Dodaj do ulubionych

kto zaprojektuje szafkę do łazienki?

03.12.03, 09:24
Obserwuj wątek
    • Gość: inz. Mamon Re: kto zaprojektuje szafkę do łazienki? IP: *.aon.at 03.12.03, 11:00
      Prosze Pani,

      to obelga :-)))))


      inz. Mamon
      • izalil Re: kto zaprojektuje szafkę do łazienki? 03.12.03, 12:47
        nie rozumiem
        dlaczego od razu obelga?
        • Gość: inz. Mamon Re: kto zaprojektuje szafkę do łazienki? IP: *.dietrich.untertrifaller.com 04.12.03, 08:01
          Margaritas ante Porcas :-)))
          • izalil do inż Mamonia 04.12.03, 10:08
            sam Pan jest nieuk
            • Gość: inz. Mamon Re: do inż Mamonia IP: *.dietrich.untertrifaller.com 04.12.03, 10:50
              Jako niełuk lubie łuki innych- sa zawsze niezwykle sexy. Takze przy
              projektowaniu szafek.

              inz. Mamon
              • izalil Re: do inż Mamonia 04.12.03, 11:30
                oj wstaliście inżynierze lewą nogą

                miłego dnia
    • Gość: gość Re: kto zaprojektuje szafkę do łazienki? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.03, 13:34
      Proszę się nie przejmować p.M, on tak zawsze..
      Jeśli chcesz to dam Ci namiary do takiej osoby
      togo_julka@gazeta.pl
      • Gość: kamil to jego typowe wystepki... IP: 62.29.248.* 05.12.03, 23:10
        ...ale to jest ciekawe.
        Ostatnio, siedzac na peronie w Lille, przygladalem sie slupowi podtrzymujacemu
        ekran rozkladu pociagow.
        Zwykly slup prawda? Ale jaki inny. W Polsce zalatwiono by sprawe prosto; bylby
        to po prostu slup.

        Projektowanie szafek to obelga... Tak sadza wszyscy polscy 'architekci' i mamy
        to co mamy. Brzydota az oczy bola!

        Kibelki projektuja nazwiska na ktorych dzwiek polscy 'architekci' staja na
        bacznosc... nie wstydza sie.

        Phh... 'architektura' polska...
        • Gość: maja Re: to jego typowe wystepki... IP: *.ipt.aol.com 14.12.03, 23:44
          o ho ho
          to moze projekt lazienki, chociaz na otarcie lez...
          czyzby problem z miarka, olowkiem i katem prostym
          w castoramie chlopcy takie szafeczke od reki Zaprojektuja i jakie piekne, a
          jakie funkcjonalne, no i do tego tanie!


          • izalil Re: to jego typowe wystepki... 15.12.03, 08:59
            Gość portalu: maja napisał(a):

            > o ho ho
            > to moze projekt lazienki, chociaz na otarcie lez...
            > czyzby problem z miarka, olowkiem i katem prostym
            > w castoramie chlopcy takie szafeczke od reki Zaprojektuja i jakie piekne, a
            > jakie funkcjonalne, no i do tego tanie!

            właściwie to nie problem z zaprojektowaniem szafki, ile z uzewnętrznieniem
            tego projektu na papierze, a ściślej zrobieniu projektu na komputerze w
            specjalnym programie do projektowania mebli i zwymiarowaniu szafki, gdyż nie
            posiadam takiego programu a rysowanie na papierze milimetrowym wydaje mi sie
            archaizmem, a poza tym nie znam się na tym
            a dokładny projekt potrzebny był po to żeby we własnym zakresie wykonać taką
            szafkę
            ale ostatnio znalazłam firmę gdzie zrobią mi i projekt i szafkę za jedyne 1200
            zł, więc nie będę się sama z tą szafką męczyć
            a co do castoramy to byłam tam i nie projektują szafek łazienkowych, no i te
            fronty! nie chcę w łazience szafki, która będzie wyglądała jak kuchenna

            pozdr

            pozdr

            >
            >
            • Gość: kakaka typowe postępki IP: *.pp.com.pl 17.12.03, 12:22
              pięknie. termin szybki, projekt piękny, zapewne jakość - wszystko
              nawet tanio
              :)

              projektuję sobie szafkę do łazienki już trzeci rok :)
              i wieszak do przedpokoju:)
              stąd zazdrość

              ukłony
              kakaka
    • Gość: kmtt Re: kto zaprojektuje szafkę do łazienki? IP: *.swic.dialup.inetia.pl 23.12.03, 02:37
      Ja, chętnie. Zrobiłem to już dwukrotnie i żyję. Nawet więcej – wykonałem je
      własnoręcznie i sprawiło mi to dużą satysfakcję.

      PS
      Pozdrawiam wszystkich WIELKICH ARCHITEKTÓW.

      PS2
      Tez jestem architektem.

      kmtt
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka