Dodaj do ulubionych

Małe wnętrza

20.01.04, 14:37
Ojej !!!! Wy tak dużo piszecie, nie to, ze ja nie piśmienna, czy tez stronie
od czytania, ale wole oglądać. Patrzę tak sobie na te wasze wnętrza, owszem
niektóre zaiste imponujące, ale…. większości to duże wnętrza urządzone za
kupę kasy. Myślę, że o wiele ciekawszym wyzwaniem, (z którym się tutaj nie
spotkałam) jest urządzeni niedużego wnętrza i jeszcze na dodatek za nieduże
pieniądze…. Myślę ze w takim przypadku trzeba się dopiero wykazać inwencja
twórczą i pomysłowością. A może ktoś z Was już się z czymś takim zmierzył?
Macie może jakieś przykłady, zdjęcia, itp.?
Obserwuj wątek
    • kasia_345 Re: Małe wnętrza 20.01.04, 14:58
      joolanta napisała:

      > Patrzę tak sobie na te wasze wnętrza, owszem
      > niektóre zaiste imponujące, ale…. większości to duże wnętrza urządzone z
      > a
      > kupę kasy. Myślę, że o wiele ciekawszym wyzwaniem, (z którym się tutaj nie
      > spotkałam) jest urządzeni niedużego wnętrza i jeszcze na dodatek za nieduże
      > pieniądze…. Myślę ze w takim przypadku trzeba się dopiero wykazać inwencj
      > a
      > twórczą i pomysłowością.

      Masz rację, że mając kasę jest łatwiej. Niekoniecznie super łatwo, bo wśród
      drogich mebli też trzeba umieć wybierać (drogie niekoniecznie ma się wprost do
      gustowności), ale bez kasy trzeba znacznie bardziej kombinować.

      Za to z drugiej strony - sądzę że jest znacznie większa frajda urządzać
      mieszkanie ze szczupłym budżetem. Sporo jest u nas wątków o Kole i meblach z
      lamusa. Takie możesz zdobyć całkiem tanio, jeśli masz czas i chęci możesz
      zminimalizować koszty ich odrestaurowania. W efekcie możesz mieć wspaniały
      mebel za jedną którąś tam jego hipotetycznej ceny w salonie.

      Poszperaj wśród zdjęć - spójrz na ramy do luster z Koła, które wydobyła z
      zapomnienia Magda. Zapytaj ją o koszty a zdziwisz się. Ja równiesz zdobyłam
      kilka szpargałów na Kole i jestem z nich zachwycona. A kasy nie mam w
      nadmiarze, stąd też nie odważę się pochwalić moimi meblami (na razie). A może
      też i nie ma się czym chwalić? Ważne że się z nimi dobrze czuję.

      kasia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka