aankaa 08.03.04, 21:29 uchylcie rąbka tajemnicy "czytaczom" tego forum :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
izalil Re: i jak spotkanie ? 08.03.04, 22:14 Hej Aankaa! Dziewczyny stawiły się w komplecie. Natomiast jako "organizatorce" spotkania nie wypada mi mówić czy było fajnie czy nie. Moja subiektywna ocena - bardzo się cieszę że mogłam je poznać. Szkoda że tak krótko to trwało. I co ja zrobię z resztą tiramisu. Chyba zorganizuję jakieś poprawiny! pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
pannda Izalil! Cicho! :))) 08.03.04, 22:27 Musimy ustalić formalną poprawną politycznie wersję do umieszczenia publicznie! ;) Ps: Dlaczego ja nie zabrałam kawałka tego tiramisu na drogę? :( Mniam mniam...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
pannda Acha 08.03.04, 22:29 Jeszcze raz BARDZO CI DZIĘKUJEMY ZA LOKUM PAPU I TOWARZYSTWO :) Nie wiem gdzie ale ja jestem jak zawsze za poprawinami ;) Odpowiedz Link Zgłoś
margheritka Re: i jak spotkanie ? 09.03.04, 08:44 Izalil, oggggggromniaste dzięki za wspaniałe przyjęcie nas wczoraj. tiramisu było boskie;-) szkoda tylko, że tych alkoholi nie mogłam popróbować;-) ale może następnym razem;-) pozdrawiam Was wszystkie cieplutko margheritka Odpowiedz Link Zgłoś
annia30 Re: i jak spotkanie ? 08.03.04, 22:42 Spotkanie uważam za bardzo udane :-)). Izalil przyjęła nas suto zastawionym stołem, a o tiramisu to już nawet nie wspomnę, pycha! Było naprawdę miło, fajnie nam się rozmawiało i plotkowało o forum i nie tylko:-). Myślę, że kolejne spotkania są mile widziane. Oj coś mnie główka boli, ciekawe dlaczego, he he;-) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa pierwsze "podsumowanie" czytacza 08.03.04, 22:43 - gospodyni zadowolona - pierwsi goście dotarli już do domów i "pary z gęby" nie chcą puścić :( - tiramisu było nadtoż dobre (aha, zostało na poprawiny, chętna już jest; też dawno nie jadłam, to tak na boczku) - nawet o strojach nie chcą pisnąć słówka :(( Odpowiedz Link Zgłoś
gaggi :))) 09.03.04, 08:36 Jako stała bywalczyni tego typu spotkań, he he, muszę powiedzieć, ze to było nadzwyczaj udane:)) tak się objadłam, że nie mogłam się ruszać. Pyszne winko. Tiramisu się zapchałam totalnie (mniaaam, muszę wziąć przepis od I.). No i w drodze powrotnej powstał pomysł coby wybrać się forumowo na zakupy, np. na Koło. Pozostaje tylko poczekać na cieplejsze czasy i ustalić dogodny termin. Co wy na to? PS Stroje? Obowiązkowe wieczorowe dżinsy, polarki, sweterki, szaliki vel apaszki wokół spracowanych gardeł coponiektórych. Tak w ogóle to dzień dobry wszystkim! Odpowiedz Link Zgłoś
pannda Dzień dobry! 09.03.04, 09:24 Spotkanko bylo wielce owocne :) Zdecydowanie. Tiramisu Izalil było rewelacyjne, tym bardziej że niepożałowała % w nasączaniu :) (przepis, przepis!) Miałyśmy pyszne kanapusie, likiery czy tam jakieś cosie i mnóstwo czekoladek najróżniastych - dzień kobiet jak sie paczy!!! ;) (Żebyście widziały minę faceta Izalil jak przyszedł do domu i zobaczył stadko "dziewcząt" w przedpokoju ;) ) Poza tym ja się obłowiłam w kafelki, które wcale nie są stłuczkami, tylko piekne całe nowe kafelki i to w mojej ulubionej wielkości - dzięki dla gospodyni domowej!!! :) Jeszcze mam do odebrania kafelki od margheritki (już nie dałam rady) i tu pytanie do margheritki: Skarbie skoro ty jeździsz samochodem do pracy i to jest po drodze gdzie ja pracuję, to może bym to jakoś przechwyciła i wzięła do pracy? Co o tym myślisz? Całussy poranne dla wszystkich!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
izalil Re: Dzień dobry! 09.03.04, 09:38 Dzień Dobry Bardzo! Dziewczyny mam nadzieję że dojechałyście w całości do domu. Ja obie nerki jeszcze mam ;-) Pannda jak sobie poradziłaś z tymi kafelkami? Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za spotkanie i za małe co nieco. Szkoda że nie popróbowałyśmy wszystkiego. całuski Odpowiedz Link Zgłoś
gaggi Re: Dzień dobry! 09.03.04, 09:47 To my dziękujemy! PS A właśnie, Twój W. coś komentował? :) Odpowiedz Link Zgłoś
izalil Re: Dzień dobry! 09.03.04, 10:13 A jakże! Musiałam mu wszystko opowiedzieć, kto i co. Dopytywał się okrutnie. Nie przejmujcie sie jego miną "na wejściu". Tak naprawdę to sie ucieszył że wszystko dobrze wypadło. Zdjęcia zupełnie nie wyszły. Chyba nie będę ich przesyłać bo prawie nic na nich nie widać. Aż pluje sobie w brodę czemu nie miałam normalnego aparatu. Gaggi - nie miałaś dochodzenia w domu? Będziemy Cię kryć jakby co, hihi pozdrówka Odpowiedz Link Zgłoś
gaggi Re: Dzień dobry! 09.03.04, 10:14 No to lepiej kryjcie. Oby się nie wydało:) Odpowiedz Link Zgłoś
gaggi Re: Dzień dobry! 09.03.04, 10:16 Chociaż żałuję, że skłamałam :( gryzie mnie sumienie Odpowiedz Link Zgłoś
izalil Re: Dzień dobry! 09.03.04, 10:27 Ale jak będzie kolejne spotkanie to już nie będziesz musiała szukać pretekstów bo już się znamy! Może z czasem jak się Twój luby przekona to mu powiesz. Nie martw się. Miłego dnia! Odpowiedz Link Zgłoś
pannda Gaggi kochanie.. 09.03.04, 10:31 To było z dobrego serca! Nie chciałaś GO denerwować.. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
miszka44 Re: i jak spotkanie ? 09.03.04, 11:22 Było nieźle :-) Tak wynika z zeznań po powrocie. O reszcie napisze pewnie sama. Pzdr M44 Odpowiedz Link Zgłoś
izalil Re: i jak spotkanie ? 09.03.04, 14:00 Miszka dlaczego nie chciałeś przyjść na tiramisu? :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
miszka44 Re: i jak spotkanie ? 09.03.04, 16:04 A kto by z dzieckiem został? :-) Pzdr M44 Odpowiedz Link Zgłoś
izalil Re: i jak spotkanie ? 09.03.04, 17:32 Trzeba było przyjść we 3. Mam nadzieję że się poprawicie na następny raz :-) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
habitare Re: i jak spotkanie ? 10.03.04, 16:29 to i ja coś skrobnę:) bardzo dziękuje wszytskim za spotkanie, a w szczególności izalil:), która wszystko zorganizowała, zapewniła dach nad głową i jadło b. wykwintne, co bysmy miały siłę trajkotać:) no i magdzie176 dziękujemy:) za którą wzniosłysmy toast i za jej/nasze forum, dzieki któremu w ogole mogłysmy się poznać:) magdo, brakowało nam ciebie:) do następnego:) i mam nadzieję, że w wiekszym składzie. Odpowiedz Link Zgłoś
magda176 Widzę dziewczyny, że balanga 10.03.04, 17:17 się udała, żarcie było super (o napojach wysokoprocentowych nie wspomnę), nastroje też, Izalil stanęła na wysokości zadania. Miło mi, że wypiłyście zdrowie za NASZE forum, które - choć jeszcze w wieku niemowlęcym - to chyba nieźle sobie radzi:)) A najważniejsze, że są chęci do następnego spotkania!!! pozdrawiam magda Odpowiedz Link Zgłoś