08.04.13, 16:38
Czy ktoś może mi doradzić ,czy warto kupić materac oferta na gruponie shopping.groupon.pl/d-19992870-materac-tulsa-materac-selsey i czy to jest ten sam materac który był wcześniej www.groupon.pl/oferty/cala-polska/furnibed/6181138
Obserwuj wątek
    • anul.a70 Re: materace 10.04.13, 13:04
      kasika26 napisał(a):

> Czy ktoś może mi doradzić ,czy warto kupić materac oferta na gruponie shopping.
      > groupon.pl/d-19992870-materac-tulsa-materac-selsey i czy to jest ten sam matera
      > c który był wcześniej www.groupon.pl/oferty/cala-polska/furnibed/6181138

Dobrze, ze rozpoczełas ten temat bo zastanawialam się czy to jest ten sam materac. Jesli tak to nie polecam. Kupiliśmy go ok. 3 miesięcy temu i bardzo się rozczarowalismy. Na zdjęciach jedno a do domu przychodzi drugie. A ta plyta co tam jest robi takie wrazenie jakby w srodku była płyta pilsniowa, generalnie materac jest niewygodny, twardy i bola mnie plecy.
    • imieniny2lipca Meblościanka Canton to Meblościanka DORTMUND 27.08.13, 19:05
      Wszystkie produkty grouponowe (meblościanki , materace , komody ) pochodzące rzekomo ze strony selsey.pl pochodzą ze strony salon meblowy vivaldi ,
      Jest to jedna wielka ściema, kupiliśmy meble za 1900zł + 150zł przesyłki (dostawca ich z selsey) , ktore na owej stronie kosztowaly 4000tysie , za podswietlenie ledami jesli bysmy chcieli powinnismy doplacic 600zł, a dzień przed dostawą zadzwoniła kobietka z meble vivaldi (WTF?) , odrazu sprawdziłam co to za firma.. i tak jak myślałam.. pod zupełnie inną nazwą pojawiła się nasza meblościanka vivaldimeble.pl/mebloscianki/12-mebloscianka-dortmund.html , z kosztem dostawy 50zł i ewentualnym montażem ledów za 430zł ... Gdy przyszły do nas meble okazało się że ten ich prywatny dostawca do zwykly kurier z dhl ... Nie wiem jak firma Meble Vivaldii może zakładać fikcyjną stronę i rzekomą firmę.. okantowali nas o jakies 2/3 stówy ...mimo wszystko na szczęście meble są ładne
    • kiko_rippo_22 Re: materace 23.09.13, 18:13
      A ja od dłuższego czasu szukam dobrego piankowego materaca o nietypowych wymiarach,bo 120 cm x 120 cm,grub.min.14 cm.Miałam kieszeniowy,hit sprzed paru lat,ledwie zipi.Chyba najlepsze są MERADISO ale w Polsce ich nie ma.Średniotwardy,spałam na takim,kosztował tylko 60€,wspaniały.Czy ktos mi cos doradzi? Cena nie więcej jak 400 zł.Bardzo proszę,mieszkam w okolicach Katowic.JYSK odpada,drogie i tylko sprężynowe.Pozdrawiam
    • piotradamczewski3333 Re: materace 21.09.14, 21:58
      Te materace to jakaś ściema chodzi mi o firmę selsey European Standard . to zwykły kieszeniowy materac w 160/200 w każdym sklepie sie go kupi za 700 zł i to ze znanej firmy a nie od firmy co się w bloku mieści
    • cuda.k666 Re: materace 27.01.15, 20:19
      Kupiłam z tego sklepu łóżko z materacem. To był najgorszy zakup w moim życiu! Na dostawę czekałam ponad 9 tygodni - chyba lasy w Amazonii cieli na to łóżko, bo taki czas realizacji zakrawa o jakiś totalny absurd. Firma transportowa, która z nimi współpracuje jest kompletnie niezorganizowana a kierowcy nie przyjmują do wiadomości, że ktoś pracuje i o 12 w południe nie może odebrać dostawy zwłaszcza jeśli dzwonią z informacją o 11.50. Co więcej 3 razy prosiłam o popołudniową dostawę... ta firma to jakiś ponury żart, nie polecam nikomu nerwów, stresu i użerania się z szanowną formą selsey
      • selsey Re: materace 28.01.15, 11:56
        Witam. Z góry pragniemy mocno przeprosić za wszelkie
        nieporozumienia i prosimy o niezwłoczny kontakt na adres mailowy biuro@selsey.pl gdzie szczegółowo zapoznamy się z zaistniałą sytuacją oraz zrekompensujemy wszelkie niedogodności związane z dostawą. Pracownik który odpowiada za niedogodności poniesie konsekwencje.
      • Gość: narożnk_od_Selsey Re: materace IP: 149.226.255.* 02.06.17, 11:34
        W 100% zgadzam się z powyższym zdaniem na temat firmy Selsey. Są nieprofesjonalni, okłamują klienta i nie dostarczają zakupionego towaru.
        Otrzegam przed zakupami w Selsey. Firma obiecuje termin realizacji 4-6 tygodni, gdy po 7 tygodniach zaczęłam upominać się o zamówiony narożnik zbywali mnie przez kolejny tydzień, że towar dostanę w przeciągu tygodnia. Po 8 tygodniach oczekiwania, wielu telefonach i mailach ostatecznie poinformowali mnie (na wieczór przed kolejną planowaną dostawą), że narożnik nie został jeszcze wyprodukowany.
        Jeśli nie chcecie stracić 2 miesięcy i wielu nerwów proponuję omijać firmę Selsey z daleka.
    • Gość: Małgorzta Re: materace IP: *.wieszowanet.pl 24.02.21, 12:46
      Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie.!!!!!!!!!!!!!!!!! Zakupiłam narożnik który otrzymałam połamany. Sklep nie chciał uznać reklamacji.....na zasadzie ze podpisałam odbiór towaru. W " trosce o moje dobro" łaskawie zaoferowali się zrobić mi naprawę za która miałam zapłacić!!!!!!!!!!Po dwóch tygodniach telefonowania, pisania maili i nerwów, mojej walki o zwrot poniesionych kosztów odebrali meble i oddali pieniądze. Zdecydowanie odradzam, meble bardzo niskiej wartości. Materiał tapicerski to jakaś pomyka !!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka