joolanta
20.01.04, 14:37
Ojej !!!! Wy tak dużo piszecie, nie to, ze ja nie piśmienna, czy tez stronie
od czytania, ale wole oglądać. Patrzę tak sobie na te wasze wnętrza, owszem
niektóre zaiste imponujące, ale…. większości to duże wnętrza urządzone za
kupę kasy. Myślę, że o wiele ciekawszym wyzwaniem, (z którym się tutaj nie
spotkałam) jest urządzeni niedużego wnętrza i jeszcze na dodatek za nieduże
pieniądze…. Myślę ze w takim przypadku trzeba się dopiero wykazać inwencja
twórczą i pomysłowością. A może ktoś z Was już się z czymś takim zmierzył?
Macie może jakieś przykłady, zdjęcia, itp.?