pl/npuyn/?1
            • Gość: czarny_kocoor Bobus do tablicy ;D IP: 87.192.234.* 11.12.06, 12:43
              Ty ale tak serio to o co Tobie Bobus chodzi?
              Szef cie zmusza do promowania nowych technologii bo nie stac go na oplacenie
              agencji reklamowej?
              No i co z ta twoja awersja do pustakow i ekip budopwlanych zza Wschodu?
              Sugerujesz ze mam budowac swoj dom jednorodzinny z prefabrykatow
              wielkowymiarowych? a moze wylac sciany z betonu ? ;)) No choc zrobimy ci
              terapie grupowa :D
              LOL

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka